Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cluj rulz! - cap.83


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluca buna cafeluta!Profit ca sunt aici ca sa ii spun Stefaniei La multi ani [s].Sa aiba parte numai de bucurii si impliniri. Rolo imi pare rau ca esti dezamagita.Las' ca vii tu acasa si-ti iei revansa , o sa uiti instant de Helsinki. Mariana ma gandesc la tine [pup] Flavia sanatate lui Paul si sa aveti vesti bune de la examenul de urina.Eu nu stiu cum rezisti acolo , sa ploua tot timpul[q] Erika super pozele, aratati foarte bine toti.Bea tare seamna cu tine. [pup] gagici si sa aveti un we super. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p3.png"]Razvan[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari calduroase de la mine, ca poate mai compenseaza frigul si ploaia! Am scapat de 2 zile chinuitoare de serviciu, din cauza incertitudinilor, mai urmeaza inca una jumate si gata-i saptamana. Am avut o prima saptamana de serviciu foarte in tromba. Rolo ce m-ai dezumflat cu Helsinki, imi mai raman totusi sperante, pt ca eu voi merge intr-un alt oras, in Helsinki am treaba doar cu aeroportul. Ceea ce ar trebui sa stiu este cum pot ajunge pana la destinatie - tren, autobuze, masina etc. dar am destul timp sa aflu. Simona m-am uitat putin la apartamentele din Manastur, s-ar putea sa am un client. Te anunt eu daca se leaga lucrurile, pana atunci ma bucur ca ai revenit printre noi, ca-ti merge bine si ca ai avut si concediu. Cristiana vreo informatie despre genetician si cariotip de la M.? Va zic spor la toate tuturor, sanatate cui are nevoie (io, ca ma bazaie un pui de raceala de aproape o saptamana si nu ne lasam nici una) si weekend placut, ca se apropie! [pup] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor m-am gandit sa ii urez din timp Stefaniei LA MULTI ANI !!! sper sa iasa bine partyul, unde v-ati hotarat pana urma??...Raluca zic si eu ca frusecurile sunt mai potrivite pt. gradi...doar singura problema e cu lumanarea...pupam si pe Luca -baietel cuminte si papacios- tre' sa ne mai vedem intr-o zi [pup] incep sa fiu si eu deprimata de vremea asta [q]...sper sa isi revina in curind va pup Erika mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) si comoara Beatrice (20 mai 2008) [url="http://community.webshots.com/user/jozsaerika?vhost=community"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Stefania, sa ai viata senina, sa fii fericita alaturi de parintii tai, Raluca sa va traiasca papusa si sa va aduca numai bucurii. Stanca vremea e unul din principalele motive pentru care vrem sa plecam de aici. Ne ajunge pana la oase, la propriu. Rolo dupa cum descrii tu peisajul se aseamana cu al meu, diferenta e ca irlandezii sunt tare prietenosi. Nu mai e mult si ajungi acasa[flo]. Gata, ma cauta deja Paul, daca mai pot mai vin ca mai aveam ceva Va pup Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, iar dau eu buzna [:)]. Am intrat iar cu niste nelamuriri de-ale mele, asta e daca stau departe de Cluj [:(]. In curand, fetita de care ma ocup eu de la centrul de plasament din Timisoara va pleca la Cluj, asa ca incerc sa adun niste informatii si nu prea izbutesc. Prima intrebare ar fi: stiti cumva vreo casa familia privata condusa de calugarite? Acolo va ajunge micuta de care vorbeam. A doua: stiti cumva cum reusesc sa ma cazez pentru o noapte, poate doua, la un camin sau la un internat (ideea am primit-o de la April)? Sau unde as putea sa ma cazez foarte ieftin [:D]. Castig bani de studenta, deci pretentii tot de studenta am - vreau doar sa am un loc curat unde sa dorm si sa-mi las bagajul si posibilitatea sa fac un dus, nu mai mult. Daca stiti sau daca aflati in timp, ajutati-ma si pe mine, va rog frumos [flo]. Sa aveti un weekend frumos si insorit [:)].
Good things happen to good people.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanca, [pup][pup][pup] [pup][pup][pup] . Daca ar fi mai multi oameni ca voi, n-as mai avea de lucru...[flo]. Sa va dea Dumnezeu sanatate si putere sa o cresteti si sa va bucurati de ea. De la mine toata dragostea din lume[flo]. ps. mi-ai facut ziua tare buna. "Mami, eu cine sunt?" (Dani) [url="http://good-times.webshots.com/album/564916839iVylfy"]Dany boy[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor...si multumesc de primirea calduroasa[pup]. am fost in concediu in croatia, mai jos de split, omis-duce ii zice la locatie. si anul trecut tot acolo am fost. am fi vrut sa merge cu niste prieteni in turcia anul asta da nu a fost sa fie asa ca am renuntat la concediu. doar ca intre timp alex a inceput sa aiba probleme respiratorii din cauza polipilor, si medicul ne-a recomandat aerosoli la mare....si uite asa a revenit in discutie concediul...doar ca sotul nu aveam chef pe motiv ca astia de la primarie ii faceau zile fripte din cauza autorizatiei....asa ca ne-am decis sa merge unde am fost anul trecut pt ca e f frumos, oameni super primitori peste tot, plaja era cu nisip adus, f curata, cazare super si ca pret si ca si curatenie.se pare ca ne-a adus noroc concediul ca am primit autorizatia cat am fost plecati[pk]. documentatia a fost de pusa de 4 ori exact la fel si a 4-a oara a fost ok[alcool] vin si io cu niste extra pink pt cine doreste....m-am inscris la doctorat, sapt asta am avut primele examene dupa 5 ani de cand am gatat faculta....desi sunt cam formalitate examenele astea pt admitere la doctorat am avut niste emotii de numa, dar sunt fericita ca am intrat si am planuri mai cu lucrarea care o pregatesc.... simona sa dea dumnezeu sa se lege [flo] stanca v-ati mutat la noua casa??e ceva vreme de cand n-am mai dat pe forum....si n-am citit in urma... daianira incearca la Retro Youth Hostel - Cluj-Napoca, e in centru, vezi ca au site, da un google cu denumirea si gasesti si preturi, tel de contact.Bafta va las ca ma duc sa ma vopsesc.....maine merg la nunta...sper sa nu inghet in rochie.....ma gandesc sa-mi iau cizme[:)] weekend placut [pup] [mamica] de [copil] [url="http://b3.lilypie.com/4appp3.png"] Alex SUPERSTAR[/URL] (8 mai 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/"]POZE[/url] [url="http://www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79"]Filmulete[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78782"]nasterea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, Unde-i cafeaua? Daca Svety zice ca e de dat pupici dau si eu, deci Stanca[pup], chiar daca nu stiu pentru ce, dar ma gandesc ca e de bine. Aleena, felicitari pentru autorizatie si spor la treaba. Unii oameni pricep mai greu de aceea o fi trebuit sa citeasca de 4 ori[bang]. Succes cu doctoratul, sa ne spui la momentul potrivit care va fi tema. Cred ca ar trebui sa ma apuc si eu de ceva studiu ca mi se pierde materia cenusie in vant- trebuie sa plecam repede de aici pana imi mai ramane ceva in cap. Ma asteapta w-e greu, s-a racit barbatu si e mai greu ca si cand ar fi copiii bolnavi. Va pup Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...