Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (37)


Recommended Posts

[grup] Va astept cu drag [grup] Lista racusoarelor, in ordinea numerelor de pe tricou [il] [8**] 24.06 - silvana.ady - sotul taur - bebelusele fecioara & bebec [8**] 24.06 - alinaalex - sotul capricorn - bebe berbec [8**] 25.06 - MirelaV (ascendent in fecioara) [8**] 26.06 - Flaflo - sotul leu - bb capricorn [8**] 27.06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion [8**] 28.06 - aniast72 (ascendent in Rac) - sotul Fecioara [8**] 28.06 - gbutucica (ascendent in Balanta) - sotul Rac [8**] 29.06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac) - sotul rac - peste & sagetator [8**] 29.06 - Georox - mami de [copil] Sofia (26.09.2006) - sotul varsator [8**] 01.07 - RamonaD - sotul fecioara [8**] 02.07 - july_g - sotul taur - [copil] Liana [8**] 02.07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn [8**] 02.07 - tonsis [8**] 04.07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn [8**] 04.07 - Amalia [8**] 06.07 - mephala [8**] 08.07 - seasoul - sotul taur [8**] 10.07 - Menna [8**] 10.07 - canne - marie - sotul tot rac [8**] 11.07 - inimioara76 - sotul rac [8**] 11.07 - madau [8**] 11.07 - madalina28 (Ascendent in Rac) [8**] 13.07 - Cristina_26 - sotul rac [8**] 15.07 - ramonaa [8**] 16.07 - iulia83 - sotul rac [8**] 17.07 - missy - sotul fecioara - fiica balanta - [copil] Maia [8**] 19.07 - mikiriki [8**] 22.07 - angelapriboi - sotul leu - bb sagetator&scorpion [8**] 22.07 - mir3lly - sotul scorpion - bb taur [url="http://www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent"]Aici va puteti calcula ascendentul[/url] Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com [url="http://www.flickr.com/photos/10334772@N07/sets/"]Album foto[foto][/url] Bebelusii nascuti sub atenta noastra supraveghere: [fetita] Sofia de GeoRox - 26.09.2006 [fetita] Larisa de Ramonaa - 05.01.2007 [fetita] Liana de July_g - 21.07.2007 [fetita] Maia de Missy - 17.09.2007 [baietel] Andrei de gbutucica - 15.02.2007 Cristina_26 [gravi] cu [baietel] Mihai - Daniel Amalia [gravi] cu [am] iulia83 [gravi] cu [fetita] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Cafea, suc, iaurt, ceai? Tigari n-avem k le deranjeaza pe burticoase. Iulia83, bine ai venit in [grup]. te-am trecut pe listuta cu ziua de nastere si in listuta de gravidute in josul paginii. Speram sa intri cat mai des pe la noi si sa aflam mai multe despre tine. Iti doresc ca ultimile 10saptamani de sarcina sa fie ok si bebelina ta sa fie sanatoasa si cumintica! Amalia, bine ca te-ai odihnit. eu am avut 2 zile pline, dar e ok. azi sa vad cum ma urnesc sa plec pana la mama...k daca nici azi nu ma duc...ma agata in cuier [:D] mephala, eu doar neindulcit beau ceaiul verde. nu beau din cel cu lamaie ca nu imi place combinatia. e mult mai amar. beau din cel simplu. e mult pana te obisnuiesti cu el. oricum eu beau si alte ceaiuri si nici alea cu prea mult zahar. miki, credeam k numai eu sunt bantuici. in schimb joi seara la 10 dormeam..a sunat telefonul pe la 10.30..am vb 20 min (specific cat..k sa vezi cat de obosita eram) si in secunda in care am inchis telefonul, am adormit la loc. [:D] restul fetelor? anne, cris, iulia, geo? MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele, dragutele![pup] Hop si eu pe aici. Am papat niste cereale ciocapic cu lapte si m-am pus la calculator. Noroc ca am iesit ieri pe afara ca azi cu vremea asta, nici o sansa. O sa ne plictisim prin casa. Mire, n-o supara pe mamica ta, daca te si asteapta cu atat drag![floare3] As merge si eu undeva azi, dar nu avem pe unde...asa ca pierdem vremea pe acasa. Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo lume la capitol nou. Multumim grijuliei MIRE IULIA, dupa 2 cezariene iti zic: piece of cake! si sa nu fi barbata, ca barbatii sunt muuuult mai fricosi de ace, bisturie si din astea. cand e pe pielea lor. in timpul primei sarcini am cazut si mi-am rupt mana si am indurat o operatie la cot, mai mult fara anestezie decat cu. 2 luni mai tarziu dupa cezariana, am zis: burta sa mi=o mai taie de 10 ori daca trebe, dar sa NU umble nimeni la oasele mele. de la a doua cezariana am nici 7 luni si deja nu-mi mai audc aminte cum a fost. iar cu supica si restul, nici eu nu le-am avut si nu le am cu bucataria, dar mancarea de bebe e cel mai usor de preparat, un blender sa ai la indemana si merge totul struna. MEPHALA - vazut poze. m-ai convins, ii iau de gineri. pe amandoi. daca te intere, pe ale mele cuconite le vezi mai jos la semnatura mea [bis] CRIS, ce mai face Mihaita? tot mai activ? AMALIA, cum te mai simti pupici la toata lumea, ma striga datoria. PS: la noi ploua. cred ca vine toamna ...[bang] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mephala, acum am avut pozele. Sunteti super draguti toti 3 ( tu si copii). [pup] Au niste ochi de m-au imbolnavit[cool] Sa va traiasca, sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei! Super idee cu aperitivele! Aratau foarte bine! Mi-ai dat si mie niste idei pentru viitoare vizite.[cool] Tortul din ce era? Pup si inca o data sa-ti traiasca sotul! Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, si la noi ploua de azi noapte [bang] Amalia, gata n-o supar pe mama. Dar plouaaaaaaaaaaaaaa. oricum ajung la ea in 10 min pe jos. e departe tare [:D] mephala, eu va stiam..dar oricum..sunteti ffffff frumosi. de aperitive nu ma leg. eu de cateva saptamani parca m-am tacanit de tot. gatesc numai de nevoie. eu care aveam o pasiune pt asta. ehhh...imi revin eu. oboseala isi spune cuvantul. cu groaza ma gandesc k trebuie sa ma apuc de curatenia de Paste...[bang] sa aveti o duminica frumoasa...ne auzim cand ma intorc. in vreo 45min sper sa plec.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, m-ai terminat cu fetitzele tale, sunt atat de scumpe si frumoase! [olala] Ce varste au? Multumesc pentru urari. Mirela, asa sunt racii, au perioade si perioade, nu sunt constanti. Odihna placuta, maine o iei de la capat. Amalia, multumsc. La tort am facut blatul prajiturii roz (ma inspir ft. mult de pe culinar), numai ca am folosit budinca de caramel, crema -frisca si cioco topita (un fel de ganache), cu piersici si ananas. Ft. bun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele! azi nu prea am timp sa stau pe forum pt ca nu am inceput ziua prea placut [xx(] a trebuit sa merg cu sotul la urgente cu niste dureri ingrozitoare de spate. acum stam la odihne. maine promit sa revin si poate o sa-mi fac un cont ceva sa pun pozici cu noi. pana atunci am trimis ceva pozici la adresa de mail de mai sus. va pup si weekend placut in continuare iulia [gravi] iulia [gravi] http://bd.lilypie.com/BA7sp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] iulia, din ce deduc din nick-ul tau..esti tinerica. oricum, sunteti frumusei amandoi. cum o va chema pe bebelina voastra? fetele, aveti [url="http://www.dropshots.com/racusori_dc"] aici [/url] poze cu iulia, burtik si sotul ei. nu stiu de ce dar le pune dupa data....habar nu am cum sa le pun in album....dar mai caut. pana caut...scormoniti voi in cont dupa poze EDIT: k m-am prins cum e treaba cu albumul. il vedeti [url="http://www.dropshots.com/racusori_dc#albums/Iulia83"] aici [/url] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...