Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-cap 81


Recommended Posts

quote:
Originally posted by iahim
Dodo,ceva special pentru tine[floare3]!Asa imi placi,capul sus!Nu-i asa ca este soare pe strada ta in fiacare zi>???? Gata,va pup!
Normal si o sa iasa mereu si va fi si mai frumos si mai bine cu fiecare zi ce trece. Eu azi am fost varzuca caci nu mi-a dormit Donu' azi nooapte.[pup]
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetelor,stiu ca suntem ocupate toate,dar chiar asa doar 3-4 postari toata ziua???Bine,bine ..o sa-mi spuneti ca si eu sunt in aceeasi oala,nu vreau sa par ipocrita,dar haideti mai des la taifas!Daca nu,va dau PM (adica ...mesaj privat)la toate pana va adun in cafenea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iahim asa sa faci[:-)))]. Noi parem mai bine,sa dea DD asa sa fie. [pup] intregul [grup] fara exceptie.
[ruga]Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url] [ruga]Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma mai primiti? [hopsieu] Buna seara de la o familie fericita!!! Acum sintem 3, minunea noastra ne-a facut o surpriza de zile mari. Ne-a luat tare prin surprindere. Nu ne asteptam... sau nu ma asteptam sa fie asa grabit. Puturosicul mamei a vrut sa ne vada mai curind. Sa va povestesc pe scurt nasterea ... a fost totul asa rapid ca nici n-am apucat sa ne dam seama ce se intimpla. Ni s-a rupt apa in prima mea zi de stat acasica, in patutz... ceea ce m-a surprins si m-a facut sa cred ca e dor dopul. Am vorbit cu doua prietene care m-au convins ca e mai mult dee atit si sa merg al spital cu bagaj cu tot... voiam sa merg doar la control. Asa ca la 11 apa rupta, la 14 eram la spital iar la 15.30 a scincit prima data bb Gabitzu. Multumesc pentru urari ... va pup. Multumim si va dorim si voua... ce vrem si pentru noi: multa santate. Abia asteptam sa ajung acasa sa intru pe forum... eu si sutele mele de intrebari de acum inainte. Noi ne luptam cu mincatul... sintem micutzi si nu prea avem forta si rabdare sa tragem. Avem laptic ... credem - am ajuns cu mulsul la 40 ml. (inca nu stiu daca e mult sau putin). Dar bebelinul nostru se cam limiteaza la 20 ml la o masa ... desi de cind am venit acasa, desi si in spital... l-am cam "pompat". Am fost santajati ... ca daca scade mult il baga la prematuri si daca nu ia in greutate ne mai tine in spital. Asa ca ... bitul copil maninca ... si chinuit, tras de obraji sau picioruse. Nu prea vrea sa se trezeasca sa pape. O singura data l-am lasat si mi-a dormit 5 ore. Cred ca e f. mult pentru el, nu? Acum avem iar 2.400 Kg cit am avut al nastere, de fapt ieri am avut atit. Iar eu sint super ok, de ne-au lasat "la vatra". Legat de doctori... ce sa spun. Eram asa suparata si debusolata... noi ajunsesem la urgenta si ni s-a spus ca trebuie declansata nasterea... Am crezut ca lesin.. luasem bagajul partial. s-au purtat toti de nota 10. Am fost cu adevarat multumita. Va pup acum ca merg sa pregatesc tetine pentru bb si pompitza... ca mami... presteaza. Va multumim inca o data pentru urari si revenim. Speram de acum inainte sa intram mai des, asta pentru ca stam acasica cu bebele si speram sa avem ceva mai mult timp. Va pup pe toate. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina si minunea noastra mica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Bucuresti, un autobuz tocmai se pregatea sa inchida usile si sa plece din statie. Soferul vede un om alergand disperat spre autobuz si il asteapta. Omul ajunge si il intreaba pe sofer: - Ce masina e asta? - Iveco! zise soferul si pleaca... ______________________________ Un tip isi cumpara o mashina noua, ajunge acasa si o parcheaza in fata blocului. Lasa in geam un anunt aviz hotilor de masini pe care scrie urmatoarele "nu spargeti nu am casetofon" a doua zi ca tot omul se trezeste sa mearga la munca. In locul in care a parcat masina gaseste o caramida, sub ea un bilet "nu-i bai ca ii punem noi" ______________________________ Pilotul unui avion catre turnul de control: - Ma aflu la 700 km de pamant, la 1300 de m deasupra apei si mi se termina