Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ORADEA (33)


Recommended Posts

Merce-ioi, ce nasol! Daca incerci si un saridon? Cu Bia[pup], eu zic ca poate fi si de la lapte.Producatorii astia pun te miri ce in el, bani sa iasa, ii verifica cand incep sa functioneze, iar apoi, pauza. Daria-asta am facut si noi, am stat p-acasa, iar dupa amiaza am bagat cate-o plimbare in vesnicul lotus si selgros.Sssuuupeer...Ba am si gatit, ca nu m-am mai indeletnicit cu asta de oleak de vreme[:D] cristina si Andrei[auto](am 5 ani!!!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mercedes
Salutare! Bine ati revenit! No si bia a mers azi la gradi dupa 2 zile lucratoare pauza. Vroiam sa va spun pe cat e posibil sa evitati laptele in punga de toboliu cel putin biei nu i a facut bine( poate ea nu suporta ceva din el nuu stiu). E si un pic racita dar exact in acelasi timp am schimbat laptele din lene( n am vrut sa mai facem o deplasare in hu)si am schimbat laptele. Acum poate gresesc ori nu dar ea a varsat in jeturi in ultimele zile imediat dupa ce a baut laptele. La sedinta de la cristi a fost ok dupa cate m-am si asteptat urmeaza la bia miercurea. Mor de frig... Am fost vineri la o extractie de lucrare si una de masea si inca ma doare probabil locul. Am luat ketofen si am facut o alergie de toata frumusetea pe fata. Am tratat alergia dar tot am ramas inca cu durerea. Sugestii? nu ma trimiteti la stoma ca nu merg ..
Ia o gura de palinca (palinca este palinca!) fara sa o inghiti si clateste puternic gura. Nu miroase frumos dar are efecte puternic pozitive. Cicatrizeaza, dezinfecteaza si atenueaza durerea. O gura inseamna cat sa poti sa clatesti in special pe partea unde ai probleme. Nu este gluma. [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="http://www.youtube.com/user/mariuspernes"]Video[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merce, sanatati la voi. Imi pare rau de patania Biei :( Pt durere eu iau Ketoprofen parca ... si eu merg azi la dintzarosh la scos nerv, facut dinte [:D] asta e belitu` ce mi-a tot picat din el cate o bucata, il plombam, iar faceam cadere de calciu, iar pica ...[bang] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-are nimeni curaj sau este prea frig sa ziceti 'NEATZA!! GabiK-povesteste-ne cum e in clasa I? Pe mine ma ia cu fras cand ma gandesc la scoala.Educatoarea imi zice sa nu-l dau la anul, cei mai multi copii merg la scoala la 7 ani+, iar el nu va avea 7 ani cand va incepe studiile. Oricum miercurea viitoare il inscriu oficial. cristina si Andrei[auto](am 5 ani!!!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, marius cu gura de tuica m am delectat inainte de a ajunge la stoma. Eu cum nu beau de fel credeam ca toti din jurul meu simt ca am baut.. In fine ma simt aiurea fara puteri probabil si de la atatea medicamente. Sunt acasa in medical ca azi dimi nu am fost in stare nici sa ma imbrac. cristina-vad ca esti decisa sa l dai pe andrei la scoala deci nu ti spun mai multe doar atat ca cristi avea 7 ani si o luna la inceperea scolii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine ! Mercedes, imi pare rau ca bolesti :( Cris, la OlteaDoamna il inscrii ? Restu` de oradeni pe unde umblati ??? Ha ??? Io raportez ca muncesc si "abia" astept sa merg diseara la dintzarosh ... ieri a fost totul ok, nu m-a durut deloc, sa vedem azi :-) Fi`mea a afirmat ieri ca este printesa clasei ... azi am vazut de ce: o pieptanau 3 colege si domnisorul Florin cel indragostit de ea o tinea de mana ... ioiii ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hey!Ne-am intors si noi duminica din spital...incercam sa ne acomodam in patru,e cam greu ,dar sper sa reusim.Va multumesc ptr urari.Alexia e bine mananca si apoi admira peretii,dupa care iar mananca si abia apoi adoarme. A nascut si ramona in 18 sept pe bb Erik!!! Va pun poze cat de curand cu bbelina[il] [pup]tuturor. laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008) http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...