Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

miki, doar atat?

haideti k eu week asta sunt in zona si am chef de vb.

mai [cit] putin pe aici si ma apuc de gatit.. si daca am chef mai tz.. sa fac si curat. acum m-am intors de la cumparaturi.

 

Mid="blue">iid="red">rid="blue">eid="red">lid="blue">aid="red">Vid="blue">

pupicei pe burticeiid="pink">id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. Mirela, uite-ma, am avut ceva treaba, nu mi-a ajuns timpul la servici si mi-am luat de lucru acasa[bang], asa ca de dimineata de la 10 pana acuma m-am ingropat in dosare, hartii si hartiute[bang]. De Dani, ce sa zic, e mai bine, ieri la after a mai facut febra, pe la pranz, si atat, azi noapte a dormit bine, de tusit tuseste pentru toata familia[:(]. Ce-ai gatit bun[pofta]? Eu am facut o salata de cartofi cu maioneza, cu de toate in ea (ceapa rosie, ardei kapia, masline, castraveti murati, piper, sunca...) si file de pangasius pane. Si socrela a facut un chec, ca desert. Maine ar tb sa gatim pt. saptamana ce urmeaza dar suntem in pana de inspiratie... Maine, daca e mai frumos afara vreau sa mergem la expozitia felina de la Sala Palatului si apoi putin in Cismigiu... Miki, as muta si eu mobila, ca sufar si eu de boala asta, dar deja nu mai am unde sa o mut, decat la vecini, ca deja s-au strans prea multe, si nu pot arunca din ele, ca-s ale socrelei[:D]. Asa ca imi pun pofta in cui. Hai ca am povestit pt. toata saptamana[:-@][:D]. Si daca tot e sambata seara, astept sa vina vecinul sa punem de un rummy[:D]. Va [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai cta ma bucur s ava vad asa active azi. cred ca ati venit dupa mirosul croissantelor mele [:D] eu azi am facut toata ziulica curat, am avut o energie iesita din comun si am reusit sa curatz toata casa azi (e minune ca e cam mare casa, dar am avut si ajutor, pe alexia care a strans jucariile si noroc cu maica-mea care a plimbat-o toata ziua pe Maia si mi-a facut si supa de taietei si snitzele). al meu sotz a zidit un zid de piatra, ma rog rezidit, ca l-a mai facut o data acum 2 ani, ieri l-a daramat ca nu ma corespundea noilor standarde, sua cine il stie, ca fecioarele astea suferinde de perfectiune, acum fac peste 2 ani strica. cel putin asa face al meu. ptiii cat m-am intins. tot de la energia in exces mi se trage. am baut de dimineata o cafea cu lapte, eu care beau cafea o data pe an, asta de fapt cred ca e cauza energiei mele. va pup, sa aveti o noapte ... linistita. sau cum vreti voi .. [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, fete frumoase! Ginnette, bun venit in gasca noastra. Fete dragi, n-am uitat de voi, numai ca sunt tare incarcata la scoala: planificari, programe noi, teste initiale - de dat si corectat, ce sa mai, nu-mi ajunge timpul! Sper intr-o saptamana sa mai scap de sarcini, sa le rezolv si sa am mai mult timp de forum, [:D]. nu in ultimul rand, multumim celor ce ne-au votat in concursul Danonino, am ocupat pozitia intai. [flo] Asteptam sa vedem ce produse ne putem alege in valoare de 300 de euro. va pup pe toate, [pup] si va doresc un week. frumos. Carmen cu Iustin si Teodor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mäi ce härnicutze am fost toate. Eu am facut curatenie, mutat mobila ( sper sa-mi placa vreo 3 luni noua schimbare [:D]), am gatit, am spalat si am calcat [:D] Imediat imi pun un pahar cu vin rosu si ma duc la TV , cred ca merit relaxarea asta . Carmen, felicitari. sa folositi sanatosi premiul [pup] pe toate Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...