Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce faci atunci cand ti-a frant inima..


Recommended Posts

  • Răspunsuri 85
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru dedicatie. Voi ma certati. Nu, nu mi-a trecut si nu cred ca imi va trece de tot vreodata. Dar m-am straduit. M-am straduit sa mananc, sa ma aranjez, sa vad un film pana la capat, sa dorm. Nu ma mai gandesc ca as fi vrut sa mor, dar rostul inca nu mi l-am gasit. Primul meu gand atunci cand ma trezesc e el, si seamana cu un pumn luat in stomac in fiecare dimineata. Dar nu mai plang in fiecare zi, pentru ca mi-am interzis eu mie. Uneori imi doresc enorm sa ma tina cineva in brate, alteori imi imaginez cum ma voi razbuna pe tot genul masculin si ce suferinta ii asteapta pe toti cei ce se vor apropia de mine! Mai nou ma doare si orgoliul. Nu stiu de unde a aparut.. sau daca e bine sau rau..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine zic tu "nu cred" ca o sa-mi treaca [:D] pt ca sigur o sa treaca la un moment dat[:)]...asta depinde doar de tine...Dumnezeu a lasat uitarea! ia aminte si la ce ti-a scris gabriella! esti tanara si nu ai nimic de impartit cu el....dragostea nu se imparte,se daruieste.... la el e mult mai mult decat vrea sa spuna,si asta nici nu mai conteaza pt tine... nu a fost sa fie pt tine asta si oricum nu poti tine legatpe nimeni![:D] priveste inainte cu tupeu si o sa vezi ca viata e frumoasa [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NEM75
Nu credite la banca si nu copii. Sigura, fara obligatii frumoasa si desteapta.[:I] In alte domenii, binenteles, nu in asta cu iubirea. Asta clar ma depaseste!!
sa mor io de nu-mi vine sa te bat![bang][bang][bang][bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NEM75
Sa ma baati??? Da ce, is de invidiat si nu stiu??? [:)]
[bang][bang][bang][bang] pentru ca nu pricepi ca nu se merita sa faci o tragedie din asta. Ca noi nebatem gura si tastele de pomana,si tu nu pricepi nik.Parc-am scrie la pereti.Atunci,nah,stai si sufere si boceste-l inca 40 ani, iroseste viata si tineretea ca ai si tu un tel:bocitul mitocanului.[pk] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Telul meu e sa-mi termin facultatea, in acelasi timp sa-mi pastrez si job-ul. Nu am facut din bocit tel. Am scris ca mi-am interzis eu mie sa mai plang. Ca fac lucruri normale,ca imi continui viata, dar ca doare inca.. Daca as fi spus ca mi-a trecut probabil as fi fost catalogata superficiala. Multe dintre mesaje m-au ajutat sa realizez realitatea care nu o acceptam si sa gandesc pozitiv. Le multumesc pentru asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NEM75
Telul meu e sa-mi termin facultatea, in acelasi timp sa-mi pastrez si job-ul. Nu am facut din bocit tel. Am scris ca mi-am interzis eu mie sa mai plang. Ca fac lucruri normale,ca imi continui viata, dar ca doare inca.. Daca as fi spus ca mi-a trecut probabil as fi fost catalogata superficiala. Multe dintre mesaje m-au ajutat sa realizez realitatea care nu o acceptam si sa gandesc pozitiv. Le multumesc pentru asta.
[flo][flo][flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...