Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

[hopsieu] Buna seara! ce liniste pe aici.. pt mine saptamana asta a trecut fffffffff greu. de azi am inceput sa merg la stomatolog. nu mai fusesem de vreo 2 ani.. si atunci pt o urgenta. am terminat dintele ala si aia a fost. acum m-am dus de buna voie .. si imi termin de data asta ce am de terminat. imi venea sa dorm pe scaun.. nimic n-am simtit [:D] miki.. i love u 2! maine am o zi plina. bine macar k e week end. pupici si week end placut. viki, sunt "aci" sa plangi pe umarul meu dupa Adi [q] gata.. [fuga] la [nani] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata. cafea? ceai? suc? altceva n-am,... [:D] sa aveti o zi minunata.. in ciuda ploii si vremii mohotare. cam spaba miscarea pe aici.. nimeni prin zona? eu ma pregatesc sa plec la cumparaturi. mi-e groaza. cred ca-s una din putinele femei care fuge de asta... mai [cit] putin pe aici si pe la 10.30 plec.. pupici si o zi buna! revin... MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Vicky, un [pup]-ic mare pt. tine. Vin si berea. Sper ca anul viitor in vara s ne vedem. Mire, multumesc pt. cafea. Spor la cumparaturi[:D]. Eu m-am trezit dimineata, am dat cu aspiratorul, am fost la cumparaturi si acum astept ora 12:30 sa ma pot pregati si eu de mers la munca. Am avut 3 zile de nedescris, dar ieri a pus capac la tot. Am inceput munca cu un coleg care e student si atotstiutor----moooama ce m-a enervat, pana l-am scos afara din aria mea de munca [:D]. Toata ziua s-a plans la colegi: de ce nu ma suporta d-na P.( eu [:D]), doar suntem straini amandoi si trebuie sa tinem unul cu celalalt. Nemtii cu nemtii si strainii cu strainii [:D][:D][:D] eu o plac pe d-na P. mult, dar ea ma cearta tot timpul..... si mai multe prostii de astea. La final s-a lasat cu ``artificii``. Am incercat sa ma abtin , dar m-a enervat la o faza care nu mi-a picat prea bine, dar dupa ce i-am spus soatzei de faza am ras de m-am prapadit [:D] Mai trag azi din greu ( e ultima zi de targ) si maine....apoi sper sa am liber [:D] Va doresc un WE minunat. Va pup pe toate Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha in timp ce framantam placinta de mai sus [:D] mi-a trimis sefa un sms: buna ziua soricelul meu [:D]. sper ca ai dormit bine si azi nu mai esti atat de acra ca si ieri. va fi bine ziua de azi. te pup si te astept la cafea. [:D][:D] Merg sa ma joc putin cu Misterul si apoi il plasez la vecina ( prietena nu poate veni azi la el pt. ca e plecata in Köln la party). Vicky-ai liber azi [:D] [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], ca face Mire prezenta si ma da lipsa la apel... Miki, din pacate esti prea departe, ca altfel il luam pe Mister la mine in fiecare zi. Asa, ma multumesc sa am grija de el cand sunteti voi ocupati. Si da, si eu sper sa reusim o intalnire. Din pacate, am si eu o colega care imi scoate peri albi[bang], ea e cea mai desteapta, am tot facut scandal la sefa, dar degeaba, tot eu fac lucrarile pe care ea habar nu are sa le faca... Ieri am admirat un Samoyed, era atat de frumos[olala]. Si pe catelusa Bichon a vecinei mele, are doar 2 luni si e un ghem jucaus de blana[:D] Mire, stiam eu ca ma pot baza pe tine[pup]. Si nu esti singura, nici mie nu-mi place sa merg la cumparaturi[:D]. [pup], sa aveti o seara placuta in continuare. Miki, servici usor si fara nervi. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, tu esti sefa - tu dai cafeaua in wk, in restul sapt. o dau eu[:D]. Si da, tiramisu a iesit bestial[pofta], m-a sunat si felicitat mandra in mod special[:I]. Vreau sa spun ca facusem o greseala la reteta, dar tocmai greseala i-a dat savoare... in loc sa iau pliculete de ness simplu, am luat 3in1[:D]. Si a iesit o crema bunaaa rauuu[pofta] Dimineata am fost cu Dani la un soi de karate, i-a placut teribil asa ca voi avea program de wk de-acum incolo. Apoi am venit acasa, am papat repede ceva si m-am apucat de treaba (ca nu mai reusesc sa termin la servici si imi iau de lucru si acasa[bang]). Bine, as reusi daca as sta peste program, dar cum nu suport sa stau cu colega[xx(] un minutel peste ora 3, prefer sa lucrez in liniste acasa... Acum am terminat, [fuga]sa[dus], apoi sa-mi fac unghiile... e timpul meu de "infrumusetare"[:D]. Va [pup] si va astept dimi cu[cafea] fierbinte... se pare ca de-acum vom avea parte de racoare diminetile[q]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...