Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna tuturor. Am revenit si eu dupa o mini-vacanta foarte calda si insorita. Sambata am fost intr-adevar la zoo cum ne propusesem, dar nu am apucat sa vedem tot pentru ca Maria a inceput sa faca circ si a trebuit sa ne imbarcam pentru plecare. Noroc ca pe drumul de intoarcere a adormit ca altfel era chin. Am facut si ceva poze dar nu am apucat inca sa le incarc pe net. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna am venit si eu la doatorie[:D] ca-mi era dor de voi[il] Dory[pup],bafta multa la interviu,tin pumnii sa fie cum vrei tu! Monica[pup],ce bine ca sunt bine copii!asta conteaza cel mai mult... Alex vrea la semi,iar noi nu prea mai vrem sa-l lasam pe Mihnea[:)] ca e f obosit....parca cara pietre de moara! acum nu stiu daca de acolo o fi sau de la scoala in general... cred ca am mai scris,repet[:D] a dormit 2 zile aproape continuu inainte de Paste.....si dimineata cand a lucrat la romana si la mate stie si merge bine.... numai ca seara nu mai poate![bang] asa ca cel mai bine ar fi sa fie cineva cu el....offf,nu stiu cum o sa facem.... o sa vedem.... acum e si el stresat sa faca FB(ii spunea pisicii"sa-mi tii pumni sa iau FBla scoala!"[:D])...ca i-am spus ca daca se concentreaza sa faca de FB mergem la mare.... caproblema lui nu e ca nu stie,ci ca nu se concentreaza cand trebuie[bang] acum sa nu ma certati ,dar cu ceva tb sa-l strunesc!![:D] Mire[pup] Vicky,multam de cafea si sa te simti bine[pup] Lexi[pup] ce mai stiti de andreea_p o fi nascut?! dar andreea mami lui Tudor? nu am mai trecut pe aici?! Alina[pup] aaaa si sa nu uit.....ca am vazut ceva cu o masina[:D] ...Monica sa o stapaniti sanatosi si fericiti! va imbratisez cu drag pe toate, multi,multi[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, vicky, mu;tam de cafelutza, ma bucur ca te simti mai bine vio, saru' mana...multumim [pup] daca vrei adu-l la tata [:D] si-asa ii duce lipsa lui alex [:D] lexi, ma bucur ca ati avut o mini vacantza reusita...asa-s copilashii...mai si plangacesc [pup] mariutza mirela...ce-ati mai facut? pe unde ati mai fost? [pup] dory [pup] ce-ai facut azi ai vesti? Alinutza [pup] voi ce mai faceti? criiiiisssssssss [pup] ma auzi???? mi-e dor de voi...ce mai faceti? de cand a inceput ale gradinita ne-ai abandonat de tot Simona [pup] ati reusit sa schimbati gradi, cum s-a acomodat vladut? ruxi iar zmiertaia putin de dimineata ca deh...dupa minivacantza...asa este [:D] dau copy la o parte din mesajul de la casnicute i-am dus pe amandoi la gradi si scoala iar alex m-a zapacit sa ramana la after school de astazi(fiindca au tot felul de activitati faine...pictura, innot, karate, tenis, viziteaza diverse obiective, fac teme) asa ca de azi vine dupa ora 16 acasa...sa vedem cum reactioneaza d-ra ruxi la intarzierea lui [:D] el a zis ca majoritatea colegilor lui raman acolo(mai stia si de-acasa de la prietenii lui mihnea si dani ca si ei merg) si ca vrea si el...nu va zic ca ne omoara material [bang] dar ce sa-i facem...aste-a cerintele ne executam [:D] am incercat eu sa-i explic ca acolo merg doar copilashii ale caror mamici sunt la servici...dar n-am avut succes...el vrea si gata [:D] eu am pus niste muraturi astazi si in restma cam invart pe-aici fiindca-i luni si pe-aici mai toate sunt inchise lunea dimineata in rest nimik nou...va [pup] pe toate sa aveti o saptamana minunata ps.Andreap inca nu a nascut a fost la eco bb sara are 2,200 gr parca..este bine sanatoasa, mariutza o frumoasa si o nebunica merge la gradi si ii place mult, ii iesisera