Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

multumesc fetelor care mi-au transmis urari de ziua lui Teodor, [flo]. Vicky, felicitari si tine-o tot asa! Chiar te rog sa postezi in fiecare zi meniul, poti? M-as inspira si eu... [pup] Cristina, fericito, 4 kg mai ai in plus??? intr-un timp atat de scurt??? ce bineeeee de tine! [flo] si pupici lui Mihaita Missy, pe mine ma mananca invatamantul, am deja 12 ani la catedra. [:D] Sa-ti traiasca frumoasele, tare scumpe mai sunt, [olala]. Pe aia mica imi vine s-o pup pe falcute si sa nu ma mai opresc. [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2"]TEO in concursul Danonino - me2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, am [cafea], ceai si suc de gref. Miki, [pup]pe tine si pe Mister, mi-am mai alinat dorul de catei[:)]. Tu zici de fratelo al tau ca se insoara si se muta la C-ta? Las'ca fac si eu un anunt! Adi, feciorul meu cel mare, se muta la C-ta, pt. o "sirena". Las'sa fie sanatosi, iubiti si sa aiba noroc in viata. Eu, ca mama, nu pot decat sa-i doresc tot binele din lume, desi inima mea e, putin spus, rupta in 2[q]. Asa ca, daca-i vizitam pe ei la C-ta, poate asa ne intalnim si noi doua[:)]! Carmen, pai n-am un meniu iesit din comun, dimineata o cafea mareee, fara zahar (pe care oricum o beau de cand ma stiu[:D]), cel putin 1 litru de ceai anti-adipos (il beau la servici), acasa mai beau ori 1 litru apa plata/minerala cu lamaie sau ceai verde cu menta (imi place mai mult decat cel verde simplu). Iar de mancat, aici e durerea mare[:D]. Adica mananc dimineata, pe la 9, un ou fiert tare cu branza/cascaval, pe la 12 carne fiarta/gratar cu aceeasi branza/cascaval si la ora 17 acelasi meniu ca la ora 12. Si gata masa. Fara paine, fructe si legume, 2 sapt.Dar trec repede, iti spun eu[:D], mai am o saptamana[flo]. Monoton, dar cu efect! Pentru mine cel mai greu a fost sa beau atata lichid, nu sa mananc doar carne si branza[:D], eu sunt genul camila, daca beau 1 cafea si 2 cani de apa pe zi e mare lucru. Mire, Iulia, abia astept intalnirea[:)]. M-am intins cat o placinta, mai bine va [pup] si va doresc o zi si o saptamana minunate. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si multumesc, Vicky de ceai. Merci si pentru ideile de meniuri pe care mi le-ai scris, [pup]. Cati ani are baiatul tau cel mare? ca ma facusi curioasa.... o zi frumoasa, fetelor! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2"]TEO in concursul Danonino - me2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele. pe mine ma scuzati ca absentez, mai am maine ultima zi de birou, dupa care concediu!!!! am inceput deja bagaje, liste etc.ca doar n-am mai fost niciodata plecata cu 2 copii in concediu. unde mai pui ca Maia implineste anisorul in tari straine. VICKY - ce fecior mare ai, sa-ti traiasca!! mama tanara cu copil maaare - ce faaaaaain!!! poze cu el nu ne arati? restul fetelor, pe unde mai sunteti? CRIS - cum mai stati cu colicile? mai zi-ne despre Mihai, stiu ce palpitante sunt primele sapt din viata unui bebe, si tu ne tii la regim cu noutatile. ce sa mai zic de poze ... va pup pe toate si va doresc o noapte placuta. [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (11 luni) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...