Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

Wow Vicky ce o fi in sufletul tau![alcool] Sa-mi dai si mie lectii despre cum sa las puiul sa zboare din cuib fara sa-mi fac venele streang![bang] Glumesc acum, ca nu sunt o persoana posesiva,d ar sigur in sufletul meu am sa sufar teribil cand se va intampla asta![q] De nascut, inca n-am nascut![:D] Bebe Luca sta bine-merci in garsoniera lui, nu are nici o intentie s-o paraseasca...ce-i drept e cuminte, energic ca si pana acum si n-o supara pe mami![pup] eu ma simt foarte bine, dorm mai greu noaptea, dar nu ma pot plange de ceva anume...m-a ajutat Dumnezeu sa n-am probleme![:)] Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]39+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

week enddddddddddd [pk] uf de cand il asteptam.. de duminica trecuta [:-)))] [:-)))] [:-)))] amalia, ai fost haioasa tare cu garsoniera lui luca [pup] restul fetelor? miki, te citez: m-ai sedus si m-ai abandonat.. viki.. aici mi-s. pt tine [pup] anne.. maine iar merg la dintar. azi am fost sa fac radiografiile la molarii de minte.. bleahhhhhhhh ce stare de [vom] am avut.. si am facut la toti 4 k vreau sa ii scot [vom] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa Mirela fi rea si pune absente![:D] Eu sunt cuminte...[:I]...vin cu tot cu bebe la purtator...casc gura pe net cat e ziua de lunga...intre mancare, putina curatenie...si lectiile lui David.. Da' de acum e in vacanta..asa ca am noroc![pk] Pe unde v-ati ascuns toate? Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]39+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici fetelor![pup] La ora asta nu are rost sa va mai ofer cafea, dar va servesc o portie de salata de boeuf proaspat facuta...ca de 5 ore sunt prin bucatarie..pana s-au fiert toate, pana le-am tocat...[alcool] Se vede ca am numai barbati in casa (4 la numar), care mananca si mult...am facut o portie in consecinta..si sigur nu va tine mult![bang] Frate, ma intreb de unde atata energie....da' lasa ca "scap" eu de ea dupa ce nasc..[:D] Sincer, as sta...dar ma plictisesc..nu pot sta toata ziua, in conditiile in care n-am nici pe naiba. Acum astept sa se scoale David si pe la vreo 18 sa ies cu el in parc sa se mai joace si el..si eu sa-mi mai aerisesc creierasul..[pk] Va pupic, o duminica frumoasa in continuare si LA MULTI ANI pentru cei dragi voua care poarta numele Sf. Dimitrie![pup][flo] Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) bobocel de clasa 1 si [gravi]39+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Miki, multumim de cafea! Amalia, buna salata[pofta], am facut si eu sambata, dar intotdeauna cand face altcineva e mai gustoasa[:D]! Eu va servesc cu zacusca proaspata de ghebe, piscoturi si sampanie, sambata s-au implinit 4 ani de cand mi-am cunoscut consortul. Si ziua in care si-a luat puiul zborul[q], nu mi-a priit deloc sampania. Amalia, ma simt aiurea dar va trece, trebuie sa realizez ca puiul e mare si vrea sa aiba propriul cuib. Eu tot mic il vad[:I]. Mire, [pup][:I]. Fetele, vreau sa va rog ceva. Ar trebui sa postez anuntul la umanitare, dar nefiind un caz de copil si nici atat de grav, nu vad sensul, sper ca moderatorii sa nu se supere pe mine. Vreau sa o ajut pe mama prietenei lui Adi. Pe scurt: au o situatie mai dificila. Mama ei creeaza niste bijuterii unicat, voi da link-ul pe PM cui va dori. Nu va cer sa cumparati musai, doar sa vedeti cum arata si sa recomandati link-ul la cat mai multe cunostinte, poate va face si vanzare. Prietena lui Adi face 2 facultati odata, iar mama ei nu poate lucra, e f. bolnava (cancer pulmonar), de asta a inceput sa faca aceste bijuterii, e drept ca sunt f.talentate amandoua. Cine vrea, sa-mi spuna pe PM si voi trimite link-ul. Va multumesc si va [pup]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...