Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! (79) -Paste fericit si luminat!


Recommended Posts

anacezara, si dragos a fost operat de polipi la 4 ani, sau ceva inainte de 4. si nici n-am putut sta cu el. eu una am fost cumplit de suparata pe ei (medici). oricum, dragos e viteaz el de felul lui si a trecut cu bine peste tot. l-am lasat dimineata si l-am luat mult mai tarziu decat ne-au spus ei ca vor iesi. dar nu l-am intrebat pe dragos mai nimic, am dat-o inainte cu mesajele de imbarbatare si intr-adevar a uitat f repede. a si vomat odata in drum spre casa, in mijlocul orasului si f dintr-odata dar nimic ingrijorator. am dat ceva mai multi bani la medic si doar dupa operatie a primit dar tb sa-mi scormonesc in memorie cine a fost ca acum nu-mi pica fisa. stanca, nu stiu cum sa fac sa ajunga si banii mei pt copii la tine, daca ai idei sau iesi dimineata prin oras te rog semnalizeaza-ma. simona, acum scriind aici mi-am adus aminte de remainder-ul de la tel mau pus acum 1000000 ani. sunt absolut [:I] salut restul trupei de la cei mai mici la cei mai voinici si plec in pat ca m-am procopsit si eu cu o durere in gat absolut usturatoare. noapte buna PS cu riscul sa apara mesajul de 2 ori mai dau un "trimite" ca nu mai apuc curand un asemenea mesaj http://community.webshots.com/user/tuchi7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata![bis] Fetelor cafeaua e gata![cafea] Vorba lui Rolo, care o bardaca pentru fiecare! Se pare ca anu asta , 200[8] nu o sa il uit degraba.Au trecut 4 luni numai si s-au intamplat atatea lucruri in majoritatea lor rele. Macar sa vina caldura sa mai uit de rele. Azi ma duc la Roxa sa iau banii stransi de colegele ei si a Mihaelei.Trec sa iau banii de la Erika si o sa te sun si pe tine Oana.Sa nu uit sa o sun si pe Ada. Deocamdata sunt 1100 de lei dar dupa ce adun si restul de bani cred ca ajungem pe la 2000 si ceva!E super nu? Azi am nevoie de cateva secunde de ganduri bune. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Mamamiaaaaaaaaa...a trecut ceva timp de cand n-am mai intrat pe la voi.Adevarul e ca v-am mai citit sa vad ce mai faceti,cum sunteti?dar la capitolul scris sunt cam lenesa.Rusinica[:I]Creola Un sincer 'LA MULTI ANI' ,plin cu sanatate le urez tuturor sarbatoritilor acestei luni!va multumim pt urarile adresate pe 13. Anacezara,chiar ieri cel mai bun prieten a lui Sarah(Victoras ,3 anisori si 3 luni )a fost operat de polipi de catre dr Ene.Miercuri i-au facut analizele,iar joi la 11 jumate a intrat in operatie care a durat o jumate de ora.La ora 4 erau deja acasa.Mamica baietelului mi-a povestit ca medicul e super,a avut rabdare sa-i raspunda la toate intrebarile atat ei cat si lui Victoras...cu toate ca a intrat ultimul dintre copii in operatie...au lasat-o sa stea cu el in reanimare .,dupa ce s-a trezit a fost un pic agitat dar aseara fiind deja si pe teritoriul lui era Vic pe care-l stiu eu. Carrie intrebai de ceva locuri pt petreceri...dupa masa trebuie sa mergem la 2 ...una e la club Mickie ,e f fain acolo numai ca nu e spatiu suficent pt asa multi invitati cum aveti,cea de-a doua e la Marylend ,aici in mAnastur,unde sptiul am inteles ca-i ok dar cu mai multe detalii vin zilele urmatoare. Asi saptamana viitoare ,mai precis luni ,te sun sa vedem cand ne putem intalni...in leg cu ampania...FELICITARI,atat tie cat si pt Rolo Roxana asa m-a prins conquiztadorul de mi-am pierdut nu stiu cate nopti,[loveyou], plus ca daca nu intru inainte de culcare sa joc macar o data ,doua ori nu pot adormi,f fain jocul...mai ales cand cuceresc Romanica ,ce bine ma simt! Nana sim [floare3] pt tine ,pune-o,te rog, in gradina ta pe care numai o persoana speciala o stie ingriji . [gravi],Raluca si Erika le doresc sa duca in continuare sarcina cu bine ! Arleena voi ce mai faceti?Profiti ca ai bunica langa tine?bine faci[pup] Tuchi ,voi v-ati mutat in Grigorescu?Ne-am intalnit si in parcul de pe Somes cu Medeea si Dragos. Olim sa-ti traiasca frumosul fecior! Svety ,te-am tot sunat acum 2 sapt.,faceam naveta in Turda si mi-ar fi placut sa ne intalnim sa mancam o prajitura la Rusalca si sa va vedem cat de mare si frumos ati crescut. Despre noi va spunem ca suntem ok,am inceput cu dreptul gradinita,plangeam(smiorcaiam) doar la despartirea de mami...in rest toate bune si frumoase.Eu inca stau acasa ,dar din toamna dupa ce Sarah va merge la program lung imi voi cauta si eu ceva de lucru ...ca ma simt de-a dreptul 'plafonata'. [pup] si un sfarsit de saptamana frumos la toata gasca[si-eu] Olim sa-ti traiasca frumosul Alex!