Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii Leoaice


Recommended Posts

Hi, Leo girls! Sunt o Leoaica cu sot Berbec si copil Sagetator! Combinatia ideala, spun astrele.Pot spune ca suntem perfect compatibili, vorba ceea,'uniti in cuget si-n simtiri'.Berbecul meu e un sot si un tata excelent,nu e impulsiv, conform unor descrieri ale zodiei, dimpotriva, dar e foarte sincer si direct, si asta ii cam deranjeaza pe unii.Suntem impreuna de 15 ani, ne-am casatorit dupa 11 ani de parteneriat. Iar eu ma consider o fiinta normala, cu calitati si defecte, se spune ca Leilor nu le place sa fie contrazisi ori criticati, nu e cazul meu, ascult orice cu placere, cu o singura conditie:argumentele aduse sa fie solide!Se mai spune ca Leii adora complimentele,eu nu sunt asa sensibila le ele,tot ce miroase a linguseala imi displace.Nici modestia excesiva nu ma caracterizeaza, sunt un om cu simtul masurii in tot si in toate. Am fost si eu geloasa in adolescenta dar mi-a trecut, am realizat ca sentimentul asta e absolut inutil si daunator.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
vad ca leoaica plus balanta rulz in top:) asa ca ingros si eu randurile. so far...so good[bis]
Sabina si [hippi] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url]
[url="http://community.webshots.com/user/sabinelu"]Cele mai frumoase fete[/url]
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu LEOAICA el VARSATOR. Suntem impreuna de 3 ani ( casatoriti de doi ani si jumatate) si ne intelegem perfect. El imi acorda mie libertatea de care am nevoie eu ii acord lui libertatea de care are nevoie. Important este sa nu-l fortezi sa faca ceva ce nu vrea. Cu toate ca al meu sot spune mereu . Eu zic ca ar trebui sa facem asta dar pana la urma facem tot ce vrei tu . El zice ca leoaicele stiu mereu ce vor si stiu sa-i manipuleze pe barbati. Oricum noi ne intelegem super iar prietenii notri spun mereu ca le suntem asa dragi pentru ca vad cat de mult ne iubim. Si inca ceva parintii mei sunt amandoi lei si au 43 ani de cand sunt impreuna si inca se inteleg. lili_ka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mesajul iar e adresatfetelor, iar imi bag eu nasul. Sau mai stii ce componenta feminia voi avea si nu tziu s-o recunosc? Bon. 1. Tandemul este, din principiu, nemaipomenit: Leu-Balantzie... 2. Daca ai de gind sa te schimbi, daca esti constienta de belele eprsonale, deja treaba este pe jumatate rezolvata. Vorba cuiva, cind urmaresti un lucru, vei dientifica destul de usor situatiile ce vin in intimpinarea, in ajutorul acelui proiect. Spor la treaba! mircea42
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Hop si eu!!! Eu leoaica, el balanta. Eu ma supar... trebuie sa faci cum zic eu...el...zice ca mine si face ca el. Si culmea e ca dak stau pe urma sa le pitrocesc ii dau dreptate. Pentru ca eu sunt mai impulsiva iar el e muuuuult mai calm si mai chibzuit. Dar dupa 17 ani....ma gandesc cand au trecut, relatia e super ok.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi suntem eu Leu si el Fecioara. Nici un zodiac nu ne dadea mari sanse, dar suntem impreuna de 17 ani, casatoriti de 9, si suntem OK. Ne completam bine, am lasat de multe ori fiecare de la el. Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...