Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

buna dimineata fetelor mi-am facut si eu avant si m-am apucat de smotru,am inceput inca de dimineata ca ma am de facut si cumparaturi,asa ca acum sunt intr-o pauza de cafeluta si am intrat un pic pe aici ieri m-am intilnit cu DORY si micuta ALEXA si este o domnisoara in adevaratul sens al cuvantului daca o vedeati ce eleganta era...deja ma gandesc serios sa o fac o nora[cina2][:D] VIO deci tu esti singura dintre noi care ai inteles cum se slabeste si te-ai pus si pe treaba ,nu ca mine care doar zic si nu fac nimic[bang]pt asta,felicitari ALINUTZA am bagat si eu un ochi la poze si e tare dragalas bebelusul tau si lasa ca nici noi nu suntem prea mari,peste 2-3 ani nici nu o sa se mai vada diferenta[:D],succes cu afacerea,la ce te-ai gandit? VICKY esti libera azi? va pupic pe toate si va doresc un weekend placut,fug ca am la treabaaaaaaaaaa si vreau sa termin repede MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela nu numai ca m-am gandit dar am inceput deja biznisu' care a inceput sa mearga (cu furnizori, clienti, probleme si toate cele) si consta in organizare evenimente, deocamdata nunti, botezuri si petreceri. Imi doresc ca la un moment dat, peste cativa ani sa pot organiza si petreceri pentru corporate, dar deocamdata ma simt foarte bine si imi place tare mult sa le organizez pe acestea..private sa le spunem. Violeta ai fost la sala? Ce frumos! Bravo! Mie imi e greu sa ma mobilizez si mai am vreo 6 kg ramase dupa nastere plus conditia fizica ce lasa de dorit. Unde te duci? Eu cred ca o sa ma intorc la o dragoste veche si anume dansul. Fac si miscare si fac si ceva ce imi place de mor. Va multumesc tuturor pentru aprecierile la adresa piciului. Sa aveti un weekend placut. Uitati de la mine o [url="http://www.youtube.com/watch?v=K15SxSQLEA0"]broscuta[/url] pe un colt de [url="http://www.youtube.com/watch?v=K15SxSQLEA0"]primavara[/url] care sper sa va faca weekendul mai frumos. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, eu abia sunt la cafeluta, servesc una de la vio [pup] ca e tare buna [:D] Alinuta, lasa ca scapi tu de 6 kg imediat [pup] Mire, [pup] spor la trebushca ruxi tuseste... cam nashpa...zici ca-i drojdiera [:D] ...eu cred ca nu am pic de liniste cu aspiratoarele astea doua de muci, tuse, otite [bang] insa ii multumesc lui Dumnezeu ca au doar atat va [pup] pe toate sa aveti un we placut monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult Monica[pup] eram la cumparaturi[:I]... acum mai facem ceva lectii si pe urma iesim afara ca e frumos! [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor VIO cam cu intarziere dar LA MULTI ANI multa sanatate si fericire,din tot sufletul de la mine[pup] noi am fost plecati pe la mama,a fost ziua soacrei mele dar am sarbatorit-o in familie,a fost soare si superb afara iar andy s-a simtit fff bine asa ca acumintram toti la baie si pe urma la nani ca maine o luam de la capat cu servici,cresa,obligatii.... va doresc o seara buna si distractie placuta in continuare MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am umblat toata ziulica si nu am reusit sa intru deloc. Chiar daca e trecut de miezul noptii si deci a trecut si ziua de duminica, noi tot am venit sa uram. Prin urmare: Multi ani traiascaaaa, multi ani traiascaaa, laaaaa muuuuulti aaaaaani, La multi ani Violeta. Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si sa ti se indeplineasca toate dorintele. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Vio, si de la mine cu intarziere (dar mai bine mai tarziu decat niciodata[:D]) La Multi Ani! sa fii sanatoasa si iubita! Multi [pup] si un brat de [bis]. Eu am fost libera sambata, am smotruit putin, apoi am iesit afara cu Dani, ieri am bucatarit cate ceva (peste, se intelege[;)], salata cu peste afumat si stiuca umpluta), apoi am mers cu Dani in Carol, si nu ne mai venea sa ne intoarcem acasa, asa frumos a fost. De azi o iau de la capat cu treburile casnice[bang]. Oare nu se mai termina? Monica, multa sanatate Ruxitei. [pup]fetele, mai [cit]un pic si pe urma [fuga]la treaba. Sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...