Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] Neatza Va las croissante si gogosi calde. Vaaaaai ce noapte am avut. Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi in noaptea asta si maine. Azi e sarbatoare aici si toate magazinele sunt inchise, asa ca inainte sa vin acasa am facut cumparaturile la noi la munca. Daca am dormit ieri toata ziua, azi am platit aproape dublu [:D] Citesc putin presa sa ma prinda somnul. O zi minunata. Vicky, Missy va simtiti mai bine azi? [b]Criss, mi-e dor de tine [b]Gianni, Annes ?????? nu v-am ``auzit`` de mult timp [:D] Intru mai tarziu dupa somn Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello la voi. sa aveti o duminica minunata. a mea este.. k a dat miki cafeaua [:D] mai ai multe nopti de munca sau ai terminat? cu viki am vb sa ne vedem undeva saptamana viitoare. iulia nu-i in bucuresti vreo 10 zile.. asa ca o sa ne vedem doar noi 2.. bine.. asta daca nu mai apar amatoare.. desi.. cred ca nu apar [:D] restul fetelor.. ce faceti? geo, missy, carmen, anne, cris, giani, amalia? va doresc o zi excelenta si dau si eu ceva de baut k pe 2 a fost ziua mamei mele... azi o sarbatorim. pupicei si ne auzim mai tz. chiar asa.. e cineva prin zona acum? [cit] eu mai raman putin MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...