Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicie in impas ?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Guestus daca ii mai scrii lu" putzinuca la subiectul de unde sint gonit yo nu te mai bag in seama...nici retete nu mai pupi..nici macar 1 sfat [:D]
Nu te supara asa tare...daca tot ai "terminat" toate problemele fetei ce a inializat topicul(martisor)....mai stai pret de 2 randuri si da-mi si mie reteta de magiun de prune.....si nu ma lua cu din alea cu IE-uri..ca nu ne place...[:D].. Si daca tot ai inceput..crezi ca ma poti ajuta si pe mie (si cred ca si pe fete)..cum facem cu optimizarea mopului cu calcatul camasilor?!..evident in timp ce pestele e la cuptor..cu legumele..s-a retinut..la doo sute de grade..masina spala rufe, copilulul e pe sub masa tragand de cabluri..dar e supravegheat.. Merge si vita langa peste si legume? [:D] Edit- on topic..eu cred ca daca am aplica "regulile" lui Guestus..cu certitudine ne-ar fi mai bine...mai are el cateva teorii..care..nu cred ca ar strica a fi aplicate...pacat ca am pierdut mult timp pana sa ajung la concluziile astea de una singura...daca-l citeam pe Guestus mai devreme (si nu-l evitam)...scuteam mult--mult timp pana sa concluzionez..[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

mama_lui_alex,cata dreptate ai! [flo] daca-l "stiam" eu pe guestus acu' n ani sigur nu ajungeam la dezastru [:D] ca bune sunt solutiile lui[:)]...in sensul ca asa gandeste un barbat si e bine sa tii seama cam ce gandeste un barbat[:)].... no,ca sigur ma scuteam de cativa ani de dat [bang].....si intelegeam mai bine ca degaba stai la cratita cu orele(era sa zic cu anii) ca nu foloseste la nimic [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Clover
Guestus, esti avocat maica de traiesti in segmente de 20 de minute? :D
Guestus ,tu esti ori putred de bogat si-ti permiti sa mananci prin restaurante,si ceva frugal seara acasa, ori esti putred de bolnav si -o tii numai pe legume si peste ! ps- io scriu si raspund cui vreau.NIMENI NU MA CONDITIONEAZA. Io nu-s sub papucul nimanui,armata,disciplina si conditionarile presupun compromisuri... si astea nu-s de mine Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex Si daca tot ai inceput..crezi ca ma poti ajuta si pe mie (si cred ca si pe fete)..cum facem cu optimizarea mopului cu calcatul camasilor?!..evident in timp ce pestele e la cuptor..cu legumele..s-a retinut..la doo sute de grade..masina spala rufe, copilulul e pe sub masa tragand de cabluri..dar e supravegheat..
yo cred ca povestea cu "datul cu mopul" de 3 ori pe zi prin casa e rasuflata...e o legenda. Da-mi 1 singur motiv pentru care trebuie sa-l folosesti atit ...se joaca copilul cu pulbere de carbune ..sau care e motivul? folosesti aspiratorul 1 data /saptamina max 30 min....aia inteleg...dar altceva? sotu vine la ora 20 acasa...asa cum spun fetele...deci el nu face dezastru. aduce motorul masinii in casa seara si se scurge uleiul...sau ce?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus folosesti aspiratorul ... max 30 min....
Pai nu merge asa...vreau sa dea cu subsemnatul aici cine da cu aspiratorul la voi in casa (si sa fie vorba de 10x10mp)...caci eu pe asta chiar nu o cred!.. Si spune dom'le cum e cu magiunul..sau raspunzi selectiv..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
guestus e adeptul stilului minimalist ...adica in alte cuvinte nu are bani sa cumpere mobile....asa ca pe o suprafata goala aluneca aspiratorul mai bine si mai repede. daca ai 7 canapele...20 covoare...6 mese...colturi...unghiuri..aia aia...cred ca e greu sa te descurci in 30 min.
adicatelea tu ai un pat pe care -l imparti cu toata familia, un pres in fata cazii si juma' de masa la care mancati cu randu'?tv-ul il tii suspendat langa lustra?Maiiiiii Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex
Citat:
citat din mesajul lui Guestus folosesti aspiratorul ... max 30 min....
Pai nu merge asa...vreau sa dea cu subsemnatul aici cine da cu aspiratorul la voi in casa (si sa fie vorba de 10x10mp)...caci eu pe asta chiar nu o cred!.. Si spune dom'le cum e cu magiunul..sau raspunzi selectiv..
[:-)))][:-)))]io l-am invitat la schimb de mame, cu meniu prescris de el,da' nu vrea ...nici nu pomeneste..[:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...