Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

OMINICLINIC IASI


Recommended Posts

Buna fetelor, Stiti cumva, careva ceva despre noul centru de reproducere asistata din cadrul clinicii pariculare Ominiclinic din Iasi??? Am inteles ca se fac proceduri de FIV si IA si la Iasi, dar as fi dorit sa stiu mai multe[;)] ____________________________________________________________________ [url="http://tt.lilypie.com/f3UPp3.png/"]...Mereu sperand si visand la un [copil]...[/url] [url="http://community.webshots.com/album/565578871nQXxBg"] Just me[:D]-poze cu je [/url] Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria, Mai multe decit scrie pe pagina lor : http://www.ominiclinic.ro/ro/fiv_in_omini.html nu stiu. Dar ma bucur ca, in sfirsit, exista un centru si in zona Moldova unde se face reproducere asistata. Dupa cum vezi, nu te-am lamurit cine stie ce dar am raspuns pentru ca, poate, mai sint si alte doamne interesate. Bafta! Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
buna fetelor stiu eu ceva nou despre ominiclinic..."iti indeplineste visul cu vorbe goale"e o vrajeala de 2 lei...am facut o FIV icsi nereusita bineinteles...nici nu avea cum sa reuseasca cu medicatie expirata data cu buna stiinta de Donmul D Onofriescu!!pe ei nu ii interesa sa reuseasca fertilizarea cat sa isi vanda medicamentele!sa aveti grija la tot dc mergeti acolo dc va intereseaza mai multe detalii.... messengerul meu este amalina0587.[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rezultate nu prea au,desi nu mai sunt chiar la inceput. Nu le prea iese. O. este foarte ocupat,lasa pe altii sa se ocupe de paciente.Cred ca invata odata cu pacientele.Am vazut pe alt forum ca doctorul Bors da sfaturi pacientelor si le cere analize pe care despre care eu nu l-am auzit vreodata sa mi le ceara.Deci, inseamna ca progreseaza.Asa vor veni si reusitele. Sunt prea rapizi, Onofriescu nu are rabdare sa discute, simte ca pierde timpul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, si io am facut numeroase proceduri la ominiclinic din pacate nereusite. ce pot spune este ca conteaza tare mult sa te implici tu ca persoana in orice procedura sau tratament. onofriescu este nu ocupat ci ff ocupat si nu are chef tot timpul sa stea de vorba cu tine daca nu ai o lista de intrebari facuta de acasa de exemplu. daca nu treci prin cap ce-ti spune te trateaza ca pe o matura. cred ca tre sa fii implicat in discutia cu el si atunci poti intreba orice si el te lamureste. io sunt pacienta lui de peste 5 ani si numai asa am reusit sa am si io un copil, dupa ce am inteles ce se petrece cu organismul meu. sa stiti ca nici ceilalti medici gen dr.Brors, dr.Luca nu-s chiar de ieri. de multe ori puteam discuta mult mai direct cu ei decat cu dr.Onofriescu, si in felul asta am putut pune intrebari si obtine raspunsuri care au condus la realizarea unui tratament bun de dr.O. cu acest ultim tratament am ramas insarcinata si acum am o comoara de bb. sper ca m-am facut inteleasa, daca nu intrebati-ma si va raspund cu drag. o zi frumoasa tuturor. mami de andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...