Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

Vicky saru mana pentru cafeluta![pup] Esti o dulce ca de obicei! Eu sunt de ieri in concediul prenatal![pk] Am decis sa nu le sperii pe fete si sa nasc pe la birou, ca ar fi cazul sa mai stau si acasa![:D] Asa ca acum fac una-alta prin casa..ca stare n-am[alcool]..dimineata il duc pe David la scoala cu o colega cu masina...dar la pranz, il ia tata, ca sa nu merg eu atat pe jos...deci sunt cuminte![:I] Va pupic dulce, sa aveti o zi minunata![pup] Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]38+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Amalia, [pup] multumesc. cateodata ne intrebam si noi daca e real. Pe unde sunteti? absentati cam multe [:D] Va doresc o seara placuta. Eu ma intalnesc cu o prietena. Nu stiu unde mergem, dar mi-a spus sa ma fac fitzoasa[:D] [pup] pe toate. Shefa, am vesti. o sa ti le spun cand imi vine cheful. deocamdata am facut cura de shopping si diseara ies. I miss you [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] pe aici dupa ceva vreme. Avand in vedere ca nu va dat nimeni [cafea] de dimineata o dau eu. Asa ca fetele va poftesc la [cafea][cafea]si cateva feli de paine prajite cu unt si gem de fragute. Mire nu stiu ce e in zona ,dar toata lumea din jurul meu merge la dentist,chiar si eu.Am fost saptamana trecuta sa-mi fac un dinte din fata,care avea o mica,carie si o masea care mi s-a rupt plomba la ea. Sapamana viitoare ma duc sa le plombeze definitiv. Alta problema este migrena ,frate nu mai scapam o data de ea[help][help][bang][bang].Si e o migrana urata rau ,cu o durere de cap care tine vreo 3 zile si cu [vom]. E trec si astea ,noi sa fim sanatoase. Fetelor va tuc [pup][pup][pup][pup] pe toate . annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [cafea]e pregatita. Ieri am stat acasa cu Dani, am fost cu el la dr., se tot plange ca-l doare o ureche, bineintels ca are gatul f. inflamat[bang]. Asa ca i-a dat antibiotic (iar[q]) si niste picaturi de pus in ureche. Sper sa-i treaca repede, ca mi-e asa mila de el cand il vad bolnav, de mi se rupe sufletul[q]. Miki, Misterul tau e demential, eu una nu mai pot dupa el[olala]. Mire, [pup]. Amalia, ma bucur ca te-ai cumintit[:D]! Canne, [pup] sa treaca migrena. Va [pup], sa aveti o zi frumoasa. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky multa sanatate lui Dani![pup] Imi pare rau sa aud ca aveti probleme! Presupun ca sta acasa zilele astea..noroc ca intra in vacanta saptamana care vine![pup] Canne-marie urata migrena ai![bang] De 2 ori in viata am experimentat asa ceva si doar cate o zi de fiecare data si mi s-a parut cel mai groaznic lucru![alcool] Nu vreau sa ma gandesc cum te poti simti tu dupa 3 zile in stilul asta![bang] Muuulta sanatate![pup] Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]38+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Vicky, [pup] multa sanatate lui Dani. DD ajuta sa fie bine. Cat despre Mister, o sa-l cunosti in vara live [:D]. Multumesc pt. tratatie Ce mai face fiul tau? Ma refer la cel mare ( Adrian, parca?- sper sa nu fac vreo gafa) Amalia, [pup] deja am emotii. mai ai putin si vine bb. mai stai cumintzica Annes, imi pare rau sa aud de migrena ta. stiu cum e. pe mine ma tine 3 zile. sper sa nu vina repede [pup] Aloooooo Mire, ce faci? [:D] [pup] Oare pe unde sunt Criss, Giani. Carmen, Missy? De Menna si Angela nu mai intreb [pup] pe toate. Am o intalnire la ora 15:30 ( posibil job nou) Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]fetele, [cafea]e gata. Miki, Adi (Adrian, da, ai nimerit[:D]!) e bine, maine dimineata pleaca la mandra la Constanta. Azi am zi de facut bagaje, exact ce nu pot sa sufar[bang]. Si-a gasit camera cu chirie, are si niste oferte de serviciu... se descurca el, e baiat mare... si inconstient de curajos sau curajos pana la inconstienta... tot aia e[:D]. Ca eu ma simt pustiita... e normal. Imi zboara puiul din cuib... nitel geloasa pe mandra... ca pt. ea pleaca. Dar va fi bine. Trebuie. Abia astept sa tin putin Misterul in brate si sa-l ciufulesc putin[:I] Canne, uite un [pup]sa treaca migrena. Amalia, ai nascut[:D]? Mire, [pup]. Va doresc wk placut. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...