Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, ofer [cafea]si ceai fierbinte. Am fost dimineata la festivitatea de deschidere a noului an scolar, am tremurat la greu in careu, noroc ca s-a hotarat d-na invatatoare si i-a dus in clasa mai repede, nu a asteptat sa se termine, ca tremura toata lumea, si copii, si parintii si cadrele didactice. Urata vreme[xx(]. Cum o fi petrecut Iulia la mare in wk acesta, ca a fost o vreme urata si receee[q]. Va [pup], ca trebuie sa mai si muncesc[:D]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai..ce frig am trasssss. io inteligenta tare.. am plecat intr-o bluzita si un plovaras. turturi am facut iulia a petrecut bine [:D] amalia..cum e noua etapa a vietii de scolar? si finuta mea a inceput azi clasa I. viki, la voi cum a fost..in afara de frig? am reusit ieri sa schimb 3 vb cu cris. va saluta pe toate. fug..mai revin MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor![pup] Vicky [pup] poate iti mai vine cheful! Multumim pentru cafea...una mica de dimineata nu refuz, la tensiunea mea[:D]. Mirela muuulta bafta finutei tale in clasa 1![flo] La noi nu pot spune ca s-au dus emotiile si durerile de cap pentru ca abia diseara la 18 e prima sedinta cu parintii. Iau aspacardinul cu mine ca sa n-am probleme cand o sa aud lista si sumele[:D] David a fost foarte incantat de prima zi de scoala...mi-a povestit ieri in continuu...seara a reluat[pk]...vreo 2 ore a vorbit, povestit 1 ora jumate de scoala...dragul de el, ce prins era de povestire! Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani) si [gravi]33+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am pregatit [cafea]si ceai fierbinte, si multa lamaie. Am ajuns uda si inghetata la servici, ca umbrela nu mi-a folosit la nimic, la vantul care batea[bang]. In schimb, m-a impresionat un catel maidanez, m-a preluat de la iesirea din metrou si m-a condus pana la usa liceului[:)], am impartit sandvisul cu el, sper sa nu-l gasesc tot la usa cand plec[:(]. Amalia, te-au speriat sumele? Daca nu, nu e timpul trecut, daca da, gandeste-te ca e abia inceputul[:D]. Mire, [pup] si noi pe Cris si [bibe]Daniel. Si [pup]pe Iulia. Geo, [pup], imi pare rau ca nu a iesit cum v-ati dorit, dar nu va pierdeti speranta, o sa reusiti pana la urma. Carmen, ti-au luat copii toata energia? De cei de la scoala vorbesc[:D]. Canne? [pup]fetele, sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!

 

II fac o surpriza lui Vicky azi si las eu pregatite cafelutza si ceiucul!!!![flo]

 

EU stau mai prost cu timpul si , pe langa asta, mai imi merge si netul tareeeee prost!!

 

urez si eu cu intarziere un inceput de an scolar cat mai bun pentru toti prichindeii!!!

 

Geo, LA MULTI ANI SOFIEI!!! ( in caz ca nu mai apuc sa intru ) Sa fie snatoasa, cuminte si sa va aduca multe bucurii!!!

 

Amalia...ce putin a mai ramas!!!..

 

Va pup pe toate...

 

Cristinaid="red">id="size2">

[mamica] de Mihai Daniel (30.07.2008) id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...