Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (57)


Recommended Posts

CarmenE, tu nu cumva ai fost undeva in week-end? Cum a fost? Vrem poze, detalii!!! Adriana, am vazut si eu pozele voastre de la ferma! Super! Fetele sunt niste dragute, sa stii ca Iustina si acum isi aminteste cu placere de Lara. Si-a amintit ultima data cum ati fost impreuna la circ. Ce parere aveti de pensiunea asta: www.lucy.ro ? Vrem sa mergem saptamana viitoare acolo. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] In sfarsit sunt acasa si pot sa intru pe DC. Ce faceti? Buna Ianusca.Nu te necaji cu gradinita; asa cum spunea si Lora, nu vor dormi sigur cate doi in pat.Probabil vor suplimenta paturile...o sa vedeti voi.Bafta! Da Lora, am fost la Voronet si am o gramada de poze, dar trebuie sa-mi fac timp sa le selectez si apoi sa le postez pe cele decenta [:D].Copilul meu a spus ca am inebunit in grup, cand le-a vazut.De sot nici nu mai amintesc [:I] Locatia pentru weekend, e superba!Petrecere frumoasa! Va recomand si locul unde am fost noi, desi cred ca preturile sunt pe masura lux-ului www.casaelena.ro [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!!!![flo][flo] [olala]aloooooooo,da ce se intampla aici???????vin cu o cafea si o tuica tare si cu o maslina in bat ornament,ce ziceti????asa pt inceput,sa prindeti mult curaj si sa treaca emotiile pt camin si gradi!!!!!!eu nu mai zic ninmic,ca deja sunt nervoasa ca sunt ff multi copii si mi-au cerut sa o iau la amiaza ca de......de ce???dar intram pe felie si vom vedea cum o fii,asa ca multa rabdare[pk][pk],dar tot vreau o intalneala[:-@][alcool],mai ales dupa acest pas cu cei mici. lora,carmen,sunt superbe locatiile,mai ales aici in moldova sunt multe locuri de acest gen,poate o rezerv ceva de rev ar fi tare dragut!!asa ca distractie lora daca ajungeti pe acolo si afla de preturi pt rev?/daca se mai poate. va pup si astept sa vb dupa ziua de luni!!!!! carmen si stefi[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mai vin cu o urare,criss sa ti traiasca fata!!!!!!! ANDRADA LA MULTI ANI!!!!!!![flo][flo][pup][pup]sa cresti mare si frumoasa,sanatoasa ,multi pupic de la noi!!!!1[pup][pup] adriana,cand ajungi in romania???poate ne faci cate o vizita??pupici la fete[pup][pup] ianusca,stiu ca ai multe emotii ca si mine si alte mamici,dar cum ziceau si fetele o sa fie bine mai ales ca e peste tot aceeasi prb ,cu patuturile ,saracia care este in camine,daca ai vedeao si pe asta ,te duci in lume,mai lipsea tabloul raposatului[:D]conducator[bang][:D]dar pana la urma depinde de cei mici. cristina,bafta multa si tie luni cu stefanel,cum stati cu mutatul??spor la treaba si multi[pup][pup] acum urez succes si la ceilalti copilasi care incep activitatea scolara si cei la gradi si camin[bum] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Sunt pe fuga, trebuie sa prind un autobuz ca vreau sa-mi recuperez barbateii de la tara, dar nu plec pana nu profit sa fac urarui sarbatoritelor: [s]Adriana, cu scuzele de rigoare, LA MULTI ANI, sa fii iubita! Andrada si tie multe urari de sanatate si bucurii [s] Fuuug!Weekend placut, tuturor! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, La multi ani, [flo] sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce-i mai bun pe lume! Sa-ti traiasca fetele si sa va bucurati impreuna de ele! Mii de scuze ca am uitat...stiu ca nu am circumstante atenuante, dar uite ca s-a intamplat! Criss, sa-ti traiasca fata, sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata! ANDRADA, La multi ani fericiti![flo] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, rusine sa-mi fie, dar... Adriana La multi ani!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte de iubire si intelegere de la cei dragi. [s] [s] [bis] Criss Multi ani traiasca!! si pt Andrada. Sa fie sanatoasa si voioasa ca frumoasa este.[pup] [bis] [s] [bis] [s] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragelor! Ce faceti?Pe unde umblati?La Biserica [popa], ca e zi mare sau la gratarele?[drac] Noi am fost plecati la tara si acum ne pregatim sa mergem la ziua unui copilas. Printre picaturi ne-am pregatit de gradinita.Hainute, pernuta, flori...Si mult chef! [pk] Va doresc o duminica placuta si tuturor scolarilor si prescolarilor, succes in noul an![pup] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...