Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Andrei - Ingerasul de toamna


Muuh

Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hm, ma simt cam ciudat pt ca vine Sf Andrei... Din punct de vedere al sanatatii sunt f bine. ________________________________________________ [url="http://monicabombonica.hi5.com"]POZNICI CU NOI[/url] Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte ________________________________________________ Mamica de [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]INGERAS[/url] in ceruri [ruga] [url="http://tt.lilypie.com/etGdp2.png"]Visand la o minune[/url] [ruga] [url="http://tryingtoconceive-ttc.tickershack.com/tickers/3viochwhuw8rrwbz.png"]Ticker2[/url] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, Monica! Abia acum am aflat despre tragedia ce ti s-a-ntamplat. Recunosc ca m-am lasat purtata de micile-mi greutati si nu prea m-au mai preocupat cei din jur. Acum ca s-au mai linistit lucrurile la noi m-am intrebat ce-o mai fi cu Monica_dicut si scotocind pe la odisee am descoperit crudul adevar. Imi amintesc de tine de pe vremea cand eram aspirante amandoua. Offf! N-am cuvinte care sa exprime revolta pe care o simt impotriva hazardului care a facut ca medicii sa nu vada ce se intampla. Nu stiu ce sa-ti urez... sa dea Dumnezeu sa ti se-mplineasca toate dorintele! Tu stii cel mai bine de ce anume ai nevoie. Nu pot pretinde ca te inteleg pe deplin, as fii ipocrita insa... cu mana pe inima iti spun ca as face orice e posibil ca pe lumea asta nici o mama sa nu mai piarda vreodata un copil. Te imbratisez cu drag!

 

mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia [flo] vielen Dank [pup].

 

E greu, foarte greu, mai ales acum in prag de sarbatori.

Azi noapte am visat ca ma plimbat cu un carucior printr-un mall. Caruciorul era gol. Dar la un moment dat a aprut un bebe, un baiat frumos cu niste ochi mari si albastri care se minuna, si a inceput sa planga si l-am luat in brate si i-am oferit toata dragostea ce o port in suflet. Poate ca era puiul meu care avea nevoie de mamica lui de Mos Nicoale

 

________________________________________________id="limegreen">

 

POZNICI CU NOIid="limegreen">

 

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="limegreen">

________________________________________________id="limegreen">

 

Mamica de INGERASid="limegreen"> in ceruri id="limegreen"> [ruga]

Visand la o minuneid="limegreen"> [ruga]

Ticker2id="limegreen"> [ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camy, cu siguranta va iesi soarele si pe strada noastra [pup]

E ingrozitor. Eu simt ca innebunesc usor usor, nu stiu ce sa mai fac. M-am hotarat sa ma duc la serviciu de luni... poate trece timpul mai usor si mai uit de durerea asta cumplita.

 

________________________________________________id="limegreen">

 

POZNICI CU NOIid="limegreen">

 

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="limegreen">

________________________________________________id="limegreen">

 

Mamica de INGERASid="limegreen"> in ceruri id="limegreen"> [ruga]

Visand la o minuneid="limegreen"> [ruga]

Ticker2id="limegreen"> [ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...