Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (37)


Recommended Posts

La multi ani pentru georgeii si derivatii acestora!!!![bum][bum] Cristina , [pup] , da sa stii ca MAtei este un Andrei.si pun poze sa il mai vedeti. noi raportam colici cica mai putini, dar existenti. stam din ce in ce mai mult pe afara. va pupesc per toate , mai trebuiasa mai scriu cite ceva , dar uitasi, si mi-e lene sa recitesc[:D]. asa ca va pup[pu][pup][pup][pup]
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Urata vreme[bang][pic]. Am pregatit ceai si[cafea]. Nu am chef de nimic, parca sunt[alcool]. Si ziua abia a inceput[xx(]. Giani, vazut poze, placut mult [bibe]Andrei. Mire, ieri nu am reusit sa ne sincronizam...incercam azi[:D]? Singura veste buna e ca sapt. viitoare am liber, pot sta cu Dani acasa! Yupiiiii[bis]! Abia astept. [pup]racusoarele, sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza de la Iasi. La noi e frumos, chiar daca e rece afara. Giani, am vazut pozele, [pup] ochiosului frumos! Si tu arati bine. hai, dati-va jos din pat si poftiti la o salata de fructe cu ciocolata rasa.
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler][url="http://family.webshots.com/photo/2794101280102977665RUlhCx"]Iustin (5.06.2004)[/url] & [cavaler][url="http://family.webshots.com/photo/2803436200102977665kmnrpf"]Teodor (6.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoare!!! Mephala30 as lua putin din salata ta de fructe,dar daca nu ar avea fulgi de ciocolata.M-a ajutat D-zeu sa tin tot postul Pastelui,asa ca o sa las [gravi] si pofticioasele sa profite de ea [:D].Duminica voi papa si eu ceva bun. Ce vreme urata e afara [pic][pic][pic],dimineata erau 7 grade,barrrrrrrrr. VA [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag pe [grup]. Sunt pe aici. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaaaaaaa va pupicesc oficial din concediu. incep munca pe 5 mai. [bis] acum mananc, beau cafeaua....ufff...ce dor imi era sa ma trezesc cand am chef (desi m-am trezit tot la ora obisnuita dar fara ceas) oricum...e bine. la 9.15 suna telefonul meu..un coleg [:D] giani, vazut poze anne, mult a fost din post..putin a ramas. eu gatesc asa: ciorba si friptura, oua rosii, drob, cozonac nu fac dar cumpar..si sa vad ce salate asortez pe colo colo. oricum eu merg la mama...asa k [:D] viki, incercam. dai un sut cand apari. eu as vrea sa fac curat azi..putintel. si pe la 3.30 am .. musafiri [:D] sunt tristuta, Liana are rubeola. biata nepotica mea.... cris, te spovedeste dar de impartasit...nu cred termin cafeaua si o intind sa fac curat. sunt prin zona oricum. sa aveti o zi minunata..k afara e o vremeeee [bang] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, racilor dau si eu cafa si ceai , croasante , si desi sunt supi [bang], am trecut sa va salut si sa [pup]acesc nu am chef de nika , vremea e de doi de k si un t. mai trebaluiesc prin casa, una lta mire sa ai concediu linistit. CArmen , iau cu placere din salata de frupte , sper sa nu dea colici la bb meu. va pupaxcesc dragele mele si mai vb , sper azi
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,.... [url="http://community.webshots.com/album/563107702rWFLsK?vhost=community&start=28"]andreiul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...