Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (50)


Recommended Posts

EftimieC sa stii ca am pus un kg si sambata sunt 2 saptamani de cand am terminat-o,am o pofta de mancare.Tu ai pus ceva kg dupa ce ai facut dieta daneza?Eu ttrebuie sa mai slabesc macar 5kg inca,si inca voi mai fi grasa,dar ce ma fac acum ca daca sunt acasa cu niki toata ziua vreau sa rontai cate ceva. Adriana cred ca Lara o sa se obisnuiasca repede la gradinita,inceputul e mai greu ma gandesc,ma bucur ca la voi e soare,vad ca si la noi a iesit soarele [hop][hop][hop][hop] Elinia eu cred ca vremea asta a luat-o razna,pai dimineata am vazut la protv ca vor mai fi si ninsori saptamana asta in unele tari din europa,si am vazut ca in Romania e cald,acum e cea mai periculoasa vreme,cand cald cand frig[poc][poc][poc][poc][poc]Poate totusi nu o sa raceasca Stefan. Lora ma bucur ca nu-ti mai este foame,si eu tre sa ma apuc de dieta daca vreau sa mai slabesc,dar ar trebui sa fac si sport ma gandesc[hop][hop][hop]oricum iti tin pumnii ca sa reusesti sa termii dieta chiar daca pleci la Bucuresti. EftimieC te astept la cafea fara lapte,cine mai vrea?,avem si cafea fara cofeina asa ca o puteti bea si pe a 2a,eventual si o prajiturica pt cine nu e la dieta,dar servetele nu mai am ca Nicolas le a rupt in bucatele pe cele care le mai aveam in casa.Si eu nu stiam de ce atata liniste la el in camera[:-/][copil] http://corinaandrei.shutterfly.com/action/ corina si nicolas (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetelor, pleaca omul oleaca la plimbare si va gaseste pe pag.2[V] Da' se poate? Ellinia drob am mai mancat, dar mama adauga si alte maruntaie decat de miel si nu stiu ce-i pune ca tare gustos il mai face [pofta] Corina eu am tinut Daneza la sfarsitul lui 2005 si am slabit 7,5kg, dar a doua zi dupa terminarea ei, am bagat in mine toate interzisele din lume [batcap] si am recuperat imediat 3kg [bang] Perioada cat am fost in Italia, am pus la loc 10kg din cauza pizzei, orezului si pastelor pe care le mananca ei [xx(] Si sa n-aud ca ai copil care-ti face mizerie, odata ce el te ajuta la aspirat[cool] Fetelor ati iesit la plimbare?[bicla] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut era asa de frumos ieri dupa amiaza prin strand,liniste si cald afara....cred ca si acum e la fel. Lora bravo pt kg-ul pierdut,bafta mai departe!! Alexa cum a fost azi?Dai sampania?? Carmen eu nici nu m-am gandit inca la curatenie,atunci mai aproape de Paste... Adriana ai emotii?Mai ai un pic si gata...Doar o jum de ora sa o lasi singura la gradi?Pai la noi nu se prea face asa,iti zice sa lasi copilul ca mai rau faci daca stai acolo cu el,asta chiar daca plange ... Ana pe unde umblati?Ce fac fetitele? Laura poate ca Bianca nu va face,am si eu emotii sa nu-mi faca copii pt ca nici eu cand eram mica n-am avut,asa ca parca ma vad cu bube [bang] Carmenstefi ce mai faci bun?Dati idei de mancare,ca eu sunt in lipsa de idei... Corina ai baiat mare [cool],vin eu la o cafea,dar cu lapte. Cristina sanatate lui Stefan Andreutza ce-ti face catelul?Cred ca profitati si voi de vre,ea asta faina si va plimbati... va las [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C.
Buna Dana.Esti libera azi?Ce-ti fac strumphy [pup] P.S. Daca nu stiati, va spun din experienta proprie ca se face varicela si a doua oara, dar intr-o forma mai usoara. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
am lucrat azi noapte,ar trebui si diseara dar e oprita iar fabrica si n-are rost sa ma duc,adica se duce alta colega(treb sa mergem cate unul pe tura)apoi maine si poimaine intru in liberele de drept,deci pana sambata trai si-o veselie! copii sunt bine,Ana mai stranuta,parca are nasucul infundat,sper sa nu raceasca mai rau,in rest e ok. nu stiu ce sa zic de varicela,eu n-am facut deloc [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele!!!!!!!!!!!!!! o zi frumoasa a fost azi!!!!si am auzit ca vor mai fi,..acu reusi sa dau pe aici,multa treaba,plimbari in aer liber,papa si trecu ziua; eu fetele nu fac mare zarva cu curatenia inainte sarbatori,de cand am plecat de la ai mei,unde ma omora maicamia cu strictetia cureteniei si se mai si varuia de fiecare data acu la mine acasa o las moale,am spalt covoarele in toamna,geamurile mi le sterge sotul,, ca de e catarator,iar curatenie tot fac inn fiecare saptamana ce fac nou e ca mai cumpar cate ceva nou prin casa ,chiar si o fata de masa dar sa fie noua,ornez cu iepurasi si dau din hainele pe care nnu le mai purtam si ce e mai vechi asa ca papa bun o sa fac dar nu stiu dar am documentatie,cartea lui radu si a lui jamie dar va intreb voi de unde ati dat comanda de cozonac si pasca????bunaaa ca vreau si eu sa dau comanda. carmen,eu nu prea mai practic sportul sotului dar daca e mai usor e tentat asa ca noi chiar acu in wek cred ca o sa merem in chei la stanca si sa papam la floare de colt,restaurant,si poate veniti dar mai vb poate se mai schimba ceva pana atunci,a dat caldura si e bine de iesit . cristina,ce face stefanel??nu iesiti seara in parc in centru?/noi am stat zilele astea pana aproape de 9. ana ,ce fac fetele???sa stii ca stefi va stie geamul si tot timpul intraba de fete,poate iti facem o vizita surpriza. lora multa bafta cu dietaaa!!!ai grija sa nu o lasi ca poate nu te mai recunoastem. dana daca tot vei fi libera sa ai grija sa te odihnesti cat poti si poate vi la o cafea chiar si numai bine ii faci faci trezirea sau ne faci trezirea,pupici la copii. laura,ma bucur ca a scapat rares de bubite si totul e ok dar acu cred ca esti in suspans cu bia sa vezi daca nu face,pe o parte poate e bine acu si sa nu fie prea tarziu dar cine stie. adriana ce faci?? cum e lara la gradi?? allexa ce face strumful?? corina vazusi si eu niste poze cu voi,strumful e tare fotogen sa va traiasca si va asteptam acasa. ianusca,ce faci?ce face iani??vrem sa ii pupam bolfutele!!! criss ce faci draguta??cum mai e cu maseluta??ce fac fetele??? salut si pup si restul fetelor pe care nu le-am mentionat,acu fug dupa ficamia ca tare nu are somn daca doarme pana la 10!!!!si dimineata nu vrea de nici o culoare sa se trezeasca. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...