Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicie in impas ?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 adicatelea tu ai un pat pe care -l imparti cu toata familia, un pres in fata cazii si juma' de masa la care mancati cu randu'?tv-ul il tii suspendat langa lustra?Maiiiiii Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
acum tu iti inchipui ca am si doar 1 soseta si 1 pantof.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 adicatelea tu ai un pat pe care -l imparti cu toata familia, un pres in fata cazii si juma' de masa la care mancati cu randu'?tv-ul il tii suspendat langa lustra?Maiiiiii Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
acum tu iti inchipui ca am si doar 1 soseta si 1 pantof.
nici intr-un caz ,dar cu siguranta nu-ti frece sosetele.Si NU-MI SPUNE ,mon cher, ca sosetele le spala masina .Le spala,drept,dar nu le si freaca. Si daca ma contrazici iar,ti caut toata tara si [bruta].[:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca porti numai sosete negre.Imposibil ca atunci dupa n purtari( sa fim seriosi,nu-i porti de 3 ori si apoi ii arunci,oricat ai fi tu de nabab)nu ramane macar o dungulita mai altfel si masina de spalat n-o scoate.Maaaaiiii,maaaaaaaaaaai,de ce ma contrazici tu mereu?![bang][bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
inseamna ca porti numai sosete negre.Imposibil ca atunci dupa n purtari( sa fim seriosi,nu-i porti de 3 ori si apoi ii arunci,oricat ai fi tu de nabab)nu ramane macar o dungulita mai altfel si masina de spalat n-o scoate.Maaaaiiii,maaaaaaaaaaai,de ce ma contrazici tu mereu?![bang][bang]
pai nu am sosete galbene ...am sosete culoare inchisa. si de regula stau in pantofi...asa ca 1 pata pe talpa nu se vede.[:D]daca pata la ciorap e mare iau cizmele in ziua respctiva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 adicatelea tu ai un pat pe care -l imparti cu toata familia, un pres in fata cazii si juma' de masa la care mancati cu randu'?tv-ul il tii suspendat langa lustra?Maiiiiii
Nope..cre'ca..are doar o rogojina..[:D] pe post de tatami, pat, covor, etc...si ziua pe post de umbrar la fereastra..deci..se scutura singura..iar patul nu se mai face...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex [Nope..cre'ca..are doar o rogojina..[:D] pe post de tatami, pat, covor, etc...si ziua pe post de umbrar la fereastra..deci..se scutura singura..iar patul nu se mai face...[/teal]
patul ramine pe loc..nu trebuie sa-i fac absolut nimic. voi stringeti cearceaful...patura...pernele...si apoi seara le fixati la loc pe pat? daca asa faceti vreau sa aud si yo motivul. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus patul ramine pe loc..nu trebuie sa-i fac absolut nimic. voi stringeti cearceaful...patura...pernele...si apoi seara le fixati la loc pe pat? daca asa faceti vreau sa aud si yo motivul. [:D]
Eu nici nu le mai spal de cativa ani, de cand m-am prins cum sta treaba..asa ca sa raspunda altii la intrebare.. Se pierde timp pretios cu treaba asta..lenjeria trebuia schimbata (20 de min), spalata (20 de min.), uscata (20 de min), calcata (20 min)..economisesc 2 ore X 4 sapt/luna X 1 an = aproape 2 zile!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...