Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IASI - mandra cetate (77)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mephala30 Miha, ai retinut bine, :).
Atunci inseamna ca pot sa-ti arunc cu o pietricica-n geam la clasa. [:D] Sa te chem in pauza la o cafea. [:p]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Gea...nina?, am si ceai negru, rosu, ceai pentru momente speciale, [olala],...e bine? :) Miha, wow, chiar asa de "apropiate" suntem? [:)] La bloc sau la vila? [:D] Miki, ei, daca tot te-am invitat special, fac si-o cafea, [flo]. L_Carmen, cum a fost azi la gradi? [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2"]TEO in concursul Danonino - me1 si me2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele,mele..m-am hotarat,in cel mult doua saptamani vom fi la IASI,e mai bine pt mihaita,sa nu fie foarte multa zapaceala si aglomeratie!si mai ales este inca,cald afara...dupa cum s-a anuntat la vreme! va multumesc inca o data,pt sfaturi si sugestii,mi-ati fost de un real folos! iulia-stefy,multumesc pt pm...o sa incerc sa te contactez,poate bem un suculet,dar daca nu reusesc,promiti sa nu te superi?[pup] va pup pe toate si va doresc numai bine! o sa mai "vin"pe la voi,sa va salut macar! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) [url="http://paul-mihaita.blogspot.com"]Blogul lui Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,la bloc draga. Vila e doar in vise. [:D] Inseamna ca avem toate sansele sa ne "bonjur-im" [;)]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, am pregatit ceaiul, cafeaua. am scos din lista mare pe cei care-si aniverseaza ziua de nastere in septembrie, sa ne fie mai usor:
[s] - Matei (Amironeanu), 4 septembrie - Oanabandol (Oana), 05 septembrie - Alexia2007 (Mirela), 6 septembrie - Teodor (Mephala), 6 septembrie - - Stefan Andrei (Lullabay), 9 septembrie - Adriana_78 (Adriana), 10 septembrie - Sebastian (Mexxa), 10 septembrie - Iolanda77 (Iolanda), 10 septembrie - Andrei (Ionika), 14 septembrie - Tudor (Gabiarama), 20 septembrie - Lgireada (Liliana), 22 septembrie - Vlad-Mihai (Herra), 23 septembrie - Mihnea Bogdan (Palmirah), 24 septembrie - Kisstherain999 (Loredana), 28 septembrie [s]
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2"]TEO in concursul Danonino - me1 si me2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miki68
Buna dimineata! Ieri am intrebat de cuconiada, dar n-a raspuns nimeni. Nu's de ce am impresia ca daca scriu eu pe topic, fuge toata lumea. Oare am simptome de "mania persecutiei"?[:D] cristina d.
Cristina e un simpton clar. Dar se trateaza cu [pup]... Daca ai citit mai in urma... toate intalnelile s-au desfasurat la fel... greu. Si cum urmeaza inceputul de an, si conservele si curatenia de toamna si mai stiu eu ce urmeaza... cred ca va fi greu si anul asta. Ieri am fost cu Alex la Kid's Mall si ne-am intalnit cu Mihaela si cu Gabriela Gassner... cred ca asa trebuie concepute intalnelile. Daca chemi mamele singrure nu vin decat greu, daca convoci copiii vin si mamele... A fost doar o sugestie...[flo] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, intrebai cum e la gradinita... pai ieri cand am venit acasa nu mi-a mai cerut sa faca lectii cum cere de obicei cum intru pe usa - ca doar asa stau langa el si lucram o ora si nu fac nimic altceva decat sa stau cu el!!!- se juca si mi-a spus ca are deja un prieten 'bun' si 'unul asa si asa'. - Ce e ala prieten 'asa si asa'? - un prieten care inca nu e bun! Aseara s-a intalnit cu un fost de acum coleg de la Sf Paraschiva si s-au jucat o gramda si cand a plecat mi-a spus ca nu i-a spus ca nu vor mai fi colegi. - de ce? - pai asta e un lucru serios nu il discuti asa cu oricine!!! - dar nu e oricine, e un fost coleg de gradinita. - va afla de la ceilalti... Nu stiu ce sa cred sa inteleg. E o mostra de gandire matura, dar ma deranjeaza ca intr-un an petrecut acolo nu -s-a lipit de nimeni. Adica la gradinita unde a facut grupa mica ii iubeste inca pe toti si i-a chemat la ziua lui si a fost la 12 onomastici iar cu cei de acolo de loc. Nu inteleg de ce... Sper sa fie altfel aici la Iris. Sper, sincer sper... Tot aseara s-a culcat din proprie initiativa mai devreme - am si ajuns dupa ora 21 acasa dar la 22 era in pat fara sa trag eu de el. Si a promis solemn ca azi sa se culce 'cand apune soarele'... Oricum de azi incepem tenisul si va fi super obosit... Oricum dimineata s-a terzit mai usor decat ieri si cum a ajuns la gradinita nu a stat decat s ama pupe si a zbughit-o pe scari. In plus vrea sa vina primul la gradinita in fiecare zi! Stie cineva ceva de cursurile de inot de la Recuperare? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Ma primiti si pe mine? Va citesc de mult dar nu am scris niciodata. [flo]Sunt o mamica de printesa de 2 ani care e la gradi.Apropo Carmen suntem la aceeasi gradinita si am impresia ca te-am vazut cand ai ajuns cu baietelul tau.La noi a fost cumplit prima zi - ma refer ca nu mi-au placut niste chestii; dar sunt si ei la adaptare si copiii. Om vedea. O zi faina!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...