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi!!![bis] Stanca, in doua minute vin si eu cu cafeaua in fata, si o savuram impreuna[:D], daca nu cumva tu ai terminat-o deja[flo] nu ma pricep la incurajari, dar te rog mult sa nu te mai gandesti la lucrurile rele din anul acesta, sa fii tot tu, plina de viata si optimista, pentru ca binele va aparea cand te astepti mai putin. Doamne ajuta!! si mai ales gandeste-te ca nu multe dintre noi si nu numai, s-ar putea mobiliza sa faca ce faci tu!!un buchet mare de[flo][flo] pt. tine!![cheers] Creola, multumim de incurajari; [pup]si[flo] Oanaaaa, ce m-am bucurat aseara sa-ti vad postarea... [flo] Criss, mare iubareatza ai acasa[il][pup] sa va zic si de gaza mea dulce... aseara a venit de la tzara cu socrii mei... era asa incantata ca ne vede, mi-a sarit in brate de m-a rasturnat, m-a strans si m-a pupat de nu o mai puteam dezlipi de mine... cand m-am ridicat in picioare, ca nu mai puteam sta la nivelul ei, m-a intrebat daca bb e bine, a pupat burtica si a povestit cu el de parca il avea in fata... acum am dus-o la gradi la copii, ca altfel "nu trece de grupa mica[:D]"... am un copil docil si cuminte, nadajduiesc ca va fi asa si dupa ce vine [bebic] pe lume... va pup si va doresc ganduri bune si sentimente numai pozitive[bis] pa-pa [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralucames/album?"]minunea vietii mele[/url] mama si sotie fericita in asteptarea celui de-al doilea ingeras[gravi]34sapt.+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Stanca merci de cafea si ... toate gandurile mele bune pentru azi (si nu numai) ca sa trecu cu bine peste tot ce ai de trecut [grup] Ai o lista de cumparaturi pt copiii maicutelor? Pot sa te ajut cu ceva? Creola ce bine ca ai mai dat pe aici! Multumesc pt floare, o pun la loc de cinste intre cele 16 lalele care mi-au iesit [il] si ... sunt o persoana obisnuita cu simturi ceva mai ascutite date de semnul zodiacal (rac [:D]) Raluca sper ca pana acum sa-ti fi trecut supararea, pai ai tu timp si nervi de consumat pentru nimicuri din astea? Ia de aici [flo] si pt tine si pt Stefania Cristiana bine ai venit la baza! Dupa ce epuizezi subiectul maritis sa trimit fata si la mine ca sa-i fac o descriere a situatiei "parteneriat civil" ca sa decida fata in deplina cunostinta de cauza [hippi] Manu am uitat sa-ti zic sa-ti fie de bine cu noul look! Rolo tu carecumva lucrezi la ministerul ala ... cu familia si alte parteneriate? Nu e important dar am directionat intr-acolo niste ganduri neortodoxe [8D] Oana uite [sm] pt uitare [:D] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va la lista de pe prima pagina.Nu e frumoasa?Si o sa mai creasca[cool]. Multumesc inca odata pentru gandurile bune[asia].O sa trec eu peste toate ca doar imi sunteti alaturi. Dana bine ai revenit![flo] Imi era dor de tine. Simona am lista de cumparaturi dar inca nu am terminat de adunat banutii.Saptamana viitoare daca poti sa vii cu mine la cumparaturi ar fi perfect si daca si Calin ne ajuta cu masina pot sa ma declar fericita. Raluca multumesc [flo] Sunt un pic nelinistita ca Razvan a inceput sa tuseasca.Nu face febra dar ii curge nasul ca o fantana.Cred ca de la muci tuseste ca l-am intrebat si a zis ca nu-l doare nimic cand tuseste.Mai vedem. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by asi Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Imi place semnatura ta [^] ... si super lista! ca sa nu mai zic super fete [grup] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...