Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LACRIMI ...pentru nimic


Recommended Posts

las', timpul vindeca ranile.Astept sa ma chemi de nasa.De petreceri inca nu e rost,vorbeste tu cu Doamne,Doamne, poate te asculta si -mi da un bebe, si-o punem de-o cumatrie de vrei n! zile ![flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gabriele,nasa sunt eu [:D] zepelina,viata merge inainte! va veni vremea cand ne vei chema si la nunta[flo] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
gabriele,nasa sunt eu [:D] zepelina,viata merge inainte! va veni vremea cand ne vei chema si la nunta[flo] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
s-a facut ,da; vii cu cozonacii [flo]si cu cafeaua din balconul Clarei [:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,o scoti tu pe clara la inaintare..si tocmai uitasem de ea [:D] lasa-o sa se odihneasca! [nani] eu cozonaci nu stiu sa fac[:D],dar are zepelina daca face nunta,nu? sa dea DD sa-si gaseasca iubirea ...si noi pe langa ea sa fim fericite si ca e ea [olala] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
mai,o scoti tu pe clara la inaintare..si tocmai uitasem de ea [:D] lasa-o sa se odihneasca! [nani] eu cozonaci nu stiu sa fac[:D],dar are zepelina daca face nunta,nu? sa dea DD sa-si gaseasca iubirea ...si noi pe langa ea sa fim fericite si ca e ea [olala] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
sa dea Dumnezeu ![flo][flo][pup][pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
gabriele,nasa sunt eu [:D] zepelina,viata merge inainte! va veni vremea cand ne vei chema si la nunta[flo] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Aveti ceva personal cu mine? NU VREAU NUNTA[bruta] Violeta, crezi ca e normal ce urezi tu? Mai bine ma apuc de cozonaci[alcool] Daca e de copii, sunt deja o nasa cu vechime si imi face placere. [flo] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui zepellina
Citat:
citat din mesajul lui violeta69
gabriele,nasa sunt eu [:D] zepelina,viata merge inainte! va veni vremea cand ne vei chema si la nunta[flo] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Aveti ceva personal cu mine? NU VREAU NUNTA[bruta] Violeta, crezi ca e normal ce urezi tu? Mai bine ma apuc de cozonaci[alcool] Daca e de copii, sunt deja o nasa cu vechime si imi face placere. [flo] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
ba vrei nunta,ba vrei nunta .... da a alteia, sa te duci si sa te petreci... da' la mine vii nasa cu violeta si cu vreo juma de cuptor de cozonaci... ca asa fac nasele ...[flo][flo][pup][pup] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Z., ai trecut si tu prin multe...dar ai uitat esentialul. De ce iti reprosezi timpul pierdut? Iti aduci aminte? Il iubeai, iti iubeai familia...Ai indurat multe si, din cate mi-ai dat mie de inteles, nu prea agreezi infrangerile... Da, un dezastru din care ai iesit greu, de multe ori m-am intrebat ce mai faci, am citit doar ce postai, si nu postai "de bine"! Viata iti da ce meriti, in final, asa ca nu te uita in urma, nici prea inainte, ci uita-te la ziua de azi, nu-i usoara nici asta, dar cine spune ca trebuie sa fie asa? De cand te-am "cunoscut" prima oara si am avut privilegiul sa cunosc si o parte din gandurile tale, am ramas impresionat de incapatanarea cu care tineai de o casnicie care, in final, s-a destramat, asa cum ai spus tu, nu cum am zis eu. Spusele mele s-au dovedit inutile, tu ai avut dreptate, dar se vede treaba ca nu ti-a folosit prea tare chestia asta. Mi-e teama ca nu esti pe deplin vindecata, sau vei fi atunci cand vei spune (in public sau macar in sufletul tau) ca iubesti din nou. Atunci o sa traiesti iar cum iti place tie. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Z., ai trecut si tu prin multe...dar ai uitat esentialul. De ce iti reprosezi timpul pierdut? Iti aduci aminte? Il iubeai, iti iubeai familia...Ai indurat multe si, din cate mi-ai dat mie de inteles, nu prea agreezi infrangerile... Da, un dezastru din care ai iesit greu, de multe ori m-am intrebat ce mai faci, am citit doar ce postai, si nu postai "de bine"! Viata iti da ce meriti, in final, asa ca nu te uita in urma, nici prea inainte, ci uita-te la ziua de azi, nu-i usoara nici asta, dar cine spune ca trebuie sa fie asa? De cand te-am "cunoscut" prima oara si am avut privilegiul sa cunosc si o parte din gandurile tale, am ramas impresionat de incapatanarea cu care tineai de o casnicie care, in final, s-a destramat, asa cum ai spus tu, nu cum am zis eu. Spusele mele s-au dovedit inutile, tu ai avut dreptate, dar se vede treaba ca nu ti-a folosit prea tare chestia asta. Mi-e teama ca nu esti pe deplin vindecata, sau vei fi atunci cand vei spune (in public sau macar in sufletul tau) ca iubesti din nou. Atunci o sa traiesti iar cum iti place tie. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Imi dau seama ca sunt extrem de incapatanata ca totul sa iese asa cum cred eu ca este bine. Nu intotdeauna este bine ce cred, bineinteles. Inca nu pot sa spun ca iubesc nici in suflet, dar sigur v-as marturisi si voua. Nu pot decat sa sper. [flo] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zepellina, imi imaginez ca e greu. Nu, e foarte greu sa renunti la atatia ani impreuna, la o familie... ca sa o iei de la inceput, sa fii iar singura, sa nu stii la ce sa te astepti si sa nu stii pe cine o sa intalnesti. Gandeste-te insa la totul ca la un nou inceput, ca la o metoda de a-ti gasi adevarata fericire si adevarata implinire alaturi de un barbat care sa te respecte asa cum meriti. Capul sus, cu siguranta iti va fi mai bine!! [flo][flo] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...