Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (170)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza gagici Hai sa mai dau si eu un [pup] ca recunosc ca am fost tare lenesa in ultimul timp.Muuuulte e cap [q] Sa incep cu inspectia.Eram datoare cu impresiile. [:D] A iesit foarte bine,i-au placut copiii d-lui inspector.Am scapat si de asta.Ar cam trebui sa pun burtica pe carte ca acum vine luna august si vine examenul [bang] Sa continui cu Stefi...Momentan tuseste si are muci asa ca ieri am dus-o la dr si suntem in tratament.Dr a nimerit-o din nou si mi-a dat ceva siropuri care deja i-au facut mai bine.Nu mai tuseste asa rau dar am preferat sa o tin acasa azi si o las la cumnata mea de la 12 la 16 pana vine tati.Eu am intrat pe programul de vara la scoala asa ca termin orele la 18 in fieare zi si ajung acasa la 18.30.Ma iau in primire maimutza si celelalte treburi ale casei. Sunt in cautari de canapea pt sufragerie ca al meu coltzar isi da duhul incet...dar sigur.Am gasit ceva sa-mi placa dar astept sa-si faca mustatzea timp sa il expedieze pe asta la tara sa o pot aduce pe cea noua.Intre timp am devenit si proprietari cu acte in regula la casutza de la tara [bis] si am inceput ceva renovari si pe-acolo. Pe langa coltar si calculatorul isi da duhul asa ca trebuie schimbat si el.S-a intunecat monitorul de tot si nu prea mai vad asa cum trebuie.De-asta am si intrat mai rar ca ma enerveaza.Cand il voi schimba sa-mi dati Accept la mess. Mai am multe pe cap dar m-am intins cat o placinta LMA sarbatoritilor pe care nu i-am urat la timp, bun venit celor ce-au aparut intre timp si pupici la toata lumea Cuscra f bine ti-a zis portareasa.Domnisoara stia ca apari la primul scancet.Trebuie sa o lasi acolo.Greeeeu....stiu... dar trece si e mai bine si pt ea. Pupici in grup asadar. Mai am ceva trebi pe-aci Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello frumoaselor, si azi am lasat-o tot plangand dar dupa 5 min cand ma pregateam sa plec ii scosese deja in curte la nisip si nu mai plangea se juca pe-acolo cu colegii si d-na...era trista...dar sper sa-si revina [:D] of Doamne... [:D] eu deja m-am mai detasat de problema si nu ma mai impresoneaza chiar atat de tare lacrimile ei ca in prima zi.. [:D] atelocin, saru mana de cafelutza, deja am doua la activ [pup] cuscra nici nu putea sa fie altfel la inspectie cu asa o cuscra desteapta si frumoasa ca a mea...domn inspector a dat pe spate [:D] sanatate multa zambaretei [pup] si tie bafta la cumparat canapeaua si pc-ul paote vb cu iepurashul mustacios si rezolva el treaba [:p] Danelutza, miha, miki, Liana, pe unde sunteti? sa aduc condeiul? [:D] mihaela [pup] si multumim vrea sa fac ceva de papa dar mai atarn pe-aici ca-i prea dimineata [:D] va [pup] si revin daca am cu cine sa vb ca nu-mi place sa vb singura [zz] monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost..v-am citit,zambit si acum ma apuc de treburile casei![:D] "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]... bau, eu am lipsit motivat [:)] Dimineata am bintuit prin magazine sa cumparam cadou la o fetita, bineinteles a ales Isabella, pantalonasi roz si bluzita alba cu caluti, iar pentru ea, bineinteles ca a cumparat din nou, o pereche de pantaloni tot roz dar alt model, o rochitica galbena si o fustita mini roz bombon. In sfirsit am reusit sa-mi cumpar si eu, un sutien [:D]. Dispar sa prepar cadoul fetitei, ca peste vreo ora duc domnisoara la petrecere.[pk] Va tuc in ordinea in care vreti voi, dispar... [hippi]
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=24"]Isabella (ingerasul cu galben)[/url] si [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=36"]printesaIsabella[/url] reprezinta *Clipa mea de viata*
Daniela, mami de Isabella
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ce-i linistea asta pe-aici? pe unde sunteti? Danelutza, cum a fost la party? mihooooo [pup] pe unde zburzi? [biz] atelocin, Liana...va astept la vorba...macar tu atelocin [:D] miki, n-ai terminat serv/ [pup] alinutza ma bucur ca esti bine [pup] la noi a fost bine azi la gradi, a facut figuri cand am lasat-o si a plans putin a zis d-na apoi a fost vesela toata ziua fiindca astazi au avut un "proiect" super interesant la gradi...unul de solidaritate...au ajutat un trib de indieni(de prin amazon) fiecare copil trebuia sa aduca la gradinita 1 kg de alimente neperisabile fiindca astazi veneau la gradi 3 reprezentanti din tribul asta de indieni...sa le preia... indienii au venit cu "marfa" autentica, bratari, inele, bijuterii din seminte din fructe din amazon,aveau chiar fructe rare de vanzare,,,pe care le vindeau la niste preturi simbolice...i-am dat banuti la ea si si-a cumparat un inel si bratara [:D] si acum e super incantata ca le are de la indieni [:D] cand am fost sa o iau de la gradi i-am vazut si eu...erau imbracati exact ca in trib fetelor, cu pene in cap,iar costumatia corpului era formata din bluze si un fel de fuste cu franjuri...dar nu la vrajeala...ci pur si simplu...se vedea amprenta "junglei" ca sa zic asa...cred ca a avut mare impact asupra celor mici...le-au dansat si cantat fiindca ruxi facea la fel ca ei [:D] auuuu..auuu....auuuu [:D] eu sunt super happy ca in sfarsit au ajuns medicamentele la aida si au plecat la super distractie [bis] doina...pozaaaa [pup] sunt in zona...astept sa se trezeasca piticutii sa mergem in orash [pup] monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...