Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.........adoptie - cap.50


Recommended Posts

Da' voi ati pus artileria grea pe noi? Pai daca fac infarct, cum imi mai dau astia atestatu' bre? Irene te somez sa spui, ca pt a-mi linisti palpitatziunile de inimoasa mica ce sint, am catat p'ici pe colea si am zarit ceva, ceva...asa ca daca nu spui tu....dau linku' eu! [:D] Toti vor sa traiasca in virful muntelui...Dar toata fericirea si cresterea au loc in timpul urcusului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma faceti sa rosesc[:I]! Dragele mele, trebuie sa-mi schimb semnatura! [am] a aparut, este un bot de fetita de un an si patru luni si sper ca in cateva saptamani sa o avem acasa. Prima data am vazut-o pe 2 septembrie. Prima vizita nu a fost concludenta:) (de unde si postarea mea la subiectul despre primele intalniri cu bb), asa ca ne-am hotarat sa o mai vedem. Pe 8 septembrie am decis sa o adoptam. Deja acum am facut progrese si am inceput sa primim si zambete de la ea, asa ca stam topiti si ne uitam la buburuza rasfatata. Pentru mine e un miracol, nu-mi vine sa cred ca am gasit-o si ca e...perfecta[8**][8**]. [ruga]Nu peste mult timp [mamica] de [am]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irene, felicitari!!!! Faptul ca e atasata trebuie sa te bucure, asta inseamna ca a avut parte de o dezvoltare emotionala normala! Asta e foarte important si e baza pentru ca bebe sa se ataseze de tine, chiar daca va dura putin uitarea maternalei! [pup] Manuelita Not flesh of my flesh Nor bone of my bone, But still miraculously My own. Never forget For a single minute: You didn't grow under my heart But in it.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti fa griji. Ti-a zimbit cind te-a vazut! Asta e cel mai important lucru. Inseamna ca te-a acceptat din prima clipa. Tu crezi ca ea nu a simtit ca este a ta? Din cite am citit pe aici, pe forum, am ajuns si eu sa cred ca este purul adevar faptul ca ei ne aleg pe noi. Si oricum este micuta, deci va uita mai repede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...