Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad! (95)


Recommended Posts

Cu scuzele de rigoare urez si eu tuturor floricelelor La multi ani! Moni, tu azi ai fost imbracata in costum negru cu bluza rosie? Mi s-a parut ca te-am vazut pe centru pe la Gelateria Italiana. Flavia, cum mai e Bogdicelul? Cate zile de stat in casa mai aveti? [pup] Diana, felicitari pentru locul de pe podium! Ioana, m-am intristat cand am vazut ca nu o sa mai scrii...sper sa vi se rezolve problemele. Trimite-mi te rog pe PM numarul tau in cazul in care am nevoie de servicii medicale. [pup] Miha, nici nu ma asteptam sa nu te descurci. Cred ca ne-am fi mirat toate daca nu faceai fata, la cat de luptatoare te stim! Pup pe Matia copilul kamikaze. Victor e cuminte si papacios? Eu azi am batut tot Jegsonul si am cautat si in Selgros dar n-am gasit colac din ala cu fund si doar cu doua gauri pt picioare. Nu stiti unde gasesc? Mara e bine, am tuns-o. Ieri am dus-o in TM in Piata Operei, s-a amuzat si a alergat doua ore dupa porumbei. Na, iar m-a pierdut, toata ziua ma striga MAM.[il] [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CRISTINA da eu am fost,mergeam de la banca spre finante, dar nu te-am vazut - de obicei nu prea vad eu pe nimeni ca bag o vitezaa [surf] Asa ca trageti-ma de mana,semnalizati etc [:D]
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006)
"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga "Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niko v-am vazut cu anunturi si pe animale.ro[:D].Nu stati la casa?De ce ati dus cainii la Firiteaz?E frumos situl dar de ce nu-l terminati?Eu il innebunesc de cap pe omul care ni-l face[:D]. Diana trage prima pagina in jos si intra la steguletzul tricolor (restul nu-s gata) .Bine facute sunt doar sb 1,2 ,5,6. Magda [ispita] si [zana] Bianca 9 anisori http://community.webshots.com/user/danut1965 www.akitainu.ro - canisa Kiryoku Go
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana de 15 ani creste Cipri caini.A avut rottweileri si ciobanesti germani inainte sa ne cunoastem noi,dar canisa o avem doar de vreo 4 ani.Nu termionam site-ul ca Cipri se ocupa mai mult de treaba asta si e tot ocupat.El e "tata" cainilor.Eu cu Maia il ajutam cu ce putem.[:D] Cristina observ o daza mai mare de buna dispozitie in mesajul tau[bis][pup].Sper ca a venit primavara si la tine.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Cristina-rubi, la depozitul de jucarii sigur este si colac de-ala cu gauri. Sau daca mai astepti putin, sa vina caldura... Cristinacsa, e super piscina, si mi-am gasit la unguri pastile fara clor pentru dezinfectat si altele... Am vazut la acelasi pret piscina identica in Tesco, sau in Cora? nu mai stiu exact... Aseara m-am jucat cu cadoul de Pasti al copiilor. E super paturica aia cu locomotiva care are senzor pentru urmele ce le faci cu apa. Alina, merci de idee.[:D][pup][flo] Dispar urmele in max 10min, cat le trebuie sa se evapore. Iulia e happy ca Elisa doarme la noi si are cu cine se juca. Cum mai sunt varicelosii?[pup] Vladut cum ajunge la Socrii acasa apar bube pe el. Iar e plin...[bang] Nu stiu la ce e alergic. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin cu vesti despre noi. Bogdan e mai bine, nu a mai facut febra de azi-noapte. Nu prea mananca, da il las in pace. Mai avem de stat in casa. Despre mine, sa nu ma dati disparuta zilele urmatoare, mi-am gasit job [bis]. Urmatoarele 3 zile ma duc sa invat cate ceva si din 5 mai merg program normal. Acum, cu job-ul gasit, parca deja mi-e dor de Bogdan.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, felicitari! Si eu ma tot gandesc sa-mi caut de lucru, dar ma simt nesigura pe mine dupa atata stat acasa, nu stiu in ce hal o sa ma prezint la interviuri. Spune-ne mai multe, unde o sa lucrezi, cu cine il lasi pe Bogdi? Te pup! Nico, de mine ziceai cu primavara? Imi pare rau de catelusi... Aaaaa, are Cipri o poza tare faina cu Maia la avatar [il] La depozitul de jucarii din Curtici nu au colac din ala, o sa incerc maine pe Oituz. [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW, Flavia ce job ti-ai gasit? Mergi la lucru deja? Pe bogdi cu cine il vei lasa? Cristina, colac cu gauri cred ca vei gasi mai incolo. Insa mie nu mi s-a parut grozav. Ai mei nu au stat nici unul in el. Ii jenau marginile de la sustinatoare,gauri, nu stiu cum sa le zic. Niko, imi pare rau de puiuti. Saraca catea ma gandesc ca a suferit.[q] Eu ieri mi-am scos afurisita de masea de minte. Am facut anestezie si am alaptat apoi fara probleme. Dupa 2 zile in care n-am mancat mai nimic, azi noapte pe la doua ma chinuiam sa mananc ca nu mai puteam de foame. In consecinta azi am fost toata ziua ca teleghidata. Am fost cu Matia la vaccin, cel de un an, care s-a tot amanat din cauza racelilor, apoi a expirat vaccinul, apoi nascut. Nu a plans deloc si nici febra n-a facut pana acum. In schimb doarme de la 19,30. Va trebui sa merg cu el la un chirurg pediatru pentru criptorhidie, adica nu i-au coborat testicolele. Sunt cam necajita din cauza asta. Nici nu stiu daca mai are rost sa ma duc aici la doctor sau sa ma adresez direct la Szeged. Ma duc la calcat. Aproape am recuperat intarzierile, dar am doua masini pe sarme[q] Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia cand ti-ai gasit job? Azi dupa ce am vorbit cu tine?[:D] Wow , spune-ne mai multe nu ne tine in suspans. Ca nu o sa pot dormi la noapte de curioasa si la ora asta nu imi permit sa te sun.[:D] Miha, imi pare rau de Matia saracutul. Nu ti-ai dat seama pana acum ca nu i-au coborat outele? Eu tot l-am verificat pe Tudor si il mai verific din cand in cand sa vad daca toate sunt la locul lor. Noi avem probleme cu hernia mbilicala am tot amanat ca nu stiu unde sa merg cu el si tot sper ca doar-doar isi revine. Parca de cand merge la inot nu se mai vede asa tare. Sau m-am obisnuit eu cu el asa... Cristina am crezut ca tu intentionezi sa te intorci la vechiul job. Chiar asa, unde ai lucrat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...