Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (50)


Recommended Posts

Dana, merci! Da, vreau s-o dau la engleza pe Iustina, pentru ca am vazut ca e interesata...mereu ma intreaba cum se zice in engleza ba la una, ba la alta si vad ca si retine. Altfel n-as stresa-o eu de acum cu asta...eu am inceput engleza in clasa a v-a si tot am invatat ceva, timp are, dar daca tot o pasioneaza de ce sa n-o luam din timp?! Ca tot la dansuri n-o primeste ca-i prea mica...[xx(] Ai tai ce fac? CarmenE, cred ca e bine sa intrebi medicul cu privire la antibiotic si de preferat pediatrul...eu in medicii de familie n-am f. mare incredere. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora ai mei sunt bine,deocamdata nu sunt probleme si sper sa ramana asa situatia.E bine ca e interesata de ceva,mie asistenta de la gradi intr-una mi-o lauda pe Ana,ca manaca,ca e sociabila bag seama ca ii este draga,cica e muuult mai cuminte si decat era Paul. Carmen poti sa te duci cu analiza asta la dr,nu cred ca e nevoie sa-l iei si pe Edi,adica la un dr care va stie cat de cat,in fctie de antibiograma aia ii da antibioticul.Eu nu prea pot dormi ziua,nu am somnul in sange,de asta sunt mai mereu obosita...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!! la ora asta dar ce sa-i faci ,la o asa vreme nici o geana nu-ti vine sa ridici. laura,ana scumpe pozele,sunt niste bombonele toti,ce mai?!,ecaterina a crescut si e mumoasa foc!!!!laura,pupici pt bia si sa treaca cu mult bine peste bubiclele astea. dana ce faci??cand ne dai trezirea??chiar asa...... ianusca,ce mai faci???cine stie ce mai face??ianiiii.... ana mere curatenia?? ,ai ceva ajutoare???venim noi?? noi nu avem apa asa ca am sa scot niste oale pe balcon ca sa avem cu ne spala azi....glumesc,doar cateva ore au oprito,asa ca nu stim ce sa facem,o sa ne jucam amandoua,o sa vedem poze din nou ca stefi e innebunita sa vada. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor.La noi ploua si bate vantul.uff,uff m-am saturat de vremea asta capricioasa,ieri a fost cad,azi nici macar nu cred ca o sa iesim din casa,poate dupaamiaza sta vantul.Am vazut ca si la Piatra ploua,nasol de tot. Laura imi pare rau ca a facut si Bianca,sper sa-i treaca repede.Am vazut pozele cu strumfii,frumusei foc,si ora de aerobic a fost tare,deci nu tre sa mergi la sala ca ai parteneri acasa[:D] Ana vreau si eu o fetita,printesele tale sunt asa frumusele si au niste ochii superbi,de la cine mostenesc ochii? Crissandrada e asa scumpel catelul,si eu as fi vrut un caine,dar cum nu stau la casa tre sa mai astept,cred ca e bine pt copii sa creasca alaturi de un animalut.[pup] Carmenstefi sper sa reusesti sa termii cat mai repede cu actele si sa deschizi firma pe care ti-o doresti,la noi birocratia te omoara,succes Alexa ai scos permisul?ai inceput sa mergi cu masina?cum e? Hai ca dau eu al 2-lea rand de cafea,doritoare??[hop] http://corinaandrei.shutterfly.com/action/ corina si nicolas (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul acesta se implinesc 10 ani de cand am terminat liceul si se organizeaza revederea cu toti fostii colegi,abia astept sa-i revad,sa revad profesorii,sa depanam impreuna amintirile din liceu.A fost o perioada frumoasa si lipsita de griji,ce mai vremuri... Fetelor la voi s-au organizat reuniuni,cum a fost,ce ati simtit cand v-ati reantalnit cu fostii colegi,profesori si poate vechi iubiri??[:-/][:-/]pupici http://corinaandrei.shutterfly.com/action/ corina si nicolas (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, la mine anul trecut s-au implinit zece ani de cand am terminat liceul, insa nu s-a organizat nimic, din pacate. Mi-ar fi placut sa-mi revad colegii, mai intru pe colegi.ro, mai sunt care au poze, pe cativa i-am recunoscut, imi amintesc cu placere! Mai, am ratat pozele .... cred ca nu am citit cu atentie, tre' sa ma uit in urma mai bine! Am venit adineaori de la dentist, am inceput sa-mi fac dintii, ca nu se mai poate. O sa ma duca pana la vara, dar asta este! L-as duce si pe Stefan, pe la vara, macar sa se uite putin la el, ca oricum nu ar sta el sa-i faca ceva, ca nu prea ma asculta cu spalatul pe dinti. Laura, imi pare rau ca a facut si Bianca varicela, dar zic si eu ca mai bine acum decat la vara, macar ti-ai luat de-o grija cu varicele de acum! Ana, acum am vazut pozele, super! Si Ecaterina ce-a crescut! Imi place "creasta" ei! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina merci de cafea, tocmai mi-am facut si eu una calda si incerc sa prind curaj de treaba. La noi nu s-a facut revederea de 10 ani.Pacat![:(] Lora deja scrie pe antibiograma la ce antibiotic e sensibil stafilococul si ma gandeam sa dau doar un tel la dr. Mergem la dr de familie pentru ca trebuie sa vad cum au iesit si celelalte analize, pe care cei de la clinica le trimit direct acolo(nu stiu de ce nu se mai dau in mana ca odinioara[V]) Emma ce are Andrei?E racit sau ies dintisorii? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce mai plouaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!urat!!!un popcorn ceva,un ceai??? corina si la mine au trecut de mult cei 10 ani de liceu si nu s-a facut nimic dar as prefera cu cei din generala sa ma intalnesc si poate reusim la anul ca facem 20 ani in 2009,va dati seama[bum],cu ei m-am inteles cei mai bine si am petrecut 8 ani cu ei,nasitele lui stefi sunt fostele mele colege si bine am ramas neschimbate,adica nebune rau[alcool]si in liceu a fost frumos dar nu s-a tinut legatura bine si prof s-au schimbat intre ei atunci dar cine stie? carmen spor la treba!!!!! lora ce faci????? carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici noi n-am facut intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului, ca nu prea aveam cu cine...marea majoritate au plecat din tara, de altii nu mai stim nimic...[:(] Anul asta am 10 ani de la terminarea facultatii si am vorbit c-un coleg c-am vrea sa organizam ceva. Abia astept! O sa fie suuuper!!!! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...