Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii Leoaice


Recommended Posts

Vad ca sunt a treia leoaica in cuplu cu un scorpion. Zodiacl nu ne da nicio sansa, cu toate astea suntem de 10 ani impreuna. Si avem si un bb de anul trecut...si ni-l dorim si pe al doilea. Eu sunt apriga, posesiva, maniaca in ale curateniei, si am un adevarat cult pentru familie. Aici ne-am potrivit ca si el e familist convins. Nu ma impac cu rutina si-l cam hartuiesc [alcool] si il obosesc adesea cu pretentiile mele. El tace, tace suporta si m-asculta [hot]si cand rabufneste....e belea. Insa ne iubim nebuneste si avem amandoi acelasi stil de a trage linie la sfarsit de an si daca e pe plus, in sensul bun al cuvantului, atunci suntem fericiti.[il] Roxana si [copil] Catalin (5 iunie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Roxana Claudia
Vad ca sunt a treia leoaica in cuplu cu un scorpion. Zodiacl nu ne da nicio sansa, cu toate astea suntem de 10 ani impreuna. Si avem si un bb de anul trecut...si ni-l dorim si pe al doilea. Eu sunt apriga, posesiva, maniaca in ale curateniei, si am un adevarat cult pentru familie. Aici ne-am potrivit ca si el e familist convins. Nu ma impac cu rutina si-l cam hartuiesc [alcool] si il obosesc adesea cu pretentiile mele. El tace, tace suporta si m-asculta [hot]si cand rabufneste....e belea. Insa ne iubim nebuneste si avem amandoi acelasi stil de a trage linie la sfarsit de an si daca e pe plus, in sensul bun al cuvantului, atunci suntem fericiti.[il] Roxana si [copil] Catalin (5 iunie 2006)
parca asi fi scris eu[bis] si eu leuaica el scorpiuta sunte parca din acelasi aluat[:D] cu toate ca suntem diferiti ca natie,tin sa spun ca sunt la adoua casnicie,primul rac de mi a mancat zilele un an si jumatate cat am fost casatorita! dar eu am asceendent i scorpion de asta si ne potrivim[il] oficial mi -e bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hey salutare cuplurilor lei-pesti! - eu leoaica - el pesti - eu vicioasa (fumatoare, bautoare cafea); el nu..... - eu vorbareata, el tacut (prea tacut) - eu nervoasa, el calm pana ma enerveaza pe mine [poc] - eu realista, el visator -eu panicoasa, el increzator Un scump si o dulceata de barbat.... Impreuna de 13 ani casatoriti de 11 ani[huta]cu un copilas balanta Succes tuturor indiferent de combinatie si iubiti-va mult, sa ne intalnim sanatosi la 70 ani [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...