combustibilul. Astept instructiuni. Turnul de control catre pilot: - Repeta dupa noi: "Tatal nostru care esti in ceruri...." _____________________________ O tipa vine la o vrajitoare - Ma iubesc doi. Spune-mi cine din ei va fi norocosul? Vrajitoarea pune cartile, apoi se uita atent la ea si spune: - Cel ce va avea noroc va fi Vasile - te vei casatori cu Ion. _____________________________ Un sergent in permisie merge la o prostituata si o intreaba: - Domnisoara, acceptati compania mea pentru 200.000 de lei? Ea zice: - Da! Sergentul se intoarce si striga: - Companieeee, inaintee mars! ____________________________ O fata catre prietenul ei : " daca-mi dai un sarut voi fi a ta pe veci" Tipul sta un pic pe ganduri si zice -" multumesc pt avertisment". ___________________________ Fluturasul zbura voios, ca de obicei, din floare-n floare. La un moment dat, una-i zice: - Mai fluturasule, ce mi-ai facut ieri? Ca nu mi-a mai venit fotosinteza... _____________________ Gainile astea sunt de la noi sau din strainatate? intreaba un tip la piata. - Dar de ce va intereseaza? vreti sa le m�ncati sau sa le tineti de vorba? _____________________________ [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor, fetelor, pai vad ca nu mai lucruri bune se intampla pe aici pe la cafenea in primul rand, Ina draga, sa iti traiasca feciorul. Nu te speria daca doarme mult, asa dorm prematurii, mai mult, cand ii vine vremea lui, cand ar fi fost data de nastere, ai sa vezi ce glas capata.... Hraneste-l regulat, e foarte important pentru prematuri, fii delicata cu puiutul, al meu a avut 2,400 la 1 luna, asa ca fruntea sus... cauta-ti un pediatru cu extinse cunostinte in prematurie, ca altfel o sa patesti ca mine, au venit acasa dr si asistenta, si se uitau de la usa, le era frica sa puna mana pe el Noi completam cu Nutrilon, a crescut f bine cu el, nu stiu daca se mai importa ramy, sa iti traiasca nepotita, si spor la bebe 2 Dodo, nu fi trista, Donu are si el zile mai bune sau mai proaste ca fiecare din noi. Si cu somnul e la fel, cand mai agitat, cand mai profund W, ma gandesc mereu la tine si la hopul ce te asteapta. Si uite asa, m-am programat si eu la operatie, fiere, laparoscopic, astia sunt intr-o ureche, ma interneaza la 11, la 2 e operatia, la 5 imi da drumul acasa! a, si cu o saptamana inainte trebuie sa ma duc sa imi faca nu stiu ce, cica pregatire pentru operatie, deja ma iau fiorii. Da chirurgul m-a asigurat ca pot sa mananc dupa aia sarmale, asa ca fruntea sus, pieptul de oras, inainte la taierei gaina. Sa nu imi desumflati balonul si sa imi spuneti de regimuri eterne postoperatorii ca va trimit la toate PM si va descant! ce imi lipseste Adina! Aida, ce face mazta? am inteles ca mergeti la disneyland. Unde? la Paris? Calatorie placuta! vreau si eu..... iahim, sper ca te simti mai bine! restul, nu ma certati, ca sunt batrana si mai uit. Ma uit in jurul meu la studentii astia, of, cand a zburat viata? sa va povestesc de gaste, aici sunt ocrotite prin lege. Aleea dintre 2 facultai blocata cu blocaje rutiere si panouri mari: nesting geeses may attack! O familie de gaste isi facuse cuibul in mijlocul aleei si cloceau! Ca sa nu va spun distractie cand trec strada! nimic nu le deranjeaza Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url] http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina,fata noastra,sa va traiasca golanoiul,iti repet ce am spus si fetelor;io l-am facut de 1,900,a recuparat urgent si acum e cat astalpul de telegraf!Daca ai si lapte totul o sa mearga struna. marule,pai mai mult dureaza o depilare si-i si mai dureroasa decat operatia ta.Cat despre mine,cam am [indecent]stranse de teama,dar cu ajutorul lui Dumnezeu,om trece si de asta.Dovada ca stau iar mai bine cu 'pisicul' e ca azi ne-am luat atagaz cu aprindere electrica.Tot cu lehamite o sa intru in bucatarie da' e ...electric.Le-am zis alora de la Mall sa ma sune cand o sa apara aragazul care gateste singur.Mi-au zis sa mai astept putin,cam 100 de ani.[:D]Ce-ti fac barbatii si tu cu jobul? [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...