Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

salut Noi suntem bine,Ana la gradi,Paul la scoala,ca de obicei.Eu mi-am luat si restul de CO,asa ca sapt asta si cealalta o tin un trai si-o viata [pk] Laura e bine ca esti multumita si copii se simt bine acolo,asta e tot ce conteaza.Nu stiu ce sa zic despre calatoria cu trenul,mi-ar placea,dar mai vb.. Cristina ce dor mi-ai facut de viata din Iasi,de viata de student,vorba Laurei...[q] Andreea [pup] Criss baiatul meu merge la Sc nr 8,de langa Carpati,dintr-a 5-a il voi da la nr 5,ca e langa noi.Din pacate nu stiu pe nimeni la nr 12,dar de ce tocmai acolo?Banuiesc ca pt Andrada intrebi... Aurora vad ca ai trait o experienta minunata [:)],ma bucur pt tine,felicitari inca o data, refacere rapida si sa fie sanatos micul delfinas!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru urari! Noi suntem relativ bine.I-am sarbatrit ziua lui Ian la gradinita impreuna cu un coleg de-al lui nascut pe 12.10.2008. Nu am prins momentul culminant cad i-au cantat copiii la multi ani, pentru ca exact la ora 12.30 mi-a venit auditul de la bucuresti care va sta o saptamana.[bang][bang][bang][bang][q][q][q][alcool][alcool] Asa ca ma intarziat si am ajuns cand mancau copii tortuletul. Asta e... In rest , Ian s-a adaptat foarte bine dar.............musca in continuare . deja am avut infruntari cu parintii a doi copii. educatoarele incearca sa aplaneze situatiile de criza, dar nu e usor... Eu nu stiiu ce sa mai fac si ce sa-i mai zic, nu tine nimic... Aurora felicitari pentru micul delfinas.. Salutari si numai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, multumesc mult de urari,sunteti tare dragute! Deocamdata suntem bine si incercam sa ne acomodam si sa ne adaptam,oricum mai toata ziua papam si dormim,ne mai apuca noaptea asa plansul si mai stam treji cam cate 2 ore si nu ne place in patut,dar speram sa intram intr-un normal,ca sa zic asa! Va pupacim, o seara buna! Aurora, mamica fericita de delfinas minunat Robert-Matei http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Va salut si eu rapid Ian, cu intarziere, la multi ani! Dana, sa-ti traiasca baiatul! Aurora, ia bebele langa tine in pat, poate simte nevoia sa te simta aproape. Carmen, succes cu magazinul si la cat mai multi cllienti! Noi mai avem 3 zile si plecam, of of ... ce repede trece timpul Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, Adriana,cred ca asta e problema,ca daca-l iau langa mine nu mai zice nimic,doarme dus pana dimineata,dar mi-e si frica si nici nu as vrea sa-l invat asa,dar na,ce o sa fac doar nu o sa las copilul sa planga,il iau langa mine [:)] Zi buna tuturor! Aurora, mamica fericita de delfinas minunat Robert-Matei http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatz! Pe aici pe la noi sunt probleme cu electricitatea, tot fac astia reparatii, asa ca scriu repede un mesaj pana nu cade iar curentul. Lora, foarte frumoase pozele! Sunt scumpi toti trei! Am remarcat ce repede se schimba copiii la varsta asta. Daca nu-i vezi cateva luni deja ti se pare ca au crescut, ca s-au schimbat! O zi buna! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, ai dreptate, se schimba f. mult la varsta asta. Stefan ce mai face? Adriana, i-ai spus Larei ca va mutati iar? Carmen, ce mai face Stefi? Povesteste ceva de la gradinita? Restul fetelor, ce mai faceti? Ati vazut ce frumos e afara? Eu asa am un chef de mers la iarba verdeeeeee...[pk][:D][alcool] Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...