Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi caut jumatatea


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Mik
Olympia, nu ti-a spus nimeni ceva de genul "daca divortezi, ma anunti !" ? (glumesc nesarat, gen Guestus, voiam sa-l intreb off-topic daca el asa ar face : bere si picioare de porc) ) Iesi pur si simplu din casa - oriunde ai ceva de facut, nu neaparat ca sa-ti gasesti perechea ci ca sa-ti schimbi ideile; netul foloseste-l cu masura si daca simti ca merge virrtual incerca sa-l vezi pe bune ca sa nu fii dezamagita dupa. Iti deoresc succes ! Mik.
nimic nu se compara cu piciorul de pork de mai jos. http://www.germandeli.com/siegschwein.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 68
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by Mik
Olympia, nu ti-a spus nimeni ceva de genul "daca divortezi, ma anunti !" ? (glumesc nesarat, gen Guestus, voiam sa-l intreb off-topic daca el asa ar face : bere si picioare de porc) ) Iesi pur si simplu din casa - oriunde ai ceva de facut, nu neaparat ca sa-ti gasesti perechea ci ca sa-ti schimbi ideile; netul foloseste-l cu masura si daca simti ca merge virrtual incerca sa-l vezi pe bune ca sa nu fii dezamagita dupa. Iti deoresc succes ! Mik.
nimic nu se compara cu piciorul de pork de mai jos. http://www.germandeli.com/siegschwein.html
[:D] noroc c-a trecut postul Pastelui ! Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by crissi
Ca o single "nou-noutza" .. mi se pare ca site-urile ptr. date online.. exista strict ptr. fun.. adika daca te plictisesti si n ai ce face.. intri si mai schimbi 5 vorbe cu vreunu.. E greu cind iti pierzi increderea in tine , e greu cind ai un copil micutz.. si mai ales e greu cind nu esti detashat.. si nu stiu cum dumnezeu' se face ca mi scriu numai extremele.. ori au 23 de ani... si vor relatii "fara obligatii si secs turbat ".. ori au 50 de ani si.. vor casatorie de urgentza... , probabil ca de la moaca pe care o am mi se trage...:)..cert e ca parca nu mi vine sa cred ca ceva real poa' sa existe si sa se dezvolte.. asha.. din 3 mailuri.. sau 10 vorbe spuse pe net.. crissi http://theo.idilis.ro
iti spun yo ca trebuie sa incerci....daca nu ajungi ca fetele de mai sus maritate cu primul dupa 3 mailuri gen "vai ce bine arati". sa raspunda aici sincer ..ar mai face asta inca 1 data..adica sa se marite tot cu acelasi... sau ar mai cerceta piata ? [:D]
Ah guestuse, ca de obicei vorbesti aiurea in tramvai, io una as face la fel si daca as mai avea 7 vieti.Sa il tzaie dumniezo pe sotza-miu o suta de ani ca oameni ca el mai rar[bis] Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) "With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Subscriu la ceea ce a spus Alexandra. De 8 luni tot bantui pe diverse siteuri de profil si nu am reusit sa gasesc decat o mare dezamagire.Indiferent ca e noi2,simpatie.ro,sentimente.ro sau cine mai stie care ,nu gasesti decat frustrati,dezaxati,tipi casatoriti care isi cauta amante si mistocari. Mi-a fost dat sa vad toate speciile de barbati.Toti se simt Feti Frumosi,toti sunt perfecti si niciunul nu-si vede parul din ochi.As vrea sa vad si eu barbatul ala decent,care stie sa iasa la intalnire o perioada si sa nu ceara sa mergi cu el in pat de la prima intalnire. Personal am renuntat. Alt loc unde sa cunosc pe cineva nu am,deci am fost nevoita sa apelez la siteurile astea. Vin sarbatorile si eu tot singura.Poate sunt o ghinionista...nu stiu ce sa zic,poate nu a venit inca randul meu...dar a murit pana si speranta. Deja incep sa-mi fac planuri de viitor ca femeie singura si nu cred ca mai am curaj sa fac pasul catre acel cineva. ------------------------- In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus, mi-ai facut pofta [pup][:D]..so in alta ordine de idei, poti sa-ti gasesti pe cineva, si in conditiile descrise mai sus dar ce-ar fi daca ai incerca sa fii tu insuti, sa fii deschis, cald, inteligent(nevoie mare[:D]), si sa vezi cum oportunitatile se deschid nelimitat..in definitiv toti traim pe aceeasi planeta..doar nu va imaginati ca barbatii merg pe o parte si femeile pe alta? insa suntem atat de ocupati sa ne plangem de mila si sa cautam ceva ce ne imaginam ca ni s-ar potrivii, si atat de blindati in a nu suferi din nou, incat ne mintim singuri cu privire la ceea ce ne dorim succese depline [asia] tati si printesele : http://thumb0.webshots.net/t/57/557/3/38/46/2943338460092654700KuUueE_th.jpg nasterea Ioanei Teodora : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87474
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg...daca apare subiectul "femeia salvarea planetei" apar 1000 de mesaje cu intelepciunea femeilor...cu desteptaciune...cu etc etc...si cind colo voi habar nu aveti cum sa gestionati un cocosel care este in calduri [:D] auzi si tu...vor sa te incalece dupa prima intilnire...pai este el de vina sau tu ca habar nu ai cum sa rezolvi problema? deci il iei asa cum este....trebuie sa vezi viitorul nene.. si apoi il modelezi dupa cum vrei tu [:D]..ce e asa greu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...