Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LACRIMI ...pentru nimic


Recommended Posts

Va multumesc[flo] Simona, mie imi pare rau acum doar pentru ca au fost prea multe lacrimi. Ma gandeam sa scriu asta pentru alte fete care fac la fel. E ok, lupti dar cand crezi ca nu mai e bine, pleci cu fruntea sus, nu te mai gandesti si despici. Depinde de firea fiecaruia, dar timpul nu se mai intoarce. Viata mea acum este mai buna, mai linistita...incomparabil. Viata lui? Nu stiu. NU cred ca e mandru sau ca si-a gasit fericirea. iarasi, depinde fiecare cum o vede. Poate sa fie fericire asa? Eu nu cred dar nu stiu la el, si chiar nu imi mai pasa. "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

zepellina,unde ti-e puterea de alta data? Am citit multe din mesajele tale de aici de pe forum...erai alt om la momentul acela.. puternic,pus mereu pe glume... ei,capul sus, fii tu doamna din trecut..doamna pusa mereu pe sotii.Toate vin si toate trec,noi suntem aici ptr a te face sa -ti fie mai usor. [flo][asia][pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
zepellina,unde ti-e puterea de alta data? Am citit multe din mesajele tale de aici de pe forum...erai alt om la momentul acela.. puternic,pus mereu pe glume... ei,capul sus, fii tu doamna din trecut..doamna pusa mereu pe sotii.Toate vin si toate trec,noi suntem aici ptr a te face sa -ti fie mai usor. [flo][asia][pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
[flo] multumesc Gabriela, ma simt bine. M-am ofticat putin ca a facut viata misto de mine, sau altii [:D] si am pierdut timpul. Si cate lucruri misto se puteau intampla, cata distractie[roker][wow] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iaca,vezi ca poti? ia fa acum lucrurile alea mijto si treci nitel si la distractie... da' sa stii ca vin si io. o zi minunata,iti doresc[flo][pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc[flo][flo][flo]...eu cand am scris acest subiect eram bine, sunt bine, Dumnezeu m-a ajutat sa ma linistesc. Era o concluzie, ca au fost prea multe lacrimi. Citesc in continuare celelalte subiecte si sunt alaturi de voi. Trebuie sa stiti ca exista viata si dupa si chiar foarte frumoasa.[:)] Multumesc prietenilor care au fost alaturi de mine, si celor care au intrat in panica crezand ca "iarasi" am dat inapoi scriind un nou subiect. Nu am dat.[pup] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh,uite femeia puternica ![asia][asia][asia][flo][flo][flo] pupic si s-auzim ca te recasatoresti.Io vin la nunta,ma fac si nasa [pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Eh,uite femeia puternica ![asia][asia][asia][flo][flo][flo] pupic si s-auzim ca te recasatoresti.Io vin la nunta,ma fac si nasa [pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
[:-)))][:-)))] nici chiar asa Gabriela. Pai abia m-am linistit si vrei sa ma nenorocesti??? nu ma mai marit, dar la vreo petrecere as participa. [flo] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...