Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (77)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata, La multi ani sarbatoritilor ce s-au serbat zilele astea, in primul rand. Adriana, in Pacurari, daca vrei ceva prin zona, este magazinul Andrusca, langa semafor, comercializeaza lucruri dragute si de calitate pentru copii si mai e Dino, vis-a-vis de Posta Pacurari, prin zona aia. Dar de ce nu iti faci un site cu vanzari on-line cu jucarii, poate merge? Cei de la Copilasul tau au, eu luasem de la ei. Dar, apropo, ce jucarii ai, poate luam si noi ceva? [:)] In Cucu mai este un magazinas cu lucrusoare dragute pentru copii, au si incaltaminte de la Chicco, si pentru iarna si mai au ceva reduceri la unele produse. Am vazut niste vestute de fas dragute, la 25 RON, dar erau de la 8 ani in sus, alea mai mici erau 50 Ron, pulovere, jerseuri foarte faine, raiati cu dublura pentru iarna, ieftini, chiar frumusele hainele. Cam asta e cu informatiile pe ziua de azi. O zi buna si sa vina weekendul cat mai repede. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor ce mi-au raspuns. In Pacurari am fost,si la Dino si la Andrusca,cel din Canta nu-l stiu am sa vad eu. In TAtarasi ma interesa,ca urmeaza sa umblu pe acolo,apoi in CUG,P Ros. Constanta,unde in TG CUCU magazinul? Avem plusuri,circuite de masini si jocuri creative.Daca intereseaza pe cineva,dau detalii pe privat ca nu cred ca am voie aici. Sau poate pune Gabriela pozele pe situl ei sa le vedeti si voi.....noi facem distributie. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, eu stiu ca anul trecut la gradi s-au strans banuti si s-au cumparat rechizite si jucarii. Cred ca se va proceda la fel si anul acesta. Ar trebui sa vb si cu educatoarele, ca ele vor decide asupra jucariilor. Dar zic ca n-ar fi rau sa treci pe la noi sapt viitoare, gradinita Ion Creanga din Tatarasi. Gea, mami de Catinca-Ruxandra [url="http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=59102"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kopanel, sincer imi pare rau de ce necazuri ai... nu stiu ce sa iti spun despre rest... Doar sa iti urez santate multa... Mesajele tale fiind moderate au aparut decalate si probabil nu multi le-au putut citi... Adi... bafta mare... si eu vreau amanunte... Un weekend placut si numai de bine... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, Magazinul din Cucu este pe drumul intre Hala si statia de tramvai, pe dreapta cum mergi spre hala. Sunt niste magazine care insira marfa pe scari, dupa ele pe acolo, am uitat cum se numeste, dar daca mergi pe acolo il vezi.Ee micut, dar acu stau si ma gandesc daca erau jucarii. Hainute erau sigur, dar daca nu au inca jucarii, poate i-ar interesa. Vreau si eu detalii despre jucarii, constanta_pravat@yahoo.com.Mersi. Maine merg la gradi Calin si taica-sau sa vada care e treaba, cica luni ar fi deschiderea pe la 9 jumate. Astazi inca se mai lucra, cica si maine ca nu au terminat treaba. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la gradi azi-dimineata. la cabinetul medical, am predat analizele..."dar copilul - nu aveti copilul cu dvs?" "pai nu il am, dar il aduc ca stam vis-a-vis..." ... asa, si m-a mai intrebat daca a avut vreo boala a copilariei; "roseola infantum" zic eu. "poftim?" "roseola infantum" "nu stiu ce e asta, dna...a avut niste bubite, asa, pe corp?" "da, dar..." "rubeola, dna, a avut rubeola" - si asta i-a trecut in fisa! [bang][bang]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra
Adi, si pe mine ma intereseaza oferta ta, si pentru ziua lui Vlad dar si cu alte ocazii. imi trimiti mail? [flo]
Si eu vreau! [flo]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra asa, si m-a mai intrebat daca a avut vreo boala a copilariei; "roseola infantum" zic eu. "poftim?" "roseola infantum" "nu stiu ce e asta, dna...a avut niste bubite, asa, pe corp?" "da, dar..." "rubeola, dna, a avut rubeola" - si asta i-a trecut in fisa! [bang][bang]
[alcool] [:-)))] [alcool]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...