Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dulceata de trandafir de cumparat?


Recommended Posts

Am o ruda in strainatate care pofteste la dulceata de trandafiri si nu stiu unde sa mai caut pentru a-i cumpara un borcan. Am fost la Carrefour, la Cora si alte cateva magazinase de cartier, dar nu am gasit. Ati vazut in Bucuresti undeva dulceata de trandafiri de cumparat (deci nu la voi in camara)[:D]?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am vazut la supermarket dar este posibil sa gasesti la cei care vand produse traditionale. Am impresia ca in piata Amzei este un targ (care se tine sambata dimineata) unde se vand produse taranesti. Ai putea sa dai o fuga pana acolo si sa intrebi. [url="http://www.articoledepetrecere.ro"]Petrecere pentru copii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina, ti-am trimis PM[pup] Hristina, eu am cautat dulceata de nuci verzi intr-o vreme, dar nu am gasit niciunde[q] Intre timp m-am captusit cu o gramada de carii (sarcina, alaptat, iar sarcina, iar alaptat[:D]) si nu pot pune dulceata in gura ca mor de durere. Da, gata, luna viitoare chiar ma programez la stomatolog ca nu se mai poate. Nici ciocolata de casa pe care o fac si care iese o nebunie nu mai pot sa o mamanc cu placere[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danielag
Dulceata de trandafiri am vazut in Cora. Era facuta de Raureni. [url="http://www.megasales.ro/detaliip.aspx?3uQIjqa2Dhs="]Aici[/url] aveti o poza cu borcanul. Poate au si in alte magazine, dar acolo am vazut eu. Daniela
Azi nu aveau, si eu auzisem ca au in Cora [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...