Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Ieri am sarbatorit-o cu surle si trambite pe Sofia!Fetita a facut 2 ani! Va ofer tort cu crema de fructe de padure si glazura de martipan, fursecuri cu ciocolata si stafide si tarte, sucuri de care doriti...[:D] Copilul meu s-a facut mare!Nu-mi vine sa cred! Azi mergem la Bz si mai dam si acolo o mica petrecere. A rpimit o gramada de jucarii, dar cea mai9 stresanta a fost un bebelus care plangea daca ii scotea din gura suzeta, asa ca i-am pus capat bateriei. Era super stresant! Si ca sa fie si mai si a mai rpimit unul de la serviciu, cutot cu carucior. Bineibteles ca l-a dat jos si il plimba pe Noni. Vorbeste, de cele ami multe ori o inteleg, dar uneori oricat ma stgrduiesc nu pot sa pricep ce zice, este cumine pentru varsta ei , totusi crizele de personalitaten se fac simtite, am fost nevoita sa o las o sapt peste noapte la cresa ca incepuse sa aibe laringita si nu va pot spune cat de mult a putut sa planga vinerea napte cand am luat-o, desi cele de al cresa imi ziceau ca este foarte bine... Mi s-a facut tare milade ea , dar asta a fost situatia! Acum inca tuseste si nu poate sa expectorewze prea bien asa ca va sta cam mult cu tusea, deci daca aveti vreum remediu va rog sa mi-l dati si mie. , de mancat mai rarut ca e mai dragut, are doar 12 kg si 88 de cm, e vioaie si vesela... Dimi neata ne intreaba ce faci mami ? ce faci tati? stie sa zica ca o cheama Sofia si are doi (ani), stie sa numere pana la zece, stie Ingerasul, catelus cu parul cret , Pisicuta...Gata, copilul a crescutt ! Imi cer iertare ca nu am mai trecut de mult pe la voi, dar aseara vin atat de obosita si am multe de facut pana sa adorm, iar dimineata pana plec la servicui trece atat de repede.. iar acolo nu am internet,deci...Insa ma gandesc la voi si va pup pe toate de la cap la coada si invers. Cristina multumec pentru urare si ca ai tinut minte ca pe 17 e Sfanta Sofia! PUpici tuturor !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georox sa-ti traiasca micuta si sa va bucurati de ea![pup][flo] Multumim pentru tort![pup] Fetelor, nu ma mai boscoroditi[:I]. Azi am luat masuri drastice...n-a dus nimeni pana acum filmele alea la developat si s-au strans ceva..si de la mare si de la scoala..etc.. Asa ca astazi am stresat si sot si copil si i-am pus la facut poze cu telefonul..nu prea reusite, dar sa ne vedeti macar [pk][:I][:I] [url]http://good-times.webshots.com/album/567475025OMBRZJ[/url] Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]35+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce WE plin la racushori. Asa-mi place de voi!!! GEO - LA MULTI ANI pt Sofia (nu stiam ca in 17 e sf sofia, 17 e ziua de nastere a Maiei - hmm) AMALIA - multam de poze, exact cum mi te-am imaginat, subtirica si dragutica. Ce-a fost sambata cu noi de toate am facut curat? si eu care dadeam vina pe cafea, cred ca a fost totusi ceva in aer ... sau in constelatie. va pupacesc[pup], am asa un chef de o seara romantica, si cum fetele dorm deja, cred ca sa rapesc [olala]sot din fata tv-lui ...[pk] [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Wow, ce racushoare active in wk, acum sa va vad, ca e luni si incepem o noua saptamana[:D]. Eu ieri nu am mai facut nimic, au venit rushii peste mine si nu m-am simtit in stare de nimic, asa ca am stat cuminte in casa, am mai pus de un rummy dupa pranz, si cam asa a trecut si ziua de ieri. Geo, [s]pentru Sofia, sa fie sanatoasa si norocoasa, sa creasca mare si frumoasa, si sa va aduca numai bucurii. Acum va [pup] pe toate si va las [cafea]si sucuri, ca eu [fuga]la treaba. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Geo, La multi ani Sofiei. multa sanatate si bucurii Vicky, multumesc pt cafea Missy, ti-ai rapit sotul? [:D] Mire, m-ai sedus si abandonat aseara [:D] Eu sunt iar in cautare de nou job. Saraca tastatura [:D] Sunt prin zona [pup] PS. Amalia, sunteti foarte frumosi. Sarcina usoara in continuare. Pup piratul si robotzelul Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo si good morning! multumim vicky de cafeaua zilnica. Eu am reinceput cura de azi, sper sa mai dau ceva jos. miki - fara succes, er wollte nichts ausser TV. asa un sot nepofticios am ... am o groaza de lucru azi, nu stiu cum sa ma mai impart, de abia astept sa treaca ziua. spor la treburi, va pupacesc [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Missy miki - fara succes, er wollte nichts ausser TV. asa un sot nepofticios am ... am o groaza de lucru azi, nu stiu cum sa ma mai impart, de abia astept sa treaca ziua. spor la treburi, va pupacesc [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
[:D] vielleicht hast du glück heute abend [:D] eu zic sa scoti cablul de la TV hihihihi spor la treaba Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o idee miki (heute nu mai am eu Lust dafur), combinat cu disparitia cablului de incarcare de la laptop si virusarea calculatorului - poate asa am sanse [pk].

ne impusca fetele ca o dam pe nemtzeasca ...

 

ma simt mai bine ca e mai trecuta ziua de azi si am mai rezolvat din hartii

 

[mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an)

 

[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...