Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

La multi ani! celor care serbeaza astazi onomastica [s][pup] eu am dus copilashii la gradi si la scoala, ruxi a plans din nou sper sa fie ok si sa-mi zic ca s-a distrat cand ma duc sa o iau [:D] eu cred ca de joi-vineri incep sa fac mancarica sa fie proaspata [:D] si sa nu se pape pana la Paste [:D] va [pup] pe toate si va doresc spor la pregatiri monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela am fost astazi la biserica si dna de la lumanari mi-a zis sa ma duc intre 8 si 10. Pe usa este trecut un program (pentru fiecare preot - cand face spovedanii, cand sunt deniile, etc)si am vazut ca maine intre 8 si 10 sunt trecute in program spovedanii. Probabil ca in timpul asta face si impartasanii...cine stie....vad eu maine. Cand ma intorc revin si iti scriu cum e. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor ALINUTZA ma bucur ca ai reusit,eu am hotarat sa ma duc sambata dimineata pt ca nu mai am cand,din lipsa de timp fetelor dar pe unde sunteti? eu am fost dimineata la angst am facut cumparaturi si la iesire aud un piuit puternic si doamnna de la casa imi spune:"asteptati putin ,va rog,ati castigat un cos angst",waw cand am auzit tareeee m-am bucurat[bis][bis],drept urmare am castigat un cos cu salam de sibiu,pasca ,carnati de oaie,iepurasi,etc si multe alte bunatati de care m-am bucurat ca un copil mic[:D] am cumparat si cadourile pt fiecare acte o atentie asa ca acum pot sa spun ca am terminat cu toate si mai am doar mancarica de facut dar la care ma ajuta si socrela acum va pupic pe toate si sunt prin zona,cand mai faceti o pauza de treburi mai intrati si pe aici[pup][pup] MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[paste][paste][paste] Paste fericit!!! deci asa Mire?[:D] ia sa cumperi un bilet la loto ca esti norocoasa!![^] va [pup] pe toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, sunteti in pregatiri? bravo Mirela, felicitari pentru coshulet [pup] vio [pup] a intrat mihnea in vacantza? vicky gata ati inceput pregatirile? [pup] Dory, unde ai disparut?[pup] Simona, voi ce mai faceti? n-ai mai intrat de multicel pe-aici [pup] Alinutza [pup] sa va fie de bine si sa va ajute DD cris [pup] te asteptam cu vesti lexi ai terminat pregatirile/ [pup] eu am facut cozonacei si pasca(5 cozonaci si o pasca cu branza, smantana si stafide) mi-am adus aminte ca am o forma iepurash si maine am sa le fac astora mici un pandispan iepurash [iepu] maine fac drob si pregatesc fripturica pentru marinat...cat e ruxi la zoo cu gradinita [:D] am niste emotii cat casa poate se pierde pe-acolo...alex are iar dictare maine...deci avem activitate intensa [:D] va [pup] pe toate monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [cafea] pentru toata lumea. Cine doreste? Cine pofteste? Mirela bravo,felicitari pentru cosulet. Sa il mancati sanatosi (ma rog...nu cosul in sine ci ce era in el) Monica yamiiiiii! pasca!!! cu branza!!!! [pofta][pofta][pofta] Bafta multa la dictare, iar despre Ruxi....sunt convinsa ca o sa se distreze pe cinste la zoo si cand o sa vina acasa o sa iti povesteasca entuziasmata despre toate animalele pe care le-a vazut acolo si atunci o sa fii mandra de fata ta si o sa uiti de toate emotiile pe care le-ai avut ca nu cumva sa se piarda pe acolo [pup] O sa vezi ca o sa fie bine. Gata, fug la treaba ca mai am o gramadaaaaaa. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la mine eu vreau cafeluta,multumesc si noi suntem in toiul pregatirilor,azi facem ciorbita de miel,tocam carnita pt drob si mai dereticam ce se poate... vrem diseara sa mergem sa trecem pe sub masa la biserica,sa speram ca reusim si ne pregatim pt mnaine la vopsit oua,la facut fripturica si bagat drobul la cuptor asa ca va las pt ca am facut o mica pauza si trec din nou la treaba va pupic si spor la treaba,mai treceti si pe aici... MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...