Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara fetelor suntem prin zona,abia am venit,pana la urma ieri ne-am imbarcat in masina si am fost pe la tara,a fost supeeer vreme frumoasa,andy incantat de tot ce inseamna animalute pe langa casa omului,si in drum i-am cumparat si o bicicleta cea mai mica marime curoti ajutatoare,vreau sa va spun ca sunt mandra de el ca deja a inceput sa mearga un pic pe ea[bicla]ceea ce nu ma asteptam asa repede,dar binenteles ca a luat si vreo 5 trante[alcool] asa ca am petrecut fff frumos si de maine incepem o noua distractie[:D],parcuri,plimbari,etc MONICA ma bucur ca ruxi este mai bine,si al meu de un timp face caca ba moale,ba normal,nici nu mai stiu....dar ii dau ceai de menta si trece,cred ca si din cauza alimentatiei ALINUTZZA [pup] restul fetelor pe unde sunteti? va pupic pe toate,acum astept niste musafiri si pe urma baie si nani[pup][pup] MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] In sfarsit acasa..., astazi am revenit si noi de la tara. Monica, sa stapaniti sanatosi masinuta, ma bucur ca Ruxi si-a revenit, cum mai este cu gradi?, Alex cum merge cu scoala? Mirela, imi pare rau pt. fratele tau, nasoala faza cu, cumnata...no coment. Vio, [pup], nu mai fii suparata in legatura cu scoala, o sa imtrati voi in normal, sper cat de curand. Acum cate ceva despre noi: Alexa este la mama caci am o tona de rufe de calcat pt. ca maine sotzul meu pleaca 3 sapt. in delegatie [bang]. Ieri am avut acolo botezul nepotzelei mele (fetiza cumnatului meu cel mare) si am muncit 2 zile la toate preparatele [papica] singura, singurica, iar ieri a tras o ploaie de de-abia am putut sa ducem farfuriile in bar, dar in final totul a fost ok. Si noi ia-m cumparat vineri o bicicleta Alexei din Rosiorii de Vede dar nu vrea sa invarta pedalele, Mire, tu cum ai procedat cu Andy de a prins idea de a invarti??Din pacate nu am mai avut loc in masina sa o luam la Bucuresti, dar sper cat de curand sa o luam si sa ma mai chinuesc cu ea pe aici..In rest, toate bune si frumoase. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, ma bucur ca v-ati distrat dar tu ai si muncit [biz][:D] sa stapaneasca sanatoasa alexa bicicleta cea noua si sa invete cat mai repede pe ea. si ruxi si alex sunt ok, nu au mai fost la scoala si gradi de joi...asa ca sa vedem maine cum o sa fie la ruxi dupa pauza asta [:D] alex se descurca f bine la scoala, acasa mai face figuri si ne mai [box][blabla] dar la scoala d-na este f multumita de el [:D] si-mi zice ca un hotz sentimental ce este...ce vrei mai mami??? trebuie sa fiu si eu rasfatzat undeva..si la scoala nu-mi permit [:D] mai nou vrea si el la semi, unde-si face temele si alte activitati extrascolare(innot, tenis, pictura, etc) dar ne costa de ne rupe aici dar o sa-l lasam macar o luna si pe el...sa vada cum este... la noi abia acum a iesit soarele...toata dimineata a fost intunecat asa ca ne pregatim sa plecm la bazin...sa ne dam pe toboganul cu apa [:D] [pup] pe toate monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa va [pup] pe toate! Pana acum o ora m-am luptat cu o durere de cap [bang] si ameteli, acum m-au napadit rushii[xx(]. Si cica maine incep serviciul, gata mini-vacanta[q]. Si cum o sa [pic] si maine, numai chef de iesit din casa n-am[:(]. Monica, pescuit? Wow, vreau si eu! Imi place la pescuit, nu am mai fost de ani de zile. [pup][grup], sa incepeti o saptamana minunata! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...