Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

[hopsieu], nu ma dati disparuta[:D]. Aseara am mai facut cateva cumparaturi in Cora (aglomeratie mare[bang]), apoi cumnatelul a spart 238 de nuci pe care puteti gici cine le-a curatat[:D], azi dimineata la 8 am fost in piata (culmea, aglomeratie si la ora aceea[xx(]), iar pana sa plec la servici (sunt dupa-masa azi) am dat si nucile prin masina. Socrela a rosit oua aseara, azi framanta si coace cozonacii, maine ramane de facut ciorbita, friptura si drobul. Eu ma ocup cu salatele. Suntem niste[biz]. Mirela, sa stapaniti si sa consumati sanatosi produsele din cos! Fetelor, va [pup] si va urez spor la treburi. Incerc sa revin mai tarziu, am putina treaba acum. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela, felicitari pentru cosuletul Angst![cool] Monica, am stat azi-noapte pana pe la 1 sa vopsesc ouale si cred ca in niciun an nu mi-au iesit atat de urate. Asa ca azi o sa caut prin oras culori tempera si o sa le revopsesc maine [xx(] Pentru azi am in program ciorbita de perisoare, pasca si poate si checul, sa vedem daca o sa ma simt in stare sa fac atatea intr-o zi. Dupa-masa vrem sa mergem in Luxemburg la biserica romaneasca, sa trecem pe sub masa. Nu cred ca mai apuc sa intru pana marti, asa ca va urez de pe acum un Pasti luminat, liniste sufleteasca si tot ce va mai doriti voi![paste] [paste] [paste] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu nu am avut net de sambata trecuta, de-abia azi au venit si au remediat problema. De citit nu am apucat sa va citesc, de-asta nu zic nimic de nimeni. Noi astazi plecam la tara si petrecem acolo Pastele. Ve spun de astazi un Paste fericit !, tuturor caci acum sunt intre facut bagaje, dat la copil sa manance..., etc., il asteptam pe tati sa ajunga acasa de la serv. si plecam, ne mai auzim peste o sapt. VA pup pe toate. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! [paste][paste][paste] [pup] pe toate sa aveti un Paste fericit eu m-am simtit tare rau ieri(durere de cap cu varsaturi) si nu am reusit sa fac nimik...azi am recuperat cate ceva din meniul pe care mi-l propusesem de Paste asa ca avem(cozonacei, pasca, drob, mititei facuti in casa, friptura, colac de paine impletit cu oua colorate, oua rosii si colorate, salata boeuf, salata de vinete) sa vedem cine le-o papa pe toate ca maine mergem la restaurant) [:D] ruxi s-a distrat f fain la zoo, alex a facut fb la dictare... azi am fost putin la piscina si pe ruxi o doare deja urechea [bang] cred ca renuntam la abonament...desi nu am lasat-o sa intre cu capul in apa tot s-a udat putin si acum zice ca o doare [bang] monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Sarbatori fericite va dorim alaturi de cei dragi. Sa aveti parte de lumina in suflet si bucurie in inima. [pup][pup][pup] [paste][paste][paste] Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa va urez Hristos a inviat![paste] Noi am petrecut frumos ieri, am dat o fuga pana la Breaza, azi am fost la mama la cimitir, planificasem si o iesire la niste prieteni (in afara Bucurestiului, spre Alexandria), numai ca am avut un accident de masina si n-am mai ajuns[bang]. In intersectia de la sos. Alexandriei a intrat unul in viteza in intersectie si ne-a luat fata[:(!]. Noi mergeam inainte, aveam prioritate, el venea din stanga, avea cedeaza trecerea, dar cum semafoarele nu mergeau[xx(], el in plina viteza a crezut ca are timp sa treaca, Slava domnului ca nu a patit nimeni nimic[ruga], doar Dani s-a lovit puntin la nas (s-a umflat si invinetit putin, o sa-i treaca, punem comprese cu gheata). Masina are botul armonica, s-a spart radiatorul, alte pagube nu stiu sa mai fie ca nu ma pricep, o sa vada mecanicul la service auto. Ca sa nu ma plang ca am fost in concediu si m-am plictisit. Monica, [pup] Ruxita sa treaca durerea de urechi. Felicitari scolerului pt. FB[flo]. [pup] fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor of vicky, bine ca sunteti sanatosi [pup] pe dani sa=i treaca nasucul noi suntem bine, ruxi nu s-a mai plans de ureche i-a trecut in 2 ore dup ce i=am pus picaturi... azi ei au fost la scoala si la gradi fiindca aici nu e sarbatoare..nu a mai plans delok nici la dus...a fost ok...alex astazi a avut teatru la scoala si maine are ruxi [:D] va [pup] pe toate monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...