Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

Citat:
Ana ce zice Casandra de camin?Ii place,papa tot?
Da, ii place foarte mult in continuare. Culmea este ca tine pasul cu colegii ei, nu e diferenta la invatat. Este ambitioasa si vrea sa fie prima tot timpul, sa faca bine, etc. Acum am inscris-o la un concurs, bineinteles de curioazitate - sa vad cum se comporta, daca ii place, etc. Face engleza si vreau sa o incerc un pic la dansuri. Cam asta. La voi cum mai sta treaba cu gradinitza/scoala?[:)]
Citat:
noi ne-am intalnit pana la urma la gradina de vara vineri,eu ,laura si ianusca
foarte bine eu as putea sapt asta pe vineri[:D] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor scuzati ca dau buzna la voi, as avea si eu o intrebare referitor la pretul apartamentelor cu 2 camere in zona Precista ca sa-mi fac o idee. Din pacate Ceahlaul si Realitatea n-au anunturile pe internet iar singura agentie imobiliara pe care am gasit-o pe Google nu si-a mai actualizat site-ul din iulie. Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! vin cu o cafea mareeeee[cafea],la termos si niste batoane cu cereale....ce ziceti?????ce faceti voi????munci la greu,camine,ce mai faceti de papa buun????ceva noutati?? tefi meu tot baga plans la camin cand o las si cand ma duc sa o iau la fel ca se teme ca nu vin sa o iau si uite tot asa,daaar ne vom obisnui noi.. va pupacim carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Carmen, multumim pt. cafea! O sa se obisnuiasca pana la urma, ai sa vezi ca o sa-i si placa chiar, nu-ti fa griji. Criss, nu se vad pozele...ai facut albumul public? Ce-ti fac fetele? Iustinei ii place f. mult la engleza, e f. incantata, multumim pentru pont! Zice ca vrea in fiecare zi sa mearga si ca d-na e f. draguta...[:)] Andrada mai merge? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vad acum? De cand nu am mai pus poze am uitat cum se face [:I]. Cand va intalniti? Eu sambata nu pot ca am intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului si se lasa cu bairam [alcool]. Andreeane intalnim la petrecere [:D]? Lora da, Andrada merge lunea si miercurea. Ma bucur ca ii place Iustinei. Ea cand merge, vinerea? Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. cristina, da se pare ca ne intalnim sambata la moldova, nu?cred ca tu ai fost in clasa cu celalalt tip care organizeaza, nu, alex?sper sa iasa frumos ca al meu sot s-a agitat ceva, si sper sa ii vina cat mai multi colegi. va invidiez ca va intalniti, la mine din pacare nu s-a reusit o intrunire pt ca ai mei colegi sunt care mai de care mai ingamfati. cand le-am propus sa ne vedem au cam facut mutre asa ca m-am lasat pagubasa. in rest va anunt ca sunt proaspata nasica, nu stiu daca v-am povestit ca fina mea s-a nascut exact in week-endul cand am fost eu la buc. si am stat acolo pe hol, cu finul si am asteptat sa se nasca micutza. a fost tare emontionat. acum sunt in cautare de hainute si toate ale pt botez. intre timp am mai bagat si un week-end la ocna sibiului unde a avut al meu sot o conferinta.am luat si catelul cu noi si in timp ce el a stat la discutii eu am stat cu iris afara si ne-am relaxat. duminica a plouat si ne-am pierdut vremea prin sibiu, ajungand f tarziu acasa. acum ma bucur ca e intalnirea asta sa mai stau si eu pe acasa, macar pana la botez. cam atat va doresc o zi bunaaa! http://tt.lilypie.com/7aXep3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! criss sa stii ca sunt superbe pozele!!!!alesia seamana tare bine cu tati ei ,sa stii ,asa mi se pare iar andrada e o scumpa si mare s-a facut,domnisoara nu gluma,pupici pt amandoua si pt grasunu de catelus[pup][pup]...aaaa si distractie mare sambata!!!![alcool][:-@][flo][pk][pup] andreutza,te plimbi ,ce frumos!!mie dor si mie de sibiu,dar pana acolo vreau sa ajung la brasov si tg mures sa pap castane,pupici[pup] lora,dana,ianusca,carmen,laura,cristina,adriana ,ana,alexia si pe care am mai uitat,pupici si poate ne facem si noi o intalnire!!!! carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...