Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicie in impas ?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 umbla in civil..............[bang][bang][bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Atunci arunca-i adidasii si cumpara-i numai pantofi maro :-)).
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
nu poarta adidasi decat la forbat si la piata[:D].Are pantof deschis la culoare,de altfel si pantalonul.La noi inca e cald, la voi a venit iarna? off topic: am gasit in spital o fetita de 16 ani care a nascut un copil perfect sanatos si a dat semnatura ca renunta la el. Stiu ca ceea ce vreau eu sa fac e caz penal..dar daca totusi pot sa-l trec pe certificatul de nastere ca fiind al meu, care sunt repercursiunile?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 off topic: am gasit in spital o fetita de 16 ani care a nascut un copil perfect sanatos si a dat semnatura ca renunta la el. Stiu ca ceea ce vreau eu sa fac e caz penal..dar daca totusi pot sa-l trec pe certificatul de nastere ca fiind al meu, care sunt repercursiunile?!
habar nu am..dar cred ca pe linga puscarie.... te trezesti ca vine fata si vrea copilu inapoi...si apoi dai in depresie ca pierzi copilu" ..bani la avocati...bani la doctori...sotu" divorteaza ca incep scandalurile in casa ...ehe...e un pachet complet yo sint aici la in 1 sau in 2 cu sfaturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adica ,pana la urma, sa ma duc la aia cu adoptiile, sa plang vreo 5 ani,sa ma caute si-n cosu' cu rufe sa vada daca sunt destul de gospodina, sa-mi frece creierii si pe stanga si pe dreapta, sa ma puna sa scot extrase de cont, caziere si la bunicii morti si inca vreo 100 de dovezi ca am cu ce-l intretine, si la urma sa-mi spuna"ne pare rau,l-a luat deja altcineva" NU?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
daca merita riscul fa cum crezi [:D]...peste 1 an fata cu 1 avocat spune ca a dat scris ca-ti lasa copilu din cauza depresiei de dupa nastere...si ca a fost fortata...si asa apari si la TV la Esca [:D]
[bang][bang][bang][bang][bang]alta solutie,hai,cauta bine la cutiuta! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1 [bang][bang][bang][bang][bang]alta solutie,hai,cauta bine la cutiuta! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
te-am vazut ca ai scris la pitinuca....asa ca de azi nu mai vorbesc cu tine. [:D]...sa-ti dea idei pitinuca de acum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma, zau daca pricep...na, vine un barbat si ca spuna cam ce crede el...dupa mine e OK...adika nu tre sa stau la cratita si calcat non-stop (nu ca as sta...ca nu sint gospodina cu acte-n regula spre disperarea mamei mele). Si ce facem??? Ne punem tot noi la frecat sosete[bang] A alege intre o bere rece si 2 mici (ok, ok, poate 3) si frecat sosete este LMC (la mintea cocosului - sau in cazul de fata gainei). Nu gasesc fericirea in frecare cratitilor cu genele rimelate...zau, daca pricep de ce se insista atit de mult pe pozitita asta de gospodina martira...daca nu poti, se rezolva pina la urma...totul e sa stii ce vrei. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...