niste bubite si nu stia de la ce...in rest sunt bine toate 3 [:D] si-au tras o super masina(aceeai marca si culoare cu cea dinainte) numai ca mai noua si mai frumoasa ps2. de andre-ea cu tudor chiar nu mai stiu nimik...n-are nimeni nr ei sa o sune? avedem ce-i cu ea? monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! Va multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine.Astazi a fost ok pt. mine, am vazut despre ce este vorba, trebuie sa introduc toare informatiile din firma in baza de date, sunt cam in jur de 4000 [:D] de inregistrari zilnic, mai am multe de invatat, deocamdata ma duc sa vad daca ma acomodez, trebuie sa invat programul cu care se lucreaza in firma si sa vad ce si cum ...., mai am multe de invatat, am inteles de la patroana si de la colegul care ma invata ce sa fac si cum sa fac ca poate sa dureze si 2-3 sapt. pana invat despre ce este vorba pe acolo si ce trebuie si cum trebuie sa fac [:-/], acum ramane sa vad cat de repede prind si daca pot sa ma descurc.Astazi am stat doar vreo 2-3 ore caci baiatul care imi arata ce sa fac a trebuit sa plece sa depuna baza de date. Monica, [pup], cum a fost la after azi? Vicky, ma bucur ca astazi te-ai simtit mai bine, [pup] Lexy, [pup] si pe tine si pe Maria, ma bucur ca va-ti distrat frumos la zoo. Apropo de zoo, fetelor stiti cat sa facut biletul de intrare la zoo? Daca nu stiti va spun tot eu [:D], 13 Ron [bang], iar acum 3-4 sapt. cand am fost noi era 1.5 Ron. Vio, [pup] atat pe tine cat si pe Mihnea, vezi ca si el vrea sa ia Fb la scoala, daca ia spus si pisicii, sunt convinsa ca o sa fii atat de multumita de el pana la terminarea scolii incat o sa-l duceti la mare [;)]. Eu astazi am facut 3 feuri de mancare iar cand am iesit afara in seara asta am gustat mancarea( Felul II) pe care nu apucasem sa o gust si ce credeti?, era iute foc, de la ardeiul capia [bang][bang][bang], si ma dadeam de ceasul mortii ce-i dau feti sa manance in seara asta, asa ca am pus niste paste la fiert cat ne-am pregatit noi sa iesim iar cand ne-am intors am facut un sos Milanez de la magi ca era cel mai repede de facut si am scos-o la capat. Alexa doarme de la 21.30 pt. ca astazi nu a dormit deloc si a venit si cam maraita de afara pt. ca am certat-o si ia-m dat si o palma la fund pt. ca a a fugit de mine si sa dus direct in strada si era sa o calce o masina si eu strigam disperata la ea sa se opreasca si nu puteam sa o ajung [bang], noroc ca era o strada laterala de margeanului si tipul de la volan nu avea viteza mare si a fost atent si a franat ca altfel....., nici nu vreau sa ma gandesc.Iar dupa patania asta a mai lovit-o si un baietel cu mingea si sa pus pe o jale...., de zile mari. Va pup, ma duc sa strang putin prin bucatarie si ma duc sa fac nani. Noapte buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi. V-am citit, dar am uitat tot [batcap]. Adevarul e ca sunt super necajita. Ma chinui cu o nenorocita de eczema care imi face viata mizerabila rau de tot. Nu ii dau de cap si pace. Offffff, mama ei de treaba. Mana dreapta e compromisa in proportie de 60-70% si acum se extinde si la mana stanga. In seara asta l-a uns Cristi pe Tudor cu crema dupa baita ca eu nu am fost in stare. Nu va mai spun cum e la spalatul vaselor, biberoanelor, pregatit mancare pentru bebe, treburi prin casa, etc...ca mie mi-e cam greu si sa ma spal pe fata dimineata. Stiti cumva vreun doctor homeopat bun? Dar bun bun bun de tot sa fie, ca daca mai incerc inca un tratament care nu da nici un rezultat nu stiu ce fac. Va pup [pup] pe toate. Ma pun, a mia oara, sa rascolesc internetul in cautarea unui tratament miraculos. