Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (72)


Recommended Posts

ce onoare pe mine :) buna dimineatza si va poftesc la o cana cu ceai verde, miere si lamaie. Sanatate curata, [:D]. Herra, daca vad jucaria, fac o strigare. "o batranete onorabila este copilaria imortalitatii": [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10"]Cercul vietii[/url], votati-ne! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SALUTARE LA TOATA LUMEA! NUMELE MEU ESTE MIHAELA SI SUNT GRAVIDUTA IN 24 SAPT.SI O SA AM O FETITA(Daria) SA MA SCUZATI DC VA DERANJEZ CU O INTREBARE CARE NU CRED CA ISI ARE LOCUL AICI.(DAR DAT FIID FAPTUL CA NU AM MAI GASIT NIMIC SCRIS DESPRE ACEST SUBIECT DIN 2005- 2006, SI FAPTUL CA DOAR AICI AM GASIT DOAR IESENCE), M-AM HOTARAT SA VA INTREB: AM CA MEDIC GINECO PE DL. GALEARSCHI, SI AS FI DORIT INFORMATII DESPRE NASTEREA CU DUMNEALUI.DC A NASCUT CINEVA CU EL VA ROG DIN SUFLET SA MI DATI SI MIE DETALII. DEJA IMI FAC GRIJI DC VINE SA MA ASISTE......CHESTII DE GENUL ASTA VA PUP SI VA MULTUMESC ANTICIPAT mohaela2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, Carmen! ieri am ajuns si eu ca un om normal acasa...si am iesit cu baietelul la plimbare... am vrut sa mergem in parcul tau, Cristina,[:o)] dar era plin de ... conlocuitori, care tipau, isi aruncau pietre in cap de pe topogan...hmm...sper ca nu stai prea aproape, la un etaj inferior, eu m-am crizat numai trecand pe acolo...dar eu stau cam prost cu toleranta...uneori...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt treaza de la 6 dar abia acum am reusit sa intru sa va salut! [hia] O Inka nu da nimeni? [:D]
Here It Goes Again
[bis][url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1"]2 picaturi[/url] si [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13"]Curiozitate[/url] [bis]

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau la 5. Ii aud si eu si, deseori ma deranjeaza (am mai spus ca ma apuc de racnit la ei de la geam, cand nu-i mai suport[:D]). Parcul asta atrage o adevarata "fauna". Saptamana trecuta a chemat cineva politia (care, culmea, a si venit) pt. ca era o gasca de gitani (o "ea" si 2 "ei"), fara copii aferenti, care vorbeau f.urat, asta in timp ce in parc erau si parinti-bunici cu copii. Unul dintre conloc. a inceput sa tipe la unul dintre politisti (un tinerel) cum ca ce are cu el, ca-si cunoaste drepturile... Dupa, a trecut la injurii si policemanu' mai in varsta i-a dat niste "izbaiuri" de un copac (ferit de ochii celor din parc) si a chemat un echipaj cu masina, i-au pus catusele si l-au "umflat". Deci, se poate![hop] cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da...pacat ca trebuie sa ajungem la concluzia ca ne era mai bine fara acel parc, asa renovat cum este el...ca bietii copii nu pot beneficia de el... eu de exemplu aleg sa nu-l duc, decat sa stau cu grija ca se mai intampla cine-stie-ce...mi-e si mila de el, isi aminteste si acum cum i-au demolat topoganul - e vorba de acela de langa azilul de batrani, aproape de sala sporturilor; era acolo un loc de joaca unde mai mergeam, inainte de a demara proiectul palace... in plimbarea de ieri am trecut pe acolo si m-a intrebat "mai tii minte cand ne jucam aici"... am fost sa "vizitam" santierul, i-am aratat excavatoarele si macaraua...ca el e foarte entuziasmat de fiecare data cand vede trecand prin fata blocului cate o "masina cu pamant". si slava Domnului ca trec destule, iar cand mai opreste cineva in fata la gradinita si masina cu pamant claxoneaza neincetat ca nu are pe unde sa treaca...ce mai, nu poti sa uiti ca traiesti in Ro! [starwars] (dar ce vorbareata ma face vremea asta!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca da! PS: salutam impreuna urmatoarea "masina cu pamant"? :)) sau urmatorul "cor de claxoane"? PS2: de-asta am ales gradi din fata blocului - sper sa-l si primeasca acolo - ca sa nu trec prin ce trec parintii care vin cu masina in fiecare dimineata cine-stie-de-unde, stau in coloana pe sos nationala, apoi cauta loc de parcare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"apoi cauta loc de parcare..." si-l gasesc pe mijlocul podului si pe langa linia de tramvai[alcool]. Asta-i gradi "Sf.Paraschiva"? Mie-mi place sa-i vad pe mititei cand au serbare de sf. de an scolar, in curtea interioara. Tare-s draguti! P.S. Ma uit cu binoclul la ei cand imi atrage atentia un copilas care canta frumos cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...