Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

Buna dimineata! Vio, aceeasi problema cu toaleta o am si eu cu Dani[bang]. El a avut acum cativa ani o enterocolita, am fost si internata cu el, si de atunci, se abtine mereu, doar cand nu mai poate [fuga]la toaleta. Nici el nu merge la scoala la toaleta, ba ca e murdar, ba ca sunt copii mai mari si nu are loc de ei... gaseste el motive. Dar fata de Mihnea, Dani mananca bine, tot timpul rontaie. Cel putin cat e acasa. Dar tot slab e si el, ca doar l-ai vazut... Dory, felicitari, ai fost foarte harnica[biz]. Si eu sunt la fel, mi-e greu pana ma apuc, ca pe urma nu ma mai opresc[:D]. Azi mi s-a pus pata sa merg la cosmetica, asa ca va [pup], [fuga]sa-mi termin treburile. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] Ma mai primiti? Am revenit si eu dupa o perioada aglomerata, nu ca asta de acum nu ar fi. Copil mic, casa, sot si mai incerc sa si pun o afacere mica pe picioare si e greut ca o fac intre doi pampersi, un biberon si un dinte care da sa iasa. Am citit in diagonala asa ca in momentul asta nu stiu cine e la gradi, cine la scoala, cine e cu testul Cangurul etc. Multumesc Mirela pentru urarile de ziua mea [pup]. Da, ai dreptate nu mai sunt graviduta, de mult chiar. Am un pici pe care il cheama Tudor si care are acum 8 luni si jumatate. Haideti ca mai citesc si eu din urma si revin. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina,noi suntem cu Cangurul[bis] bine ai revenit... sa-ti mearga cu pampersul..si cu afacerea...si cu tot ce-ti doresti!! Lexi [pup] daca faci cozonac mai devreme sa ne spui[:D] si daca ti-a iesit fac si io[^] cand am timp...poate dupa Paste [:D] Vicky,ce facem noi cu astia?![:-/] ca de ani de zile incerc sa-l conving sa faca si el treaba aia la gradi,la scoala....cica nu are unde sa se spele[bang][:D]...mai nou... bafta la cosmetica... eu in vacanta ma mai duc[:D] pana atunci ma cosmeticesc singura[:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. VA salut si eu repejor pe ziua de azi ca nu am avut timp de azi dimineata, am fost la piatza, mi-am luat eu o bluza, alexei un bolerou crosetat de dat peste bluzitze, finei un tricou ca e ziua ei duminica, acum fug sa intind niste rufe pe sarma, sa scot un blat de tort din cuptor, si ma duc sa-mi iau printzesa acasa de la mama. Alina, bine ai revenit, sa-ti traiasca puiul mic,[pup] Vio, felicitari pt fb lui mihnea. Viki, sa te faci [vampa], [pup] Monica, sa profitati de zilele in care sunteti toti 4 acasa, [pup] Mirela, [pup] si tie si lui Andy. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] pe toata lumea. Violeta nu stiu ce e testul asta cu cangurul dar bafta multa. Mai fetelor dar voi aveti copii mari.Gradinita, scoala...auzi la ele...dictare, matematica. Cred ca noi suntem cei mai pitici dintre voi. N-are nimic, ne facem noi mari. Vroiam sa scriu mai multe dar m-a lasat neuronu'.Cand imi aduc aminte revin. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina,Cnagurul[:D] de la anu' ca anu' asta s-a cam dus[:D] ei,trece repede timpul... o sa va dau sfaturi despre invatat[:D] pana atunci aveti treaba cu dintii,cu papa,cu pampersul,cu bolile de toate felurile[bang] dory,multumesc[:D] asa e la el,una calda una rece[alcool] tort zici?![pofta] ...nu,ca ingrase...si eu ma duc la aerobic acum,maine nu pot ca lucrez[xx(] asa ca tb sa ma misc pt toata saptamana...tort nu-mi trebe deci[hippi]!! Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, azi a fost ok alex a facut f bine la dictare, fara nici o graseala ruxi a ramas ca de obicei plangand la gradi dar in 2 min era super vesela asa ca am putut sa pelc linistita la cumapraturi...mi-am cautat si mi-am gasit niste papucei draguti si am mai laut asa..maruntele...tot felul dory, deci sunteti in eptreceri duminica vio, vicky [pup] ...nici alex nu face la scoala nici pipi cateodata, cum iese pe paorta zice...ahhh...fac pe mineee [:D] si am obs ca si ruxi a facut asa...cred ca acolo uita [:D] Alinutza, sa-ti traiasca puishorul, [pup] piticii amandoi lexi, cu placere [pup] Mire, multumim [pup] inca nu stim ca e mic, mic de tot...are 7 sapt [:D] in burtikuta la mami a lui/ei [:D] va [pup] pe toate monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, cica azi sunt la munca,dar nu am chef de nimic...mintea mea refuza sa faca ceva[:D] stie ca e sambata[:D] asa ca [cit] si astept sa treaca timpu'[:D] ieri am fost la sala [aerob] si ne-a omorat... da' acum dim. am mancat un mare pachet cu biscuiti prim's cu alune[:D][xx(]...asa ca sunt oleaca dusa cu "calculatoru'"[bang] pana la ora 12 cica nu se depune si nu se pune[:D] va lasa o cafelutza[cafea][cafea][cafea] si micul dejun(pt voi ca eu nu mai vreau[xx(])[papica] si intre timp ma pregatesc sufleteste sa ma apuc de [curat] cand ajung acasa ,asa ca ...va spun sa aveti un we frumos[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...