Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] dupa atata timp. Buna dimineata fete cucuiete. Ginnette bine ai venit la noi. Ce sa va zic de mine, nu am mai plecat in concediu pe 8.09, ci pe 22.09.Oricum am prins un concediu cam urat , cu ploi si friguros [alcool].Asa ca ma stat acasa ,am fost pana la " RAVASITUL OILOR " o mare prostie ,vreme oribila si multa lume si niste scumpeturi piuuuuuuuuuuuuuu la greu.M-iam pus muraturi si cam asta a fost concediul de 2 saptamani,care au trecut fff repede,nici nu stiu cand au trecut.Si i-atama din nou la servici. Acum mai astept sarbatorile de iarna.YupYYYYYYYYYYYYYY. Cam atat despre mine. Fetele va [pup][pup][pup][pup][pup] pe toate cu mult drag. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIKI, VIKCY - multam de cafea, sucuri. si mai ales multumim de urari. ne-am chefuit ieri cu copii. ptiii ce chef a fost, 18 copii de diferite varste, mancat, dansat, jucat. dupa 3 ore eu eram zombi, copii plangeau ca de ce e gata. pupacit la voi [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], sa iau o cafea de la Mire si sa ma instalez mai bihe sa [cit]. Aseara ma dureau picioarele ca am stat si am gatit (Tiramisu si niste paste cu vinete, o bunatate[pofta]), acum ma doare piciorul drept ca mi-am facut o entorsa, luxatie sau ce mama naibii o fi. Asa ca retur dimi de la metrou acasa, tratat picior, bandajat cu fesa elastica si, hop in varful patului. Doare, sper sa treaca pana maine sa pot merge la serv. Si dupa-masa aveam intalnire cu Mire[q]. Missy, ma bucur ca a fost frumoasa petrecerea. [pup]fetele, spor la treburi. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. [cafea], sucuri, ceai la discretie. Si Tiramisu[:)]. Inca ma mai doare piciorul dar nu mai e asa umflat, gratie socrelei care mi l-a masat si tras aseara pana mi-au iesit ochii de durere[bang]. E asistenta medicala si se pricepe. Apoi mi l-a bandajat cu fasa elastica si asa o sa stau cateva zile. Si ma rasfat, ca ma aduce si ma ia Adi cu masina. Acum ma apuc de treaba, ca daca ieri am tras chiulul... am de lucru dublu[:D]. [pup]fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...