Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu dati cu pietre, am fost in zona, v-am citit, dar n-ama vut nimic interesant de spus, ma inscriam in tiparele racusoresti: fara chef, tot la 2 zile la dentist, mult de lucru ... din astea. am revenit acum si cu o intrebare catre voi, in special pentru cele din bucuresti: al meu sot vine in perioada 5-8 nov la un curs in capitala, si cine ne gazduia pana acum cand vizitam capitala, acum cica nu mai are canapea .. ma rog, idea este ca omul meu tre sa doarma undeva 3 nopti, si vroiam s ava intreb daca stiti prin zona Piata Romana (acolo e cursul) ceva cazare convenabila pt buzunar, hotel, hostel, pensiune, orice. Masa e asigurata la curs, deci chiar numai un pat si o baie. un pat mai mare, ca daca reusesc in 7 seara apar si eu in zona bucuresti, ca sambata vreau sa atac Ikea. m-as bucura tare daca v-as putea si intalni, asta spuneti voi,ca timpul e tare scurt, in 8 trebuie sa si plecam spre casa. astept raspunsurile voastre. pupic la toate Amalia - du-te mama sa nasti, ce tot faci? eu la varsta ta de 39 sapt eram deja intoarsa de la maternitate ... [mamica] de [zana] Alexia (6 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, din cate stiu eu in zona Romana totul e f.scump, ca e "buricul targului"[:D]. Acasa nu am nici eu loc, ca v-as primi cu drag[q]. Si nici net nu am, sa pot citi si sa stabilim o intalnire. Eu pot sa ma interesez de cazare in zona Garii de Nord, ca lucrez in zona... sau incearca pe net sa gasesti ceva. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] si eu la fel. Ma gandeam sa-i fac un cadou ( un prieten mai micut-tot din rasa lui) dar mi-a zis neamtzu ca ar fi pacat. atunci toata atentia se va indrepta asupra micutzului si mister va fi gelos. Ieri am fost impreuna la shopping si i-am luat un tricou inscriptionat ``Iubitul mamei`` [:D] si o sticluta pt. apa cand suntem in deplasare, ca pana acum cumparam din oras o sticla normala si o... ( sa nu radeti).... scrumiera [:D] In ultimul timp e foarte atasat de mine. Nu stiu din ce cauza. Cand ies din casa il aud oftand, iar cand ma intorc o bucurie pt. el. Uwe e gelos la culme pt ca pe el nu-l iubeste atat de mult. Inchei aici ca monopolizez cu misterul meu [:D] [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, intotdeauna cateii sunt mai atasati de stapana si catelusele de stapan, asa ca daca sotul tau vrea sa ofteze cineva si dupa el... sa-i ia partenera de viata Misterului... desi atunci veti fi tratati amandoi cu indiferenta si EA va deveni universul lui[olala]. C-asa e in tenis, nu[:D]? Si se ataseaza mai mult de cel care le da mancare si i scoate mai des la plimbare... au si ei criteriile lor[:D]. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi-ai facut? a fost musai sa-mi benoclez [olala] la bijuuri. [:D] E adevarat tot ce spui. Eu il scot tot timpul afara, sotzul de nevoie ( de ex. azi cand sunt eu la munca). La jucat nu e al meu, dar la iubit, imbaiat, iesit afara si prosteala [:D] e al meu. Cateodata ma simt si eu nasol pt. ca nu se joaca si cu mine cum face cu Uwe, dar nah... macar eu am avantaj ca pe restul le face cu mine. Cat despre partenera? Nu stiu ( e castrat) dac ajuta la ceva [:D] Uite o faza....eu am acasa 2 catelushe ( Tony si Elsa). Tony e atasata de tata ( pana aterizez eu acasa [:D] atunci e numai cu mine) , iar Elsa de mama. Abia astept sa termin munca. [:D] ha ha ha nici macar nu am inceput-o [:D] Missy, eu nu te pot ajuta deloc in legatura cu Bucurestiul. Dar poate va uitati pe net si gasiti ceva. ce fac fetele? Amalia, cum te simti? sunt semne de galerie? [pup] Mire, ce faci? sper sa ne sincronizam. cand sunt eu la pc nu esti si invers. dar te-ai putea chatui cu uwe [:D] [pup] i miss you Nu mai stiu ce-am mai vrut sa zic. Revin diseara [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...