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, cred ca ai mult de lucru acum la inceput dar sper sa-ti fie mai usor cand te obisnuiesti ref patzania voastra de astazi am patit-o si eu [bang] sa alerg dupa el/ea si parca sa stau pe loc...sa nu reusesc sa-i prind din urma [bang] bine ca totul a fost ok pana la urma [pup] alexuta Alinutza [pup] sper sa gasesti leacul miraculos...sanatate multa monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Va invit la o [cafea] fierbinte. Scriu repejor ca trebuie sa ajunga mama la mine si sa plec, si inainte de toate astea am deschis calc. sa citesc presa. Monica, [dual], tare neplacute sunt situatiile de genul asta, dar vorba ta, bine ca nu sa intamplat nimic, si o data viitoare sper sa nu mai existe. Alinutza, eu una nu stiu nici un medic homeopat, poate te ajuta restul fetelor, bafta sa gasesti leacul miraculos. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], sa va salut si sa beau o cafea de la Dory. Dory, mult succes la noul servici, o sa fie bine! Eu sunt mai bine, doar ca de 2 nopti ma trezesc la 3.30 si nici ca mai pot adormi, in conditiile in care ceasul suna la 5.00[bang]. Colac peste pupaza, azi dimineata m-am trezit brusc, am visat ca era cutremur[:0]. Asa de speriata am fost, ca nu stiam daca am visat sau e real[bang]. Concluzia? Cu tot cu [cafea]bauta, dorm pe mine si casc de-mi rup falcile, am o stare [alcool], iar dupa-masa nu-s obisnuita sa dorm[q]. Vio, [pup] lui Mihnea. Ce obosit a fost daca a dormit atat! Si sunt convinsa ca o sa mergeti la mare, e un copil cuminte si va da tot ce poate ca sa termine bine clasa I, o sa vezi[flo]. Din pacate, nu cunosc pe nimeni sa-ti recomand, daca stiam, il tineam si eu pe Dani acasa[:(]. Asa ca ne-am hotarat, de comun acord, sa mergem si la anul la after. Monica, [pup] tie si copiilor. Cum i-a placut lui Alex la after? Va [pup] cu drag pe toate, [fuga]inapoi la treaba[:(]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, azi va d ca Dory a facut cafeaua...mmmhhh e buuuna[:D] Dory,bafta multa la noul job! poate ca o sa-ti placa si daca nu ,o sa ai experienta pt altul [:D] Vicky,am vazut ca voua va e bine la after... si Mihnea ar fi daca n-ar fi asa de agitat! el cand e cu copii il apuca topaiala,discutiile,fericirea....nu stiu... dar uite poate gasim[:D]....Monica nu e o ideea rea sa vb cu tatal tau daca se poate... l-am intrebat si pe Mihnea si el a zis ca daca vine si Alex[:D] la scoala a luat -FB la mate,dar numai pe caiet....asa ca nu se pune ca asta nu-l trece in catalog[:D] am vb si cu doamna aseara la tel,ca aveam ceva de lamurit cu banii pe niste carti(ca asa multe carti le-a cumparat la copii astia...deja suntem dotati pana prin clasa a 4-a[:D]....la clasa a 4-a o sa luam pt liceu[:D]) ... mi-a spus ca nu e atent ce copiaza de pe tabla....ca l-a pus sa scrie din nou....sa ma uit pe caietul de dictare m-am uitat,scrisese data in partea stanga...apoi taiase... a scris ceva gresit apoi a luat-o de la capat[bang] asa ca e ametit rau[alcool] Alina,incerca si la medic dermatolog...poate e o alergie... nu stiu ce sa zic.... la Cozac poti sa incerci! eu am o prietena care are pstoriazis si face tratament cu ceaiuri de la Cozac si evident cu regimul de la el si e bine acum... va pup pe toate si sa aveti o zi perfecta, PS Monica multumesc de inf. in legatura cu Andreea...sa-i spui din partea mea nastere usoara si BB sanatos si frumos si papacios[pup]... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...