Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(42)


Recommended Posts

Neata si de la noi. Am avut un week-end obositor, dar a fost frumos. Sambata am vrut sa mergem la Keukenhof, dar nu am gasit parcul [bang] asa ca dupa o scurta plimbare prin oras, ne-am imbarcat iar si am mers in Leuven (Belgia) la niste prieteni. In total am parcurs sambata peste 600 de km si recunosc ca Maria a rezistat eroic. Ieri dupa-masa ne-am intors acasa. Ne-am simtit tare bine ca sa nu mai spun ca ieri am avut o vreme suuuupeeeer! La multi ani, cu intarziere, tuturor celor care si-au serbat ieri onomastica![pup] Avem si cateva poze noi, incepand cu [url="http://good-times.webshots.com/photo/2149773110080661446aewqhv"]asta[/url] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata, va multumesc din suflet pt urari[pup][pup][pup] toate imi sunteti tare dragi si urarile voastre mi-au ajuns la inima[:I] Monica,multumesc mult pt telefon...tu esti o super- dulce[pup] !!!! sa aveti o saptamana perfecta!! Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, lexi, am vazut pozele, mariutza e o dulce [pup] ruxi vroia si ea calutz de lemn [:D] vicky [pup] ma bucur ca v-ati distrat in carol...mmm...si ce de bunatati ai facut [pofta] vio [pup] ruxi m-a intrebat de cateva ori ieri unde e mihnea si daca nu paote sa mai vb cu el [:D] Alinutza, ma bucur ca v-ati distrat [pup] noi suntem binishor, azi noapte am dormit toti smuls fara febra, dureri sau tuse...insa acum iar avem muci si tusim...incet, incet, speram sa scapam... aici e sarbatoare si suntem liberi(ruxi si maine) alex de maine incepe...nu tiu daca mergem la parada sau doar urmarim parada aviatica din curte... va [pup] pe toate monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi ce mi-a fost dat sa vad!!!!! Ce fata frumoasa si carliontata si dragalasa. Sa iti traiasca! Mirela gata curatenia??? Bravo. Sa imi trimiti si mie niste esenta de spor la curatenie ca eu parca bat pasul pe loc. Mai fetelor eu vreau sa imi duc piciul saptamana asta la biserica sa il impartasesc. Aveti idee pe la ce ora ar trebui sa fim acolo? Ca nici sa stam pe acolo prea mult nu pot ca asta micu' se plictiseste repede. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutza, depinde la ce biserica mergi(fiindca nu este peste tot aceeasi ora)...cel mai bine treci intr-o zi doar sa o intrebi pe d-na de la lumanari fiindca sigur ele stiu si a doua zi mergi la sigur Mirela, da...suntem libere, acum am papat si asteptam sa inceapa artificiile sa le vedem si noi monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor astazi am fost cu alergaturi dupa niste acte,cumparaturi,aglomeratie mare pe la piata,am vrut sa merg si eu in seara asta la denii la biserica ca am fost libera dar a inceput o ploaieeeeee si o vijelieeee.... ALINUTZA ai fost la biserica sa intrebi?ca si eu vreau sa il duc pe anducu meu sa-l impartasesc dar totusi ma gandesc ca poate ma duc sambata dimineata ca asa am citit la o biserica ca sambata se impartasesc copii MONICA cum a fost? ati avzut artificiile? VIO pe unde esti?faci curatenie? eu am terminat curatenia,a mai ramas sa mai dau sambata cu aspiratorul odata si sa sterg pe jos si gata curatenia,de acum ma gandesc la mancaruri,voi ce delicatese mai faceti in afara de cele cu specific pe care le fac oricum? va pupic pe toate si revin ca trebuie sa plec MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...