Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii Leoaice


Recommended Posts

Fetelor,cum sunteti voi cu sotii?Eu sunt leoaica iar sotul meu este balanta.El este o persona calma si buna,pe cand eu sunt "rea"[bang],f geloasa si f cicalitoare.Trebuie sa fie mereu ca mine,sa nu ma contrazica niciodata si sa-mi cumpere ceea ce vreau eu.Intradevar ii place de mine ca la capitolul[sex]sunt o adevarata leoaica[ispita].Sper ca incet,incet sa ma pot schimba.Voi cum sunteti?PUPICI!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Waw Viorela si eu tot leu si sotzul pesti,si cica zic zodiile ca nu ne potrivim,da io zic ca-s geloase,ne intelegem bine,adica zic ca el si fac ca mine [:D][:D] Si eu is si posesiva si cicalitoare cind nu trebe ca in rest sint cam tacuta,si asta cu posesivitatea cred ca o sa se simta si la copil Mamica de Sebastian [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vrnamo/my_photos"]Sebastian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint,dar al meu e sagetator si stie cum sa ma tina sub control. El e calm si blind si rabdator.Eu la fel pina explodez si-atunci nu-i bine sa fii prin preajma.Sau pina mi se pune pata. Ce pot sa zic este ca,noi casatorindu-ne f. tineri am cam crescut impreuna si-am invatat unul de la altul,iar dupa atitia ani impreuna sintem cuplul perfect. Si pe mine ma mai apuca uneori,dar imi trece repede.Geloasa n-am fo' veci pt ca nu-i stilul meu,il mai cicalesc,dar imi ajunge una din privirile lui verzi si tac.Atept un moment bun si dai! Il cunosc prea bine ca sa stiu cind e cazul si cind nu. Te pupic,Noemi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt tot leoaica, el insa e fecioara. Ne intelegem foarte bine, desi suntem firi total diferite, eu fiind extrovertita, el introvertit. Cand ma apuca pe mine nervii ma lasa in pace. Stie ca am nevoie sa ma descarc, dar mai ales ca imi trece repede. De asemenea, ii pretind enorm de multa atentie, i-am spus din capul locului ca eu nu accept rutina, nu as putea trai in veci in rutina, mai ales in casatorie. Sunt multe de spus, in mare- eu cer mult dar si ofer la fel de mult, daca nu mai mult, si asta pentru ca atunci cand iubesc, dau tot! Crinuta si [copil] Rayan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toate sotiile leoaice: am auzit pe cineva spunând ca zodiile de impart in doua, leul si... celelalte. Ce se mai poate adauga? Este adevarat ca atunci cand iubeste, o leoica da totul. Pe cele care spun ca nu sunt geloase, scuze, dar nu le cred.Hai, macar posesive, recunoasteti!Cine n-are o leoaica la casa lui, sa-si ... cumpere, ca face toti banii! Punct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De acord ca dam totul, suntem puternice, capabile, etc. etc. dar si asteptam multe, adica avem pretentii din partea celorlalti si aceste pretentii ale noastre s-ar putea sa ii oboseasca pe cei din jur, pe cei dragi mai ales. Asta e ceea ce am observat eu. Uneori suntem cam obositoare cu aceste pretentii si atunci trebuie sa ne dam seama si sa nu intindem coarda prea mult ca altfel ii indepartam pe ceilalti care pe buna dreptate nu pot tine pasul cu noi. Adica sa stim cand sa le dam pauze. Oana si Paul (3 iulie 2002) [url="http://community.webshots.com/user/ioana_iancu"]poze[/url] oana5874@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu: sunt mandra leoaica, sotie de leu!!! si la noi astrele zic ca nu prea ne-am potrivi, dar ce sa spun... noi de vreo 15 ani ne chinuim sa dovedim ca suntem exceptia care confirma regula! si reusim cu succes! cred ca ceea ce il scoate cel mai mult din sarite pe Dl sotz al meu este posesivitatea... si ca nu prea ii dau spatiu 'sa respire' in afara familiei! imi dau seama ca de multe ori exagerez, dar eu sunt de parere ca trebuie sa fim impreuna in tot ce facem in timpul liber, ca atare va dati seama cum se traduce expresia: 'la bere cu baietii' in familia noastra [bis] cam la fel cu 'la pescuit fara fete'... [:D] una peste alta insa, stim amandoi pana unde sa mergem cu posesivitatea si cu 'eu sunt sefu!' [hot] si ne iubim foarte mult, asa ca treaba merge binisor... PS si, ca sa vedeti ca tot io-s cea mai tare, cand vine vorba de [sex]- ia ghiciti cine-i seful?! [;)] [pup] anamaria, mama soldatzeilor de plumb [hagi]Bogdan - 04.07.2000 si [copil] Tudor - 13.06.2003 [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] Viata este ceea ce se intampla in timp ce esti prea ocupat sa-ti faci planuri de viitor! (John Lenon).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...