Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

buna dragelor! Multumesc de urari,noi suntem deja acasa! Joi am ajuns si acum ne acomodam,promit sa intru sa va povestesc mai multe,acumm sunt un pic pe fuga! Pot sa va spun ca totul a fost minunat si nu regret nici o clipa ca am ales sa nasc la clinica Eva si in apa! A fost foarte ok,iar Dr.B este un om super,inainte de a fi medic,de altfel tot personalul de acolo e minunat! Acolo m-am simtit foarte bine si bagata in seama permanent! Va pup si va doresc o seara buna! Voi reveni! Aurora,mamica fericita de minunat delfinas Robert-Matei! http://md.lilypie.com/LID2p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza! ce mai faceti,ati inceput deja serviciul?eu azi sunt acasa cu Ana. Aurrora felicitari inca o data si abia asteptam sa ne povestesti cum a fost si cum e sa fii mamica! Laura apropos de tema cu timpul,sapt trecuta am fost program de zi la serv,ajungeam pe la 15(trebuia pe la 16 dar mai fugeam la 14[:D]) simteam ca nu fac nimic,ajungeam,trebuia sa mai fac teme,o parte le mai facea cu mama,apoi sa ma duc dupa Ana si dupa aia,cu amandoi simteam ca n-am nici un spor la nimic,doar daca mai faceam repede ceva mancare si cam gata.De ex,cand eram pe tura,si se nimerea sa fiu singura dimineata,parca altfel ma miscam si imi rezolvam treburile prin casa. Cristina ce mai face Stefan,tot la bunici e?V-ati mutat de tot pana la urma?Tu cum te mai simti? Carmen cum merge treaba?Ai avut deschiderea oficiala[:D]?? Restul cum o mai duceti,vremea asta e asa de urata...[:(!] Iar ni s-a marit familia,avem si o pisica,micuta,de vreo luna,asta imi mai lipsea prin casa[bang],de vina e sotul meu,bineinteles,copii cand au vazut-o va dati seama ce bucurosi au fost. o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa va intreb ceva: ce au facut astia la noul milunil? i-au pus o madura mai mica adica nu de 5.9 ci de 5g si iese un laptic beah, apa chioara. e aiurea nu? si doi: milumil 3 era mai dulce mai bun, milumil junior zice ca sa pun la 210 de apa 7 masuri si iese ceva llluuunnngggggg si naspa si bineitneles ca al meu odor a lasat-o mai moala cu lapticul. ia zice-mi mie cine s-a mai confruntat cu asa ceva? emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emma sincera sa fiu habar n-am ca noi folosim nesle. Si e ok si cel junior1. Stiu ca milumil era mai gras si mai gros si a mea nu l-a tolerat bine. [asia] Lunna pai ar merge si copilul nr 3.[:D] Glumesc...nu da cu paru'[:p] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Ana nu dau,nu dau dar mai stii...poate intr-o zi va zic ca vine si bb3...Eu totusi astept sa zica altii ca vine bb2
Da, da asa-i.[:D] Bey, da' ce vreme urata...numai ploaie si frig...brrrr. Lora i2er2i 5m fost cam scur2ta si directa dar eram la semafor, bineinteles la volan[pk]Iustina cum mai este? 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Aurora, felicitari pentru micul fotbalist! Sa-ti traiasca si sa fie sanatos si cu noroc! Ana, nu-i nicio problema. Iustina e bine, multumesc. Din pacate nici azi nu va iesi in parc, ca e vremea asta urata... Dana, sa-ti traiasca pisicuta! Vrem poze cu ea! Adriana, v-ati pregatit de venit in Rom.? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut va scriu rapid de la serv. Lora nu am cum sa fac poze ca aparatul e la fratele meu si e plecat din tara,de acum cand se va intoarce.Oricum am fost cu ea la dr,sper sa fie bine ca nu prea se omoara cu mancarea,o gramada de treaba am de acum,pe langa altele[:D] Adriana deci pana la urma cand ajungeti in RO?E cam nasoala vreea pe aici...eu zic sa profitati din plin acolo. Ana ce zice Casandra de camin?Ii place,papa tot?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!!! dragele mele,pe o asa vreme nu-ti vine sa faci nimic!!!!!doar de mancat ,ca am o foame si un somn,abia astept sa jung acasa la caldurica. dana,o mangaiere dulce pt pisicuta,acum mai ai ceva de lucru,dar daca copii sunt bucurosi mai poti zice ceva?eu am deschis mag.!!!!incet-incet,nu a fost cu panglici si primar[:D]dar am avut dulciuri si mai am,e inca ff lejer ca lumea nu stie inca,dar speram sa fie bine si va astept si pe voi pe aici,dar prg meu e cam asa 8,30-16,30. adriana te asteptam pe la piatra neamt!!!!!pupici la fete. noi ne-am intalnit pana la urma la gradina de vara vineri,eu ,laura si ianusca si am beut[alcool][:D]dar astept sa ne vedem mai multe fete si poate la cip savin ,zic si eu,daca se vine cu copii dar daca nu la un vin fiert pe undeva,ca de se apropie sarbatorile-va dati sama ca deja mie gandul acolo-[:-@][pk] oricum va pup pe toate si toti copilasiii[pup][pup],stefi inca mai plange ,acuma cand intra in clasa ,dar in rest e ok si se chinuie sa mi zica cate o poezie acasa,e asa de scumpa si micaaa. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...