Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

Allexa felicitari! Veti fi nasi - super. Imi imaginez ce 'gentelman' vei avea.[pup] Adriana poate reusiti sa ajungeti si prin Piatra intro zi. Poate ne vedem in grup. Cat timp vreti sa stati in Bucuresti? 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

He, he, Laura da' ce cadou frumos de ziua ta!Bravo!

Ma bucur ca gemenii s-au obisnuit la gradinita.

Allexa sa traiasca nasa mare![alcool]Unde e fericitul eveniment?Asteptam poze, impresii...Sa va fie de bine si mirilor sa fie fericiti si sa le iasa "darul" MARE [:D]

Adriana ce-ti fac printesele [zana]De ce va intoarceti in Bucuresti?

Cristina ai grija de Stefan si poate incet-incet va cere singur sa-l duci la gradinita.Bafta!

Ianusca explica-i "vampirasului" ca pentru muscat fete, mai are de asteptat ceva anisori [pup]

Ana [zana][zana] tale ce mai spun?Casandra merge la gradinita sau nu o lasi inca ca sa nu aduca boli Ecaterinei?Am o amica care a amanat gradinita baiatului mai mare pentru ca are un fratior de 4luni si sa nu-i aduca raceala sau alte boli.

Dana cam rarut pe la noi.Esti bine?Cred ca de cand a inceput scoala nu mai ai timp.Teme, fotbal, gradinita, servici si casa...

Emma si tu esti foarte tacuta.Probleme?Hai mai povesteste-ne ceva de Andrei [pup]

Noi suntem bine.Edi merge la gradinita si-i place tare mult.Inca nu a racit si sper sa o tina tot asa.Tati aseara ne-a scos la cina la restaurant [olala] fara un motiv anume si Edi ne-a pus sa intram tinandu-ne de mana si la masa la fel sa stam cu mainile pe masa impreunate si la urma sa ne pupam [flo]Ce copil romantic are mama [:I]

id="purple">

 

POZE[foto]

Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

multumesc Carmen,tocmai am terminat-o!

 

Laura we placut,cu intarziere!

 

Cristina eu cred ca iti faci prea multe griji,fii mai optimista!

 

Alexa sa va traiasca finii si distractie placuta azi,asteptam poze.De cand i-am dat si pe ai mei la camin,s-au invatat sa ceara desert la amiaza,pana atunci nu stiau ce-i ala.

 

Ianusca ma bucur ca s-au mai remediat problemele,ai sa vezi ca o sa dispara cu timpul.Ana e bine,multumesc.

 

Carmen ce mai face Stefi?Cum a fost saptamana asta?

 

CarmenE ce noutati mai ai?Mai mergi la sala?Tot am vazut prin ziar,cate un post la Eurotherm,cum e pe acolo?Din cate stiu,astia te cam trimit prin delegatii si mie nu prea imi place chestia asta.Poate cand mai ai timp,vb pe mess.

 

Criss tu nu ne mai povestesti nimic?Cand ne pui si noua poze cu fetele?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite si noi pe aiciLora sunt binisor, se alearga, rad se mai 'altoiesc', mai tipa, mai rad iar si tot asa. Mai nou danseaza[:D]Ultima faza( acum 5 min): Ecaterina trage de un pahar si rastoarna apa pe birou la pc. Casandra vine, se uita si isi da cu parerea: 'Serioasa treaba aici...". CarmenE merge la gradi din prima zi - acum sunt un pic ragusite, dar ieri ne-am alergat prin Zoo, iar cea mica chiar cu gura deschisa(ma si enerva ca nu vroia sa inchida gura) 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CarmenE, fetele sunt bine, a trecut si raceala, ca de cand cu vremea rece, mai peste tot raciti, asa ca nici pe noi nu ne-a ocolit. Annika a fost si ea un pic, a luat de la Lara (apropo prietena ta cu bebelus si copil de gradi), da i-a trecut repede. Am scris in mesajul anterior de ce ne intoarcem la Buc. Sotul lucreaza in Buc., acolo am sediul central pt Ro si ii e greu sa faca naveta. De 7 luni tot se plimba incoace-incolo, acum ca e Annika mai mare zburam noi la el, sa fim impreuna. Ana, Lora, bine-nteles ca vom veni la Piatra. Deja eu fac planuri, cum si cand -- abia astept sa va vad pe toate. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Gata bucatareala si curatenia.Avem program de desene animate cu Scooby (Edi), de tras filme romantice pe PC (Moi) si de facut Sudoku (tati) [:D] Am facut un Tiramisu si sper sa fie apreciat cand il scot de la rece [pofta] In rest...o zi rece de toamna in care n-am facut nimic deosebit. Ana, Adriana multumesc de raspunsuri.Ma bucur ca la fete le prieste gradinita...iar racelile sunt firesti cand se merge in colectivitate.Multa sanatate! Hai sa va zic o faza [:I]Aseara m-am uitat la un film cu Nicholas Cage (The Family Man) si am observat ca partenera lui din film (Tea Leoni) e leita Laura noastra [olala]Va recomand filmul si apoi va astept cu impresii [:D] Dana apropo de servici, e ok.La interviu am fost intrebata daca accept sa merg in delegatii, desi postul meu nu necesita deplasari. Avem ceva posturi noi scoase acum unde se cere lb engleza (am vazut pe EJobs) si va fi unul pentru vorbitori de limba italiana(pleaca persoana care se ocupa de relatia cu Italia).Din cate stiu eu nu prea se pleaca in delegatii...Doar soferii si agentii care de obicei sunt din zonele unde-si fac serviciul (Craiova, Buzau, Bucuresti, Tg.Jiu...) Eu sunt multumita.Chiar vroiam sa ma interesez daca pot sa aplic pentru postul de la aprovizionare [:-/] De plata nu stiu sa+ti spun prea multe. Acum avem nevoie de un manipulant in Depozit si nu stiu pe cine sa recomand. Mai vb pe Mess. Fetelor va doresc o seara linistita!Noi o petrecem in familie [pk] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! tocmai imi beau cafeaua ,va invit si pe voi[cafea][cafea][cafea]! CarmenE merci de info,cum ti-a iesit prajitura? Eu n-am facut ieri decat un chec,in rest nimic deosebit.Mi-am luat liber we-ul asta,ca suntem opriti pt revizie ca nush cand voi mai putea sa-mi iau,azi mergem pana la BC,la niste prieteni,in rest nimic deosebit la noi, Adriana cand vei veni in Piatra,poate se va nimeri sa pot veni si eu la intalneala,oricum ma bucur. v-am salutat si o zi frumoasa la toata lumea!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ce zi frumoasa!Ne pregatim si noi sa iesim, dar nu stim unde... Dana prajitura a fost tare apreciata si a iesit super [pofta] Azi am facut si niste paste cu sos de ciuperci si piept de pui.Cam incarcate in calorii, dar apreciate de sot (ca Edi nu prea era incantat, ochii fugindu-i la Tiramisu)[:D] Va doresc o zi frumoasa si cu mult soare![:)] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...