Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat platim pentru o nastere?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ionela86ifr
ce 4000 de lei ma ce ati innebunit cu totul ce e cu voi? eu am nascut acum 2 sapt in focsani si m-a costat 50 de lei si asta pt ca am vrut eu sa dau moasei cu care a m nascut [:D][:D][:D]si totul a fost ok. ifrim ionnela
1.era vorba despre nastrea prin cezariana. 2. pai la banii astia pe care i-ai dat tu, vin si io sa nasc la focsani,prin cezariana,altfel n-am voie...intrebarea e :"traiesc dupa..?!" Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ionela, Te asigur ca nu a innebunit nimeni. Probabil ca tu ai nascut vaginal si probabil ca la Focsani nimeni nu "pretinde". Fetele nu fac decat sa povesteasca din experienta lor. M-a sunat acum 10 minute o prietena care a nascut prin cezariana la Pitesti si a platit 300 de euro. A fost cezariana la cerere si asta a fost doar onorariul medicului. Nu stiu cat a dat celorlalti (anestezist, moasa, infirmiere, neonatolog). E oricum placut sa aud ca sunt si locuri unde nimeni nu cere nimic, oferi cat vrei si pentru ca vrei si ca in final totul e bine. Sa-ti traiasca puiutul, Ionela!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io cred ca medicii astia au innebunit de tot.Am mai spus,sustin si o fac(cred):ma duc la un dispensar comunal,caut moasa comunala si fac un bebe gras,frumos si sanatos